Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RAKSSQL dla Biur Rachunkowych 2008.4.0.689

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: MSM Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Rozmiar: 131 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 177

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis RAKSSQL dla Biur Rachunkowych 2008.4.0.689

RAKSSQL dla Biur Rachunkowych to kompletne i profesjonalne rozwiązanie stworzone specjalnie dla biur rachunkowych.

Wspomaga wszystkie obszary działalności biura rachunkowego dla dowolnej liczby klientów: ewidencję księgową, ewidencję środków trwałych i wyposażenia, operacje kasowe i bankowe, rozrachunki, analizy finansowe i budżetowanie oraz kadry i płace. Umożliwia monitorowanie prac wykonywanych dla poszczególnych klientów biura  wspomagając sprawne zarządzanie biurem rachunkowym.

Specyfika pracy nowoczesnego biura rachunkowego polegająca na świadczeniu usług w zakresie księgowości, analiz finansowych, kadr i płac, wymaga w dobie rynkowej konkurencji i rosnących potrzeb Klientów, zastosowania elastycznego, funkcjonalnego i efektywnego kosztowo systemu informatycznego. Program wymiernie usprawnia pracę biura wprowadzając automatyzację procesów księgowych przy jednoczesnym wykorzystaniu instrumentów kontroli działań. Pozwala na skuteczne zarządzanie biurem dostarczając informacji o stanie finansów firmy oraz należnościach i zobowiązaniach klientów.
System powstał na bazie 16-letniego doświadczenia firmy RAKS w tworzeniu oprogramowania finansowo-księgowego. Z programów RAKS korzysta obecnie około 700 biur rachunkowych, w tym m.in. Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

System oferuje pełną gamę zintegrowanych modułów, zapewniających wsparcie w podstawowej działalności biura w zakresie:

prowadzenia ksiąg handlowych, podatkowych i ryczałtu
ewidencji i amortyzacji środków trwałych
kadr i płac
deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych
analiz finansowych
kontroli i zarządzania pracą księgowych
RAKSSQL zawiera również moduły usprawniające zarządzanie współpracą z klientami i obsługą biura rachunkowego m.in w zakresie:

 zarządzania relacjami z klientem (CRM)
 prowadzenia terminarzy i spotkań
 rejestracji zadań i operacji
 monitoringu pracy wykonanej dla każdego klienta
 obsługi fakturowania wykonanych usług
 kontroli należności i zobowiązań

Podobne Zarządzanie firmą

 • EuroFaktura Plus

  EuroFaktura Plus to rozbudowana wersja darmowego programu EuroFaktura Start. Całość jest niezwykle pomocna przy zarządzaniu zarówno małą firmą, jak i dużym przedsiębiorstwem o złożonej strukturze, gdzie zatrudnionych jest często nawet kilkaset osób.

 • CPK Skan

  Program CPK Skan Logisoftu to aplikacja umożliwiająca rejestrowanie i prowadzenie ewidencji czynności kierowców takich jak rozliczanie czasu pracy (dobowo, tygodniowo czy za przyjęty okres rozliczeniowy).

 • NSEP - Ewidencja Pojazdów

  Jeśli do prowadzenia własnej działalności gospodarczej wykorzystujesz samochód lub inny pojazd silnikowy to z pewnością powinieneś zainteresować się programem NSEP - Ewidencja Pojazdów.

 • FITasystent

  FITasystent to niezastąpiony program do kompleksowego zarządzania siłowniami, salonów urody, fitness klubów, salonów odnowy biologicznej oraz wszelkiego rodzaju innych kompleksów rekreacyjnych / typu spa.

 • Sizard

  Sizard jest programem, który przyda się w każdej firmie lub instytucji w której pracownicy pracują na zasadzie dyżurów. Oprogramowanie to znacznie ułatwia zarządzanie nimi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RAKSSQL dla Biur Rachunkowych 2008.4.0.689Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie