Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

System Berberis 5.0.2.11

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: BMS Creative
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 21.12.2010
Rozmiar: 99 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 95

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis System Berberis 5.0.2.11

System Berberis 5.0.2.11 to aplikacja, która przyda się każdemu początkującemu przedsiębiorcy. Jak sama nazwa wskazuje, mamy tu do czynienia z kompleksowym rozwiązaniem dotyczącym działalności, a więc mamy tu CRM, moduł serwisowy oraz magazynowy. Nie ma co prawda wydania darmowego tej aplikacji, ale można pobrać jego wersję pokazową. Oferuje ona to samo, co i pełna wersja, jednak występuje tu ograniczenie co do ilości wprowadzanych danych. Nie przeszkadza to jednak w przetestowaniu wszystkich istotnych funkcji.

Berbesi jest rozbudowanym system zorientowanym na klienta, dlatego mamy tu przyjazny i przejrzysty interfejs. Oczywiście aplikacja jest dostępna w całości w języku polskim, więc nikt nie będzie mieć problemów z jego obsługą. System współpracuje z drukarkami fiskalnymi, centralami telefonicznymi oraz posiada własnego klienta poczty e-mail. Nadto może on współdziałać ze Skype, co jeszcze bardziej ułatwia pracę. Oczywiście mamy tu serwis i magazyn, a także wszelkie pomoce w rozrachunkach z klientami. Jest tu na przykład monitorowanie stanu płatności.

System Berberis ma także moduł poświęcony produkcji, zintegrowany z modułem magazynowym. Dzięki bieżącym  danym łatwo będzie sprawdzić ilość artykułów na stanie, a także łatwo wykonać remanent. Dodatkowo system pozwala na rejestrację takich zdarzeń jak określanie budżetów spraw, grupowanie ich w kategoriach lub systematyzowanie chronologiczne, zapisywanie wykorzystania zasobów sprzętowych i materiałowych. Mamy także moduł wspierajmy działania marketingowe – na przykład tworzenie cenników.

Można by jeszcze długo wymieniać zalety tego systemu, jednak najlepiej będzie wypróbować go osobiście. Dlatego też polecamy download System Berberis w wersji demo z naszej strony.

Podobne Zarządzanie firmą

 • EWIDENCJA WYPOSAŻENIA PL+

  EWIDENCJA WYPOSAŻENIA PL+ to oprogramowanie polskiego producenta, które pomoże w zarządzaniu firmą, w której znajduje się sprzęt elektroniczny bądź komputerowy.

 • mBiuro Plus

  Oprogramowanie mBiuro Plus jest niezwykle przydatne w zarządzaniu sprzedażą oraz magazynem w firmie.

 • System Berberis Minor

  System Berberis Minor to kompleksowe narzędzie do obsługi firmy – wypróbuj je za darmo!

 • EuroFaktura Plus

  EuroFaktura Plus to rozbudowana wersja darmowego programu EuroFaktura Start. Całość jest niezwykle pomocna przy zarządzaniu zarówno małą firmą, jak i dużym przedsiębiorstwem o złożonej strukturze, gdzie zatrudnionych jest często nawet kilkaset osób.

 • System SPA

  System Spa – Jest to aplikacja komputerowa zaprojektowana w celu usprawnienia obsługi salonów kosmetycznych, SPA, salonów piękności, solariów, klubów fitness oraz szkół tańca. Program daje możliwość zarządzania bazą klientów i pracowników jak również oferowanymi usługami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: System Berberis 5.0.2.11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie