Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

System JEDYNKA

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: PI Zakład Informatyki Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Rozmiar: 14.6 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 262

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis System JEDYNKA

System JEDYNKA to kompletny zestaw programów przeznaczonych do obsługi małej i średniej firmy.


Konfiguracja programów zależy od klienta, co pozwala dobrać oprogramowanie dostosowane do aktualnych potrzeb firmy. Elastyczność systemu zapewnia możliwość dokupienia kolejnych modułów do posiadanych programów.
JEDYNKA zawiera - możliwość prowadzenia księgi przychodów i rozchodów, fakturowanie z magazynem lub bez, kilometrówki środków trwałych, przygotowanie i wydruk przelewów wszystkich rodzajów, prowadzenie raportów kasowych oraz analizator sprzedaży.

Podobne Zarządzanie firmą

 • uplook

  uplook to jeden z najpopularniejszych polskich programów służących do zarządzania oprogramowaniem w firmie.

 • RAKSSQL dla Małej i Średniej Firmy

  RAKSSQL dla Małej i Średniej Firmy jest narzędziem, które rejestruje wszystkie zdarzenia gospodarcze zachodzące w firmie, pokazując pełny obraz działalności operacyjnej i finansowej przedsiębiorstwa.

 • Asystent Stowarzyszenie

  Asystent Stowarzyszenie 2011 to aplikacja stworzona z myślą o wszelkich stowarzyszeniach oraz organizacjach, skupiających w swoich szeregach sporą liczbę członków.

 • System Berberis Minor

  System Berberis Minor to kompleksowe narzędzie do obsługi firmy – wypróbuj je za darmo!

 • Terminarz Kontaktowy

  Terminarz Kontaktowy to fantastyczna aplikacja ułatwiająca nam gromadzenie danych dotyczących kontrahentów, terminów spotkań oraz wspomagająca zarządzanie kontaktami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: System JEDYNKAAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie