Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Terminarz Kontaktowy 1.3

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Fineco Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.04.2011
Rozmiar: 8,1 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 168

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Terminarz Kontaktowy 1.3

Przy jej pomocy każdy w szybki i prosty sposób będzie mógł zaplanować swoje spotkania i wizyty biznesowe. Aplikację wzbogacono o opcję przypominania, dzięki czemu już nigdy żadna ważna wizyta bądź spotkanie nie wypadnie nam z głowy.

Jedną z głównych zalet programu jest jego niezwykle rozbudowana baza kontrahentów, dzięki której będziemy w stanie zgromadzić szczegółowe dane dotyczące nie tylko ich samych, ale także naszej współpracy z nimi. Terminarz Kontaktowy został stworzony w taki sposób, żeby stanowić idealne narzędzie do każdego typu działalności.

Opcje programu:

-Prowadzenie bazy danych kontrahentów z możliwością  nadawania dowolnych cech kontrahentom

-Prowadzenie bazy danych osób kontaktowych z możliwością nadawania dowolnych osobom kontaktowym

-Prowadzenie bazy danych zadań do wykonania z możliwością nadawania dowolnych cech zadaniom

-Dowolne wiązanie zadań z kontrahentami

-Zdefiniowanie dowolnej ilości przypomnień o ważnych wydarzeniach z możliwością wiązania ich z zadaniami, kontrahentami lub osobami kontaktowymi

-Dostosowanie programu do indywidualnych upodobań użytkownika (szerokości kolumn w tabelach, rodzaj wyświetlanych danych, itp.)

-Automatyczne i bezpłatne aktualizacje programu do nowszych wersji

-Dostęp zdalny poprzez bazę z interfejsem SQL

-Bezpłatne wsparcie techniczne oraz serwisowe przez telefon lub e-mail

Podobne Zarządzanie firmą

 • Kalkulator Amortyzacji

  Kalkulator Amortyzacji to program umożliwiający szybkie i profesjonalne naliczanie amortyzacji według najpopularniejszych metod – liniowej oraz degresywnej.

 • uplook

  uplook to jeden z najpopularniejszych polskich programów służących do zarządzania oprogramowaniem w firmie.

 • GTplan

  GTplan to aplikacja umożliwiająca tworzenie profesjonalnych biznes planów, która została stworzona z myślą o początkujących biznesmenach, starających się m.in. o dotacje czy kredyty, którzy potrzebują skutecznego i dobrze opracowanego planu własnej działalności.

 • GTplan

  GTplan jest programem, który umożliwia tworzenie zaawansowanych biznes-planów. Stworzony został z myślą przede wszystkim o początkujących przedsiębiorcach, którzy starają się o dotacje lub kredyty i potrzebują odpowiednio opracowanego planu prowadzonej działalności.

 • Fama Pro

  Jeśli potrzebujesz dla swojej firmy sprawnego programu do wystawiania różnego rodzaju faktur z możliwością zarządzania magazynem oraz prowadzeniem kartotek towarów i kontrahentów, to jak najszybciej pobierz Fama Pro!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Terminarz Kontaktowy 1.3

dodał: ~pudło , 15.01.2014

nie polecam. program toporny i nie wspierany przez dział techniczny tej firmy!!!!!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie