Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

System SPA

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Projekt info
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 06.05.2011
Rozmiar: 46,8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 392

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis System SPA

System Spa – Jest to aplikacja komputerowa zaprojektowana w celu usprawnienia obsługi salonów kosmetycznych, SPA, salonów piękności, solariów, klubów fitness oraz szkół tańca. Program daje możliwość zarządzania bazą klientów i pracowników jak również oferowanymi usługami. Dzięki wbudowanemu systemowi analiz aplikacja umożliwia lepszą kontrolę na prowadzeniem firmy.

Program pomimo rozbudowanych możliwości jest bardzo przyjazny dla użytkownika, dzięki czemu nawet osoby, które wcześniej nie miały do czynienia z podobnymi aplikacjami bez problemów poradzą sobie z jego obsługą. Program współpracuje z bazą MySQL dzięki czemu jego możliwości są bardzo duże. Niem ma znaczenia między innymi ilość osób jednocześnie pracujących w programie jak również ich lokalizacja pod względem geograficznym. Dodatkowo aplikacja działa na różnych systemach operacyjnych, co jest ewidentnym plusem.

Program ten jest najbardziej rozbudowaną i jednocześnie prostą w obsłudze aplikacją dostępną na rynku. Jest cały czas rozwijany, ma zastosowanie w dużych salonach SPA. Program bez problemów działa na starszym sprzęcie, zawiera bardzo dużo przydatnych funkcji. System Spa umożliwia również obsługę hoteli, jest produktem polskim, dostosowanym dokładnie do polskich warunków. Dodatkową zaletą programu jest obsługa bramek SMS, obsługuje 3 bramki a koszt za SMS wynosi 5 gr.
Wersja demonstracyjna dostępna na naszej stronie działa przez 30 dni. 

Podobne Zarządzanie firmą

 • STREAMSOFT PRO

  STREAMSOFT PRO jest systemem przeznaczonym dla przedsiębiorstw używających do rozliczeń pełnej księgowości. Polecamy go szczególnie dużym przedsiębiorstwom, gdyż radzi sobie bez trudu z ponad 200 stanowiskami – wszystkie pracują na jednej bazie danych!

 • e-Audytor

  e-Audytor to zaawansowany zestaw narzędzi wspierających zarządzanie zasobami IT, który został przygotowany z myślą o wszystkich tych użytkownikach, którzy szukają oszczędności w obszarze IT.

 • Asystent HRM

  Dostępny po polsku Asystent HRM 2011 11.9.15 to użyteczne narzędzie, przeznaczone do zarządzania zasobami ludzkimi – stąd też skrót HRM (Human Resource Management).

 • System Berberis Minor

  System Berberis Minor to kompleksowe narzędzie do obsługi firmy – wypróbuj je za darmo!

 • Kalkulator Amortyzacji

  Kalkulator Amortyzacji to program umożliwiający szybkie i profesjonalne naliczanie amortyzacji według najpopularniejszych metod – liniowej oraz degresywnej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: System SPAAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie