Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

uplook 6.6

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: A plus C Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.12.2014
Rozmiar: n/a
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 78

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis uplook 6.6

uplook to jeden z najpopularniejszych polskich programów służących do zarządzania oprogramowaniem w firmie. Za jego pomocą możemy przede wszystkim przeprowadzać audyty poprawności licencji zainstalowanych programów, inwentaryzować i ewidencjonować oprogramowanie oraz przypisywać je do konkretnego pracownika/użytkownika w obrębie naszego przedsiębiorstwa. W wypadku wykrytej niezgodności licencji, program automatycznie informuje nas o zagrożeniu i wskazuje konkretne stanowisko oraz nazwę danego programu.

Dzięki temu możemy mieć bieżący wgląd w całą infrastrukturę IT naszej firmy. Jest to niezwykle pomocne szczególnie w przypadku, kiedy dysponujemy co najmniej kilkudziesięcioma stanowiskami pracy. Warto dodać, że uplook poza podstawowymi funkcjami daje także możliwość na wykrywanie i identyfikację plików multimedialnych. Nie zabrakło również opcji odpowiedzialnej za inwentaryzację posiadanego przez nasze przedsiębiorstwo sprzętu komputerowego. Całość rzecz jasna dostępna jest w polskiej wersji językowej. Aby pobrać program, należy wcześniej bezpłatnie zarejestrować się na stronie producenta.

Podobne Zarządzanie firmą

 • mBiuro Plus

  Oprogramowanie mBiuro Plus jest niezwykle przydatne w zarządzaniu sprzedażą oraz magazynem w firmie.

 • System Berberis Minor

  System Berberis Minor to kompleksowe narzędzie do obsługi firmy – wypróbuj je za darmo!

 • Ramzes

  Ramzes to najwyższej jakości zintegrowany system wspomagający zarządzanie małych i średnich przedsiębiorstw. Stworzony został z myślą o dynamicznych, nowoczesnych firmach.

 • Asystent Gabinet Lekarski

  Dostępny po polsku program Asystent Gabinet Lekarski 2011 11.9.15 to użyteczna aplikacja dla lekarzy prowadzących własne gabinety.

 • Infor System

  Infor System to aplikacja przeznaczona do zarządzania firmą, która powstała na potrzeby polskich przedsiębiorstw. Składa się ona z licznych modułów, jak na przykład Księga Przychodów, Magazyn, Płace czy Biznes.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: uplook 6.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie