Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ZadaniaDoWykonania

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: ZadaniaDoWykonania
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 24.05.2011
Rozmiar: 2.2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 280

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis ZadaniaDoWykonania

Aplikacja to rozbudowany system zarządzania zadaniami, które wykonują nasi podwładni, co więcej zadaniami rozbudowanymi i zróżnicowanymi zarazem. W efekcie daje to możliwość pracy zdalnej osobom kontrolującym pracowników, z dowolnego miejsca, które ma możliwość podłączenia się do internetu.

Istotą tego systemu jest zminimalizowanie szumów komunikacyjnych między personelem, a kadrą zarządzającą. Każde zadanie będzie można łatwo skategoryzować, jak również podejrzeć etap jego wykonania. Dodatkowo aplikacja sprawdza się również jako baza danych wszystkich firmowych projektów. Wszystko to zaimplementowane jest w niezwykle prostym i łatwym do opanowania interfejsie, tak by nawet średnio zaawansowany użytkownik nie miał z nim najmniejszego problemu.

Instalacja systemu

Wymagania systemowe dla serwera

PHP 5.0 lub nowsza wersja
MySQL 4.0 lub nowsza wersja
ionCube Loader 7.0 lub nowsza wersja
Dostęp do systemu realizowany jest przez przeglądarkę internetową.

Przeglądarka powinna mieć włączoną obsługę javasctript.

Instalacja systemu

Założenie nowej bazy danych
Przesłanie plików na serwer
Na niektorych serwerach zachodzi potrzeba zmiany prawa dostępu (chmod) do katalogów pliki i Connection na 777. Trzeba zrobić to przed instalacją. Po instalacji należy dla katalogu Connection powrócić do poprzednich ustawień (755).
Uruchomienie instalatora, plik inst.php znajdujący się w katalogu inst. Np http//:zadania.mojadomena.pl/inst/inst.php.
Instalator tworzy tabele w założonej wcześniej bazie danych. Wymagane będzie podanie nazwy bazy danych, nazwy użytkownika, hasła oraz nazwy hosta.
Instalator wymaga wprowadzenia użytkownika administratora systemu.
Logowanie do systemu i konfiguracja podstawowych parametrów systemu

UWAGA – po instalacji należy usunąć katalog inst, zapobiegnie to omyłkowemu ponowieniu instalacji i usunięciu informacji z bazy danych.

Podobne Zarządzanie firmą

 • AuditPro

  AuditPro to aplikacja czeskiego producenta służąca przede wszystkim do zarządzania licencjami oraz ewidencjonowania różnego rodzaju zasobów komputerowych,

 • MENEDŻER POJAZDÓW PL+

  MENEDŻER POJAZDÓW PL+ to prosty w obsłudze program, który pomoże w zarządzaniu pojazdami w małych oraz średnich firmach.

 • Asystent CRM

  Dostępny po polsku Asystent CRM to profesjonalne narzędzie klasy CRM (ang. Customer Relationship Management), które zawieraj takie funkcje jak na przykład: pełna obsługa danych kontaktowych osób i kontrahentów (klientów); możliwość tworzenia grup i przypisywania do nich klientów; planowanie zadań i zlecanie ich innym użytkowników systemu.

 • Asystent Rejestr Umów

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27 to program do zarządzania umowami zawartymi z różnymi podmiotami.

 • Asystent Gabinet Lekarski

  Dostępny po polsku program Asystent Gabinet Lekarski 2011 11.9.15 to użyteczna aplikacja dla lekarzy prowadzących własne gabinety.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ZadaniaDoWykonaniaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie