Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

System SPA

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Projekt info
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 06.05.2011
Rozmiar: 46,8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 386

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis System SPA

System Spa – Jest to aplikacja komputerowa zaprojektowana w celu usprawnienia obsługi salonów kosmetycznych, SPA, salonów piękności, solariów, klubów fitness oraz szkół tańca. Program daje możliwość zarządzania bazą klientów i pracowników jak również oferowanymi usługami. Dzięki wbudowanemu systemowi analiz aplikacja umożliwia lepszą kontrolę na prowadzeniem firmy.

Program pomimo rozbudowanych możliwości jest bardzo przyjazny dla użytkownika, dzięki czemu nawet osoby, które wcześniej nie miały do czynienia z podobnymi aplikacjami bez problemów poradzą sobie z jego obsługą. Program współpracuje z bazą MySQL dzięki czemu jego możliwości są bardzo duże. Niem ma znaczenia między innymi ilość osób jednocześnie pracujących w programie jak również ich lokalizacja pod względem geograficznym. Dodatkowo aplikacja działa na różnych systemach operacyjnych, co jest ewidentnym plusem.

Program ten jest najbardziej rozbudowaną i jednocześnie prostą w obsłudze aplikacją dostępną na rynku. Jest cały czas rozwijany, ma zastosowanie w dużych salonach SPA. Program bez problemów działa na starszym sprzęcie, zawiera bardzo dużo przydatnych funkcji. System Spa umożliwia również obsługę hoteli, jest produktem polskim, dostosowanym dokładnie do polskich warunków. Dodatkową zaletą programu jest obsługa bramek SMS, obsługuje 3 bramki a koszt za SMS wynosi 5 gr.
Wersja demonstracyjna dostępna na naszej stronie działa przez 30 dni. 

Podobne Zarządzanie firmą

 • CRM Berberis Minima

  CRM Berberis Minima 5.0.5.10 jest bezpłatną wersją programu przeznaczonego do zarządzania przedsiębiorstwami – System Berberis. Jego wersja demo wraz z opisem znajduje się na osobnej stronie naszego portalu, a czym się różni bezpłatna edycja?

 • Modus ERP

  Bardzo funkcjonalny i wielozadaniowy program wspomagający zarządzanie zarówno niewielką firmą, jak również dużym i wielobranżowym przedsiębiorstwem.

 • Ramzes

  Ramzes to najwyższej jakości zintegrowany system wspomagający zarządzanie małych i średnich przedsiębiorstw. Stworzony został z myślą o dynamicznych, nowoczesnych firmach.

 • GoNet CRM Support System

  GO-NET CRM Support System to narzędzie pozwalające na usprawnienie procesów biznesowych Państwa firmy.

 • GTplan

  GTplan jest aplikacją, która umożliwia tworzenie fachowych biznesplanów. Stworzona została przede wszystkim z myślą o początkujących przedsiębiorcach, którzy starają się na przykład o dotacje lub kredyty i w związku z tym potrzebują szczegółowego i profesjonalnego planu prowadzonej przez siebie działalności.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: System SPAAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie