Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

System Berberis Minor 5

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: BMS Creative
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 29.03.2011
Rozmiar: 99,8 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 120

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis System Berberis Minor 5

System Berberis Minor 5.0.2.11 to program powstały z myślą o stworzeniu jednego narzędzia do kompleksowej obsługi firmy lub przedsiębiorstwa. Pomyślany został w ten sposób, aby zawierać wszystkie przydatne moduły. Mamy więc zarządzanie kontaktami, obsługę księgowości, magazynu i produkcji, a także inne dziedziny prowadzenia działalności. System Berberis Minor 5.0.2.11 nie jest dostępny za darmo, jednak można pobrać jego wersję demonstracyjną z naszej strony. Ma ona te same funkcje co pełna, jednak obowiązuje tu ograniczenie ilości wprowadzanych danych.

Warto spróbować, co ma do zaoferowania System Berberis Minor – ten program naprawdę pozwala odciążyć zarówno właściciela firmy, jak też i księgowość czy dział handlowy. Dzięki modułom można sprawnie i szybko mieć wgląd we wszystko – jakie zdania przypisane zostały któremu pracownikowi, jaki jest stan magazynowy, którzy kontrahenci zalegają z płatnościami i jakie zostały wystawione dokumenty. Oczywiście mamy tu do czynienia z polską wersją językową, więc nie będzie problemów ze zrozumieniem opcji. Warto dodać, że system pracuje z drukarkami fiskalnymi, a także nowoczesnymi centralami telefonicznymi. Posiada także swojego własnego klienta poczty e-mail. Dzięki modułowi marketingowemu można łatwo wysyłać korespondencję seryjną,  a także łatwo przygotować tradycyjne listy do wysyłki. Oprócz tego istnieje również możliwość przygotowania cennika.

System Berberis Minor 5.0.2.11 to jak dotąd najnowsze wydanie tego użytecznego systemu, który cieszy się dość dużą popularnością i jak dotąd zdecydowało się na niego ponad tysiąc firm (dane producenta). Czy rzeczywiście jest tak dobry? Wystarczy pobrać wydanie demo System Berberis Minor 5.0.2.11, aby przekonać się o tym samemu.

Podobne Zarządzanie firmą

 • EuroFirma Mini Monitoring

  Euro Firma Mini Monitoring to aplikacja, która umożliwia dyskretne kontrolowanie działalności użytkowników na wybranych komputerach.

 • STREAMSOFT PRO

  STREAMSOFT PRO jest systemem przeznaczonym dla przedsiębiorstw używających do rozliczeń pełnej księgowości. Polecamy go szczególnie dużym przedsiębiorstwom, gdyż radzi sobie bez trudu z ponad 200 stanowiskami – wszystkie pracują na jednej bazie danych!

 • drEryk

  drEryk to aplikacja przygotowana wspólnie przez programistów i specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Ich współpraca zaowocowała programem, który powinna mieć u siebie każda placówka medyczna.

 • Asystent Serwis i Reklamacje

  Asystent Serwis i Reklamacje w wersji 2014 to kolejny już z serii NAOMISOFT, polskojęzyczny program, który ułatwi znacznie ułatwi prowadzenie serwisu (niezależnie od jego profilu).

 • Madar 7

  Madar 7 to oprogramowanie ERP o bardzo dużych możliwościach. Może znacznie wspomóc pracę małych oraz średnich firm.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: System Berberis Minor 5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie