Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ZadaniaDoWykonania

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: ZadaniaDoWykonania
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 24.05.2011
Rozmiar: 2.2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 276

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis ZadaniaDoWykonania

Aplikacja to rozbudowany system zarządzania zadaniami, które wykonują nasi podwładni, co więcej zadaniami rozbudowanymi i zróżnicowanymi zarazem. W efekcie daje to możliwość pracy zdalnej osobom kontrolującym pracowników, z dowolnego miejsca, które ma możliwość podłączenia się do internetu.

Istotą tego systemu jest zminimalizowanie szumów komunikacyjnych między personelem, a kadrą zarządzającą. Każde zadanie będzie można łatwo skategoryzować, jak również podejrzeć etap jego wykonania. Dodatkowo aplikacja sprawdza się również jako baza danych wszystkich firmowych projektów. Wszystko to zaimplementowane jest w niezwykle prostym i łatwym do opanowania interfejsie, tak by nawet średnio zaawansowany użytkownik nie miał z nim najmniejszego problemu.

Instalacja systemu

Wymagania systemowe dla serwera

PHP 5.0 lub nowsza wersja
MySQL 4.0 lub nowsza wersja
ionCube Loader 7.0 lub nowsza wersja
Dostęp do systemu realizowany jest przez przeglądarkę internetową.

Przeglądarka powinna mieć włączoną obsługę javasctript.

Instalacja systemu

Założenie nowej bazy danych
Przesłanie plików na serwer
Na niektorych serwerach zachodzi potrzeba zmiany prawa dostępu (chmod) do katalogów pliki i Connection na 777. Trzeba zrobić to przed instalacją. Po instalacji należy dla katalogu Connection powrócić do poprzednich ustawień (755).
Uruchomienie instalatora, plik inst.php znajdujący się w katalogu inst. Np http//:zadania.mojadomena.pl/inst/inst.php.
Instalator tworzy tabele w założonej wcześniej bazie danych. Wymagane będzie podanie nazwy bazy danych, nazwy użytkownika, hasła oraz nazwy hosta.
Instalator wymaga wprowadzenia użytkownika administratora systemu.
Logowanie do systemu i konfiguracja podstawowych parametrów systemu

UWAGA – po instalacji należy usunąć katalog inst, zapobiegnie to omyłkowemu ponowieniu instalacji i usunięciu informacji z bazy danych.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Asystent Rejestr Umów

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27 to program do zarządzania umowami zawartymi z różnymi podmiotami.

 • NSEP - Ewidencja Pojazdów

  Jeśli do prowadzenia własnej działalności gospodarczej wykorzystujesz samochód lub inny pojazd silnikowy to z pewnością powinieneś zainteresować się programem NSEP - Ewidencja Pojazdów.

 • GTplan

  GTplan jest aplikacją, która umożliwia tworzenie fachowych biznesplanów. Stworzona została przede wszystkim z myślą o początkujących przedsiębiorcach, którzy starają się na przykład o dotacje lub kredyty i w związku z tym potrzebują szczegółowego i profesjonalnego planu prowadzonej przez siebie działalności.

 • GTplan

  GTplan to aplikacja umożliwiająca tworzenie profesjonalnych biznes planów, która została stworzona z myślą o początkujących biznesmenach, starających się m.in. o dotacje czy kredyty, którzy potrzebują skutecznego i dobrze opracowanego planu własnej działalności.

 • drEryk

  drEryk to aplikacja przygotowana wspólnie przez programistów i specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Ich współpraca zaowocowała programem, który powinna mieć u siebie każda placówka medyczna.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ZadaniaDoWykonaniaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie