Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

uplook 6.6

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: A plus C Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.12.2014
Rozmiar: n/a
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 80

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis uplook 6.6

uplook to jeden z najpopularniejszych polskich programów służących do zarządzania oprogramowaniem w firmie. Za jego pomocą możemy przede wszystkim przeprowadzać audyty poprawności licencji zainstalowanych programów, inwentaryzować i ewidencjonować oprogramowanie oraz przypisywać je do konkretnego pracownika/użytkownika w obrębie naszego przedsiębiorstwa. W wypadku wykrytej niezgodności licencji, program automatycznie informuje nas o zagrożeniu i wskazuje konkretne stanowisko oraz nazwę danego programu.

Dzięki temu możemy mieć bieżący wgląd w całą infrastrukturę IT naszej firmy. Jest to niezwykle pomocne szczególnie w przypadku, kiedy dysponujemy co najmniej kilkudziesięcioma stanowiskami pracy. Warto dodać, że uplook poza podstawowymi funkcjami daje także możliwość na wykrywanie i identyfikację plików multimedialnych. Nie zabrakło również opcji odpowiedzialnej za inwentaryzację posiadanego przez nasze przedsiębiorstwo sprzętu komputerowego. Całość rzecz jasna dostępna jest w polskiej wersji językowej. Aby pobrać program, należy wcześniej bezpłatnie zarejestrować się na stronie producenta.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Serwisant Standard

  Serwisant Standart 5.2.2 usprawni pracę serwisów kas fiskalnych we wszystkich czynnościach związanych z obsługą zleceń!

 • Project+

  Jeżeli szukasz darmowego programu, który umożliwia zarządzanie projektami w oparciu o najnowsze trendy metodyki Łańcucha Krytycznego, program Project+ jest opcją właśnie dla Ciebie.

 • Asystent Kancelaria Prawnicza

  Wydany po polsku program Asystent Kancelaria Prawnicza 2011 11.5.27 to użyteczna aplikacja do prowadzenia Kancelarii radców prawnych.

 • Asystent Wyciągi Bankowe

  Asystent Wyciągi Bankowe 2011 to aplikacja umożliwiająca tworzenie kartoteki wyciągów bankowych z kont oraz ich przetwarzanie z plików CSV. Program pozwala na tworzenie zestawień uznań i obciążeń bankowych, współpracując z wyciągami z takich banków, jak Inteligo, Millennium, MBank, Dotpay, PKO BP oraz Alior Bank

 • AuditPro

  AuditPro to aplikacja czeskiego producenta służąca przede wszystkim do zarządzania licencjami oraz ewidencjonowania różnego rodzaju zasobów komputerowych,


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: uplook 6.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie