Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Project+ 1.5.4

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: CCPM Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.07.2011
Data modyfikacji: 28.10.2011
Rozmiar: 1.7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 918

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Project+ 1.5.4

Jeżeli szukasz darmowego programu, który usprawnia zarządzanie projektami, Project+ jest opcją właśnie dla Ciebie. To całkowicie darmowa (również w przypadku użytkowania o charakterze komercyjnym) aplikacja umożliwiająca zarządzanie projektami w oparciu o tzw. Łańcuch Krytyczny (CCPM). Project+został stworzony w celu zarządzania projektami wykonywanymi przede wszystkim przez nieduże grupy. Dzięki niemu mamy możliwość między innymi:

-definiowania klucza rozliczania czasu pracy
-monitorowanie progresu w realizacji projektu
-pracy w trybach uproszczonym oraz szczegółowym
-notowania postępu prac zarówno przez kierowników projektu, jak i samych wykonawców
-generowania prezentacji (między innymi wykresy) przedstawiające poziom realizacji projektu czy na przykład zagrożenia zadania
-definiowania schematów kolorów (przy prezentacjach graficznych) oraz formatów czasu na potrzeby projektu.
-definiowanie zadań, dla których ustalane są wskazywane przez metodykę czasy: T50 oraz T90.
-eksportowania diagramów zadań i zasobów, diagramów typu RYG w formacie plików graficznych, które można następnie używać np. w sprawozdaniach albo prezentacjach multimedialnych.

Dzięki Łańcuchowi Krytycznemu możliwa jest optymalizacja czasu wykonania projektu z równoczesnym utrzymaniem wysokiego prawdopodobieństwa dotrzymania terminów deadline'owych. W udostępnianej na naszym serwisie wersji programu zostały zawarte trzy nowe funkcjonalności względem wersji poprzedniej: opisy elementów diagramu zadań, import/eksport zasobów oraz nowy sposób prezentowania zależności między zadaniami/buforami. Dodatkowymi zaletami programu Project+ są bezproblemowa instalacja oraz bardzo intuicyjny interfejs.

Podsumowując, aplikacja ta jest doskonałą i sprawdzoną alternatywą dla płatnych programów tego typu i może być polecona każdemu, kto poszukuje narzędzia przeznaczonego do efektywnego zarządzania projektami w oparciu o najnowsze trendy metodyki Łańcucha Krytycznego (Critical Chain Project Management).

Podobne Zarządzanie firmą

 • Asystent Wyciągi Bankowe

  Asystent Wyciągi Bankowe 2011 to aplikacja umożliwiająca tworzenie kartoteki wyciągów bankowych z kont oraz ich przetwarzanie z plików CSV. Program pozwala na tworzenie zestawień uznań i obciążeń bankowych, współpracując z wyciągami z takich banków, jak Inteligo, Millennium, MBank, Dotpay, PKO BP oraz Alior Bank

 • GTplan

  GTplan jest programem, który umożliwia tworzenie zaawansowanych biznes-planów. Stworzony został z myślą przede wszystkim o początkujących przedsiębiorcach, którzy starają się o dotacje lub kredyty i potrzebują odpowiednio opracowanego planu prowadzonej działalności.

 • CMMS Maszyna NG

  Program CMMS Maszyna stworzony przez polską firmę Neuron pozwala użytkownikowi na sprawne zarządzanie parkiem maszyn w przedsiębiorstwie.

 • Ramzes

  Ramzes to najwyższej jakości zintegrowany system wspomagający zarządzanie małych i średnich przedsiębiorstw. Stworzony został z myślą o dynamicznych, nowoczesnych firmach.

 • MENEDŻER POJAZDÓW PL+

  MENEDŻER POJAZDÓW PL+ to prosty w obsłudze program, który pomoże w zarządzaniu pojazdami w małych oraz średnich firmach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Project+ 1.5.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie