Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sizard 1.0.0

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Mavel Systems
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.07.2011
Rozmiar: 5.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 408

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Sizard 1.0.0

Sizard jest programem, który przyda się w każdej firmie lub instytucji w której pracownicy pracują na zasadzie dyżurów. Oprogramowanie to znacznie ułatwia zarządzanie nimi.

Jego możliwości są naprawdę duże. Tworząc grafik dyżurów możemy uwzględniać wiele czynników związanych z doborem odpowiednich osób i wymiaru czasu w jakim będą pełnić dyżur. Przydatna jest też możliwość wykorzystania danych z wcześniejszego okresu i uwzględnienia ich przy tworzeniu nowych grafików.

Dodatkowo każdy utworzony grafik łatwo zapiszemy do pliku co pozwoli na edytowanie go w przyszłości gdy zajdzie taka potrzeba. Sizard potrafi też uwzględnić przerwy w dyżurach wynikające z obowiązujących przepisów prawa.

Na naszej stronie dostępna jest wersja demo tego programu. Warto ją pobrać i przetestować jak program sprawuje się w praktyce. Z pewnością będzie to pomocne przy podejmowaniu decyzji o jego zakupie.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Asystent Rejestr Umów

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27 to program do zarządzania umowami zawartymi z różnymi podmiotami.

 • Fama Pro

  Jeśli potrzebujesz dla swojej firmy sprawnego programu do wystawiania różnego rodzaju faktur z możliwością zarządzania magazynem oraz prowadzeniem kartotek towarów i kontrahentów, to jak najszybciej pobierz Fama Pro!

 • GTplan

  GTplan jest programem, który umożliwia tworzenie zaawansowanych biznes-planów. Stworzony został z myślą przede wszystkim o początkujących przedsiębiorcach, którzy starają się o dotacje lub kredyty i potrzebują odpowiednio opracowanego planu prowadzonej działalności.

 • Ramzes

  Ramzes to najwyższej jakości zintegrowany system wspomagający zarządzanie małych i średnich przedsiębiorstw. Stworzony został z myślą o dynamicznych, nowoczesnych firmach.

 • Madar 7

  Madar 7 to oprogramowanie ERP o bardzo dużych możliwościach. Może znacznie wspomóc pracę małych oraz średnich firm.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sizard 1.0.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie