Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

STREAMSOFT PRO

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: StreamSOFT
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.10.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 429

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis STREAMSOFT PRO

STREAMSOFT PRO jest systemem przeznaczonym dla przedsiębiorstw używających do rozliczeń pełnej księgowości. Polecamy go szczególnie dużym przedsiębiorstwom, gdyż radzi sobie bez trudu z ponad 200 stanowiskami – wszystkie pracują na jednej bazie danych! Niestety, STREAMSOFT PRO nie jest za darmo, można jednak ściągnąć wersję testową, która umożliwia przetestowanie możliwości programu.

A co zapewnia system? Można dzięki niemu zarządzać łatwo całym procesem produkcji, przy okazji tworząc czytelne i dogłębne raporty. Istnieje tu możliwość wystawiania takich dokumentów jak dostawa, faktura wewnętrzna, faktura zaliczkowa, a także końcowa. Jeśli przedsiębiorstwo ma filie, mogą one łączyć się ze sobą przez DLS. STREAMSOFT PRO przeznaczony jest na aktualnie używane systemy Windows, czyli Vista, XP i Windows 7. Relacyjną bazę danych obsługuje interfejs SQL, zaś serwer może być instalowany nie tylko na platformie Windows, ale też i Linux.

Polecamy wypróbowanie STREAMSOFT PRO. Jest to jedna z najlepszych aplikacji w swojej kategorii, o czym świadczą liczne nagrody przez nią otrzymane. Mamy w nim moduły: handlowo-magazynowy, kadrowo-płacowy, zarządzania finansami, raporty, środki trwałe i wyposażenie. System obejmuje też obsługę kas fiskalnych. Dzięki ewidencji środków trwałych możemy na bieżąco kontrolować stany magazynowe, a moduł Zarządzanie Kontaktami pozwoli na gromadzenie w jednym miejscu wszystkich danych kontrahentów firmy. Do tego mamy także moduł Czas Pracy.

STREAMSOFT PRO jest oczywiście w całości dostępny w wersji polskiej. Pełną wersję programu można nabyć bezpośrednio od producenta. Jego cena różni się od tego, ile modułów od razu nabędziemy. We wszystkich opcjach moduł Administrowania dodawany jest za darmo.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Madar 7

  Madar 7 to oprogramowanie ERP o bardzo dużych możliwościach. Może znacznie wspomóc pracę małych oraz średnich firm.

 • FITasystent

  FITasystent to niezastąpiony program do kompleksowego zarządzania siłowniami, salonów urody, fitness klubów, salonów odnowy biologicznej oraz wszelkiego rodzaju innych kompleksów rekreacyjnych / typu spa.

 • e-Audytor

  e-Audytor to zaawansowany zestaw narzędzi wspierających zarządzanie zasobami IT, który został przygotowany z myślą o wszystkich tych użytkownikach, którzy szukają oszczędności w obszarze IT.

 • mBiuro Plus Warsztat

  mBiuro Plus: Warsztat będzie pomocne każdej osobie, która zarządza warsztatem. Dzięki oferowanej funkcjonalności znacznie zwiększymy efektywność pracy.

 • Project+

  Jeżeli szukasz darmowego programu, który umożliwia zarządzanie projektami w oparciu o najnowsze trendy metodyki Łańcucha Krytycznego, program Project+ jest opcją właśnie dla Ciebie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: STREAMSOFT PROAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie