Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

STREAMSOFT PRESTIŻ

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: StreamSOFT
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.10.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 890

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis STREAMSOFT PRESTIŻ

STREAMSOFT PRESTIŻ jest wielomodułowym systemem ERP, który przyda się w każdej firmie. Dlaczego? Odpowiada on za kontrolę procesów biznesowych firmy. Umożliwia wdrażanie dowolnie wybranej ilości elementów równocześnie bądź też w ustalonej kolejności. Dodatkowym atutem jest fakt, że system dopasowuje się do zmiennych warunków otoczenia! Można przekonać się o tym samemu, pobierając STREAMSOFT PRESTIŻ w wersji testowej.

Jedna baza danych potrafi obsłużyć ponad 200 stanowisk. Dzięki temu praca zespołu jest usprawniona, zaś wdrożenie systemu pomaga w utrzymaniu porządku oraz nadzorowaniu prawidłowości procesów.  Dodatkowo dzięki niemu łatwo wykonujemy wszelkiego rodzaju analizy i zestawienia. Baza danych posiada interfejs SQL, oparty na architekturze klient-serwer.  Dane mogą być eksportowane do formatów zgodnych z pakietem Microsoft Office oraz korzystających z mechanizmów ODBC. Przy długotrwałym używaniu program zapewni ujednolicenie procedur postępowania i znacznie usprawnia współdziałanie poszczególnych działów firmy. Jako że dzięki ustawieniom można go łatwo zaadaptować pod swoje potrzeby, z pewnością każdy klient będzie zadowolony. Trzeba też dodać, że aplikacja jest cały czas rozwijana i ulepszana, a wszystkie jej aktualizacje są całkowicie darmowe.  

Nie do przecenienia jest też bezpieczeństwo danych, a STREAMSOFT PRESTIŻ potrafi je zapewnić. Polecam tą aplikację średnim i dużym przedsiębiorstwom, w których odbywają się złożone procesy produkcyjne. STREAMSOFT PRESTIŻ znacznie usprawni pracę, co pozwoli na ulepszenie produkcji i naturalnie większe zyski.

Podobne Zarządzanie firmą

 • CMMS Maszyna NG

  Program CMMS Maszyna stworzony przez polską firmę Neuron pozwala użytkownikowi na sprawne zarządzanie parkiem maszyn w przedsiębiorstwie.

 • Clear-Pro

  Program, który zapewnia spójny i zintegrowany wgląd w strategiczne dane firmy.

 • GoNet CRM Support System

  GO-NET CRM Support System to narzędzie pozwalające na usprawnienie procesów biznesowych Państwa firmy.

 • Asystent Serwis i Reklamacje

  Asystent Serwis i Reklamacje w wersji 2014 to kolejny już z serii NAOMISOFT, polskojęzyczny program, który ułatwi znacznie ułatwi prowadzenie serwisu (niezależnie od jego profilu).

 • Asystent Stowarzyszenie

  Asystent Stowarzyszenie 2011 to aplikacja stworzona z myślą o wszelkich stowarzyszeniach oraz organizacjach, skupiających w swoich szeregach sporą liczbę członków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: STREAMSOFT PRESTIŻAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie