Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sizard 1.0.0

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Mavel Systems
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.07.2011
Rozmiar: 5.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 405

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Sizard 1.0.0

Sizard jest programem, który przyda się w każdej firmie lub instytucji w której pracownicy pracują na zasadzie dyżurów. Oprogramowanie to znacznie ułatwia zarządzanie nimi.

Jego możliwości są naprawdę duże. Tworząc grafik dyżurów możemy uwzględniać wiele czynników związanych z doborem odpowiednich osób i wymiaru czasu w jakim będą pełnić dyżur. Przydatna jest też możliwość wykorzystania danych z wcześniejszego okresu i uwzględnienia ich przy tworzeniu nowych grafików.

Dodatkowo każdy utworzony grafik łatwo zapiszemy do pliku co pozwoli na edytowanie go w przyszłości gdy zajdzie taka potrzeba. Sizard potrafi też uwzględnić przerwy w dyżurach wynikające z obowiązujących przepisów prawa.

Na naszej stronie dostępna jest wersja demo tego programu. Warto ją pobrać i przetestować jak program sprawuje się w praktyce. Z pewnością będzie to pomocne przy podejmowaniu decyzji o jego zakupie.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Kalkulator Amortyzacji

  Kalkulator Amortyzacji to program umożliwiający szybkie i profesjonalne naliczanie amortyzacji według najpopularniejszych metod – liniowej oraz degresywnej.

 • Meso CMMS

  Zaawansowany i inteligentny system wspierający utrzymanie ruchu oraz zarządzanie zarówno parkiem maszynowym, jak również pracownikami, magazynem itp.

 • Asystent HRM

  Dostępny po polsku Asystent HRM 2011 11.9.15 to użyteczne narzędzie, przeznaczone do zarządzania zasobami ludzkimi – stąd też skrót HRM (Human Resource Management).

 • EuroFaktura Plus

  EuroFaktura Plus to rozbudowana wersja darmowego programu EuroFaktura Start. Całość jest niezwykle pomocna przy zarządzaniu zarówno małą firmą, jak i dużym przedsiębiorstwem o złożonej strukturze, gdzie zatrudnionych jest często nawet kilkaset osób.

 • Fama Pro

  Jeśli potrzebujesz dla swojej firmy sprawnego programu do wystawiania różnego rodzaju faktur z możliwością zarządzania magazynem oraz prowadzeniem kartotek towarów i kontrahentów, to jak najszybciej pobierz Fama Pro!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sizard 1.0.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie