Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Serwisant Standard 5.2

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Damis Software s.c.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 05.04.2013
Data modyfikacji: 22.04.2013
Rozmiar: 6,7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 113

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Serwisant Standard 5.2

Serwisant Standard to program, który pomoże Ci w uporządkowaniu pracy, m.in. dzięki kartotekom.  To w nich właśnie posegregowane są wszystkie najważniejsze informacje, takie jak:
- zlecenia serwisowe,
- kasy przeznaczone do przeglądu,
- dane podatników  z przypisanymi dla nich miejscami instalacji, rodzajów kas, serwisantów, producentów i serwisów.

Ponad to ma również wbudowaną bazę Urzędów Skarbowych, powiatów, gmin i kodów pocztowych, czyli podstawowych niezbędnych informacji. Z pomocą Serwisant Standart 5.2.2 użytkownik może swobodnie podglądać historię wykonywanych zleceń, przeglądów, wymian pamięci fiskalnych oraz drukować najważniejsze dokumenty dla serwisu i podatnika.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Asystent Wyciągi Bankowe

  Asystent Wyciągi Bankowe 2011 to aplikacja umożliwiająca tworzenie kartoteki wyciągów bankowych z kont oraz ich przetwarzanie z plików CSV. Program pozwala na tworzenie zestawień uznań i obciążeń bankowych, współpracując z wyciągami z takich banków, jak Inteligo, Millennium, MBank, Dotpay, PKO BP oraz Alior Bank

 • EWIDENCJA WYPOSAŻENIA PL+

  EWIDENCJA WYPOSAŻENIA PL+ to oprogramowanie polskiego producenta, które pomoże w zarządzaniu firmą, w której znajduje się sprzęt elektroniczny bądź komputerowy.

 • drEryk

  drEryk to aplikacja przygotowana wspólnie przez programistów i specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Ich współpraca zaowocowała programem, który powinna mieć u siebie każda placówka medyczna.

 • STREAMSOFT PRESTIŻ

  STREAMSOFT PRESTIŻ jest wielomodułowym systemem ERP, który przyda się w każdej firmie. Dlaczego? Odpowiada on za kontrolę procesów biznesowych firmy.

 • STREAMSOFT PRO

  STREAMSOFT PRO jest systemem przeznaczonym dla przedsiębiorstw używających do rozliczeń pełnej księgowości. Polecamy go szczególnie dużym przedsiębiorstwom, gdyż radzi sobie bez trudu z ponad 200 stanowiskami – wszystkie pracują na jednej bazie danych!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Serwisant Standard 5.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie