Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rachunek Small Business

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Mega-Tech
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.03.2011
Rozmiar: 2.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 935

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Rachunek Small Business

Bardzo popularny i jakże pomocny w każdym przedsiębiorstwie jest Rachunek Small Business. Dla osób, które nic o tym nie wiedzą, jest to profesjonalny i niezastąpiony program do wystawiania rachunków. W zasadzie już sama nazwa wskazuje na jego funkcjonalność. Program ten przeznaczony jest i stworzony z myślą o przedsiębiorstwach, które zwolnione są z podatku VAT. Pozwala w bardzo łatwy i błyskawiczny sposób wystawić każdy rachunek. Tak naprawdę służy jedynie małym firmom, które jak wiadomo wystawiają same rachunki. Z jego obsługą na pewno nie będzie najmniejszego problemu, ponieważ jego twórcy również pomyśleli o osobach, które niezbyt dobrze znają obsługę komputera i różnego rodzaju programów. Tak więc jest bardzo prosty w użytkowaniu. Istnieje tu również możliwość własnego układu rejestru. Chodzi tu o to, że można według własnego sposobu numerować wystawione rachunki. Można też dodawać własne rejestry, bądź numerować w skali miesiąca czy jak kto woli roku. Program też pozwala na drukowanie zestawienia sprzedaży za okres jaki dana osoba sobie wybierze. Postępując w ten sposób na wydruku pojawi się nie tylko lista rachunków z danego okresu, ale i również podsumowanie.

Podobne Zarządzanie firmą

 • e-Audytor

  e-Audytor to zaawansowany zestaw narzędzi wspierających zarządzanie zasobami IT, który został przygotowany z myślą o wszystkich tych użytkownikach, którzy szukają oszczędności w obszarze IT.

 • CPK Skan

  Program CPK Skan Logisoftu to aplikacja umożliwiająca rejestrowanie i prowadzenie ewidencji czynności kierowców takich jak rozliczanie czasu pracy (dobowo, tygodniowo czy za przyjęty okres rozliczeniowy).

 • mBiuro Plus

  Oprogramowanie mBiuro Plus jest niezwykle przydatne w zarządzaniu sprzedażą oraz magazynem w firmie.

 • Infor System

  Infor System to aplikacja przeznaczona do zarządzania firmą, która powstała na potrzeby polskich przedsiębiorstw. Składa się ona z licznych modułów, jak na przykład Księga Przychodów, Magazyn, Płace czy Biznes.

 • Serwisant Standard

  Serwisant Standart 5.2.2 usprawni pracę serwisów kas fiskalnych we wszystkich czynnościach związanych z obsługą zleceń!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Rachunek Small BusinessAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie