Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Project+ 1.5.4

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: CCPM Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.07.2011
Data modyfikacji: 28.10.2011
Rozmiar: 1.7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 914

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Project+ 1.5.4

Jeżeli szukasz darmowego programu, który usprawnia zarządzanie projektami, Project+ jest opcją właśnie dla Ciebie. To całkowicie darmowa (również w przypadku użytkowania o charakterze komercyjnym) aplikacja umożliwiająca zarządzanie projektami w oparciu o tzw. Łańcuch Krytyczny (CCPM). Project+został stworzony w celu zarządzania projektami wykonywanymi przede wszystkim przez nieduże grupy. Dzięki niemu mamy możliwość między innymi:

-definiowania klucza rozliczania czasu pracy
-monitorowanie progresu w realizacji projektu
-pracy w trybach uproszczonym oraz szczegółowym
-notowania postępu prac zarówno przez kierowników projektu, jak i samych wykonawców
-generowania prezentacji (między innymi wykresy) przedstawiające poziom realizacji projektu czy na przykład zagrożenia zadania
-definiowania schematów kolorów (przy prezentacjach graficznych) oraz formatów czasu na potrzeby projektu.
-definiowanie zadań, dla których ustalane są wskazywane przez metodykę czasy: T50 oraz T90.
-eksportowania diagramów zadań i zasobów, diagramów typu RYG w formacie plików graficznych, które można następnie używać np. w sprawozdaniach albo prezentacjach multimedialnych.

Dzięki Łańcuchowi Krytycznemu możliwa jest optymalizacja czasu wykonania projektu z równoczesnym utrzymaniem wysokiego prawdopodobieństwa dotrzymania terminów deadline'owych. W udostępnianej na naszym serwisie wersji programu zostały zawarte trzy nowe funkcjonalności względem wersji poprzedniej: opisy elementów diagramu zadań, import/eksport zasobów oraz nowy sposób prezentowania zależności między zadaniami/buforami. Dodatkowymi zaletami programu Project+ są bezproblemowa instalacja oraz bardzo intuicyjny interfejs.

Podsumowując, aplikacja ta jest doskonałą i sprawdzoną alternatywą dla płatnych programów tego typu i może być polecona każdemu, kto poszukuje narzędzia przeznaczonego do efektywnego zarządzania projektami w oparciu o najnowsze trendy metodyki Łańcucha Krytycznego (Critical Chain Project Management).

Podobne Zarządzanie firmą

 • STREAMSOFT PRESTIŻ

  STREAMSOFT PRESTIŻ jest wielomodułowym systemem ERP, który przyda się w każdej firmie. Dlaczego? Odpowiada on za kontrolę procesów biznesowych firmy.

 • Infor System

  Infor System to aplikacja przeznaczona do zarządzania firmą, która powstała na potrzeby polskich przedsiębiorstw. Składa się ona z licznych modułów, jak na przykład Księga Przychodów, Magazyn, Płace czy Biznes.

 • CPK Skan

  Program CPK Skan Logisoftu to aplikacja umożliwiająca rejestrowanie i prowadzenie ewidencji czynności kierowców takich jak rozliczanie czasu pracy (dobowo, tygodniowo czy za przyjęty okres rozliczeniowy).

 • Asystent Gabinet Lekarski

  Dostępny po polsku program Asystent Gabinet Lekarski 2011 11.9.15 to użyteczna aplikacja dla lekarzy prowadzących własne gabinety.

 • ILUO Biznes

  ILUO Biznes to profesjonalny program, którego zadanie polega na kompleksowym wsparciu działalności małych oraz średnich firm.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Project+ 1.5.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie