Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PKZP 3.78 - Program Kasy Zapomogowo Pożyczkowe

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: USKOM
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 16.04.2010
Rozmiar: 4,75 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 1682

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis PKZP 3.78 - Program Kasy Zapomogowo Pożyczkowe

PKZP to program, jak sama nazwa wskazuje, do obsługi Kasy Zapomogowo Pożyczkowe. PKZP umożliwia prowadzenie ewidencji członków należących do kasy, ich zadłużeń, spłat i składek. Funkcja „Salda i Obroty” oraz „Księgowanie” sprawdza poprawność zapisów na kontach. Formatka „Obroty na kontach za okres” umożliwia korektę błędów zapisu. PKZP jest za darmo – pobierz i wypróbuj.

PKZP - Program Kasy Zapomogowo Pożyczkowe posiada zbudowane konta i operacje. Istnieje możliwość dopisywania nowych i zmienianie nazw istniejących. Nie można natomiast zmieniać istniejących numerów kont i operacji. Przed zamknięciem okresu rozliczeniowego istnieje możliwość przeprowadzenia symulacji zamknięcia w celu sprawdzenia poprawności zapisu na kontach.

PKZP - Program Kasy Zapomogowo Pożyczkowe pozwala zarządzać Kasa od samego początku - zakładać bilans otwarcia kasy i wprowadzać początkowe dane członków kasy. Program prowadzi ewidencję wydawanych zaliczek, pożyczek oraz ich zwrot przez kasę lub bank. Obsługujący może łatwo pobierać miesięczne składki i spłaty zadłużenia. PKZP tworzy raporty i wydruki dla użytkownika i członków kasy.

PKZP gwarantuje bezpieczeństwo danych. Program wykonuje kopie bezpieczeństwa danych na dowolny nośnik. Usuwanie danych jest ściśle kontrolowane - bezpieczne usuwanie zbędnych danych program może wykonać sam po zakończeniu roku obrotowego. Nowa wersja posiada takie funkcje jak: sprawdzanie księgowań dla poszczególnych członków w skali miesiąca i roku,  pobieranie wpisowego i prowizji od nowych członków oraz automatyczne księgowanie składek i rat. Wypróbuj PKZP – pobierz klikając zielony przycisk pod tekstem.

Licencja
PKZP jest free przez okres jednego roku od chwili instalacji. Po tym czasie, PKZP - Program Kasy Zapomogowo Pożyczkowe można nadal używać za darmo jeżeli liczba członków kasy nie przekracza 50 osób. Jeśli po roku PKZP rozlicza więcej niż 50 osób należy wykupić licencję w cenie 500 PLN. PKZP pełna wersja jest do kupienia w sklepie producenta w wersji elektronicznej lub na CD – uskom.waw.pl. Dla wszystkich użytkowników programu producent zapewnia darmową pomoc telefoniczną i internetową.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, na jakich działa PKZP: XP, Vista, 98, ME, NT, 2000. Producent nie potwierdza kompatybilności PKZP i Windows 7. Nie przygotowano wersji PKZP Linux i Mac OSX.

PKZP do pobrania za darmo już teraz. Oprócz, PKZP download innych programów pomocnych w prowadzeniu firmy możliwy jest w dziale FIRMA.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Sizard

  Sizard jest programem, który przyda się w każdej firmie lub instytucji w której pracownicy pracują na zasadzie dyżurów. Oprogramowanie to znacznie ułatwia zarządzanie nimi.

 • Elfin Mała Firma

  Proste w użyciu i bardzo praktyczne narzędzie przeznaczone do zarządzania małą firmą lub przedsiębiorstwem o niemal dowolnym profilu.

 • GTplan

  GTplan jest programem, który umożliwia tworzenie zaawansowanych biznes-planów. Stworzony został z myślą przede wszystkim o początkujących przedsiębiorcach, którzy starają się o dotacje lub kredyty i potrzebują odpowiednio opracowanego planu prowadzonej działalności.

 • ZadaniaDoWykonania

  Jesteś właścicielem małej lub średniej firmy? Potrzebujesz efektywnego narzędzia do zarządzania zadaniami realizowanymi przez pracowników? Oto ZadaniaDoWykonania to program dla Ciebie.

 • FITasystent

  FITasystent to niezastąpiony program do kompleksowego zarządzania siłowniami, salonów urody, fitness klubów, salonów odnowy biologicznej oraz wszelkiego rodzaju innych kompleksów rekreacyjnych / typu spa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PKZP 3.78 - Program Kasy Zapomogowo PożyczkoweAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie