Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ramzes 11

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: RAMZES Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Data modyfikacji: 16.02.2012
Rozmiar: 142 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 247

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ramzes 11

Ramzes to najwyższej jakości zintegrowany system wspomagający zarządzanie małych i średnich przedsiębiorstw. Stworzony został z myślą o dynamicznych, nowoczesnych firmach. Funkcjonujący na platformie Windows posiada przyjazny interfejs, intuicyjną obsługę. Rozbudowana opcja pomocy usprawnia poruszanie się i operacje na każdym etapie pracy. Składa się ze ściśle współpracujących ze sobą modułów odpowiadających za pracę wszystkich działów firmy.
Ścisła łączność pomiędzy modułami czyni pracę łatwą i efektywną, zaś niezawodność i bezpieczeństwo komfortową. Pozwala na to m.in. bogaty system definiowania praw użytkowników oraz system automatycznego tworzenia backupów.
Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii obsługi relacyjnych baz danych koszty związane z eksploatacją systemu są minimalne.
Powstały z myślą o naszych klientach system pozwala dostosować program do potrzeb nawet najbardziej wymagającego użytkownika, nawet w takim detalu jak kolorystyka.

Minimalne wymagania sprzętowe:
 • Komputer z Procesorem Pentium 133 MHz
 • Pamięć operacyjna - 64 MB RAM
 • Napęd CD-ROM
 • System Operacyjny - Microsoft Windows 98 SE, 2000, ME, XP, Vista
 • Karta graficzna - VGA 800x600
 • Drukarka - pracująca w systemie Microsoft Windows.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Asystent Stowarzyszenie

  Asystent Stowarzyszenie 2011 to aplikacja stworzona z myślą o wszelkich stowarzyszeniach oraz organizacjach, skupiających w swoich szeregach sporą liczbę członków.

 • ZadaniaDoWykonania

  Jesteś właścicielem małej lub średniej firmy? Potrzebujesz efektywnego narzędzia do zarządzania zadaniami realizowanymi przez pracowników? Oto ZadaniaDoWykonania to program dla Ciebie.

 • CPK Skan

  Program CPK Skan Logisoftu to aplikacja umożliwiająca rejestrowanie i prowadzenie ewidencji czynności kierowców takich jak rozliczanie czasu pracy (dobowo, tygodniowo czy za przyjęty okres rozliczeniowy).

 • FITasystent

  FITasystent to niezastąpiony program do kompleksowego zarządzania siłowniami, salonów urody, fitness klubów, salonów odnowy biologicznej oraz wszelkiego rodzaju innych kompleksów rekreacyjnych / typu spa.

 • EuroFaktura Start

  EuroFaktura Start to polski program, który w znacznym stopniu ułatwi zarządzanie w niemal każdym przedsiębiorstwie. Całość, pomimo ogromnej funkcjonalności nie powinna sprawić nikomu problemu w obsłudze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ramzes 11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie