Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Serwisant Standard 5.2

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Damis Software s.c.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 05.04.2013
Data modyfikacji: 22.04.2013
Rozmiar: 6,7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 109

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Serwisant Standard 5.2

Serwisant Standard to program, który pomoże Ci w uporządkowaniu pracy, m.in. dzięki kartotekom.  To w nich właśnie posegregowane są wszystkie najważniejsze informacje, takie jak:
- zlecenia serwisowe,
- kasy przeznaczone do przeglądu,
- dane podatników  z przypisanymi dla nich miejscami instalacji, rodzajów kas, serwisantów, producentów i serwisów.

Ponad to ma również wbudowaną bazę Urzędów Skarbowych, powiatów, gmin i kodów pocztowych, czyli podstawowych niezbędnych informacji. Z pomocą Serwisant Standart 5.2.2 użytkownik może swobodnie podglądać historię wykonywanych zleceń, przeglądów, wymian pamięci fiskalnych oraz drukować najważniejsze dokumenty dla serwisu i podatnika.

Podobne Zarządzanie firmą

 • NSEP - Ewidencja Pojazdów

  Jeśli do prowadzenia własnej działalności gospodarczej wykorzystujesz samochód lub inny pojazd silnikowy to z pewnością powinieneś zainteresować się programem NSEP - Ewidencja Pojazdów.

 • CRM Berberis Minima

  CRM Berberis Minima 5.0.5.10 jest bezpłatną wersją programu przeznaczonego do zarządzania przedsiębiorstwami – System Berberis. Jego wersja demo wraz z opisem znajduje się na osobnej stronie naszego portalu, a czym się różni bezpłatna edycja?

 • STREAMSOFT PRESTIŻ

  STREAMSOFT PRESTIŻ jest wielomodułowym systemem ERP, który przyda się w każdej firmie. Dlaczego? Odpowiada on za kontrolę procesów biznesowych firmy.

 • FITasystent

  FITasystent to niezastąpiony program do kompleksowego zarządzania siłowniami, salonów urody, fitness klubów, salonów odnowy biologicznej oraz wszelkiego rodzaju innych kompleksów rekreacyjnych / typu spa.

 • Asystent HRM

  Dostępny po polsku Asystent HRM 2011 11.9.15 to użyteczne narzędzie, przeznaczone do zarządzania zasobami ludzkimi – stąd też skrót HRM (Human Resource Management).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Serwisant Standard 5.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie