Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PCBIZNES PRO 2.9.245.34

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: STREAM soft s.j.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Rozmiar: 82,87 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 566

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PCBIZNES PRO 2.9.245.34

PCBIZNES PRO to modułowy, w pełni zintegrowany, system przeznaczony dla przedsiębiorstw rozliczających się na zasadach pełnej księgowości.

Dzięki możliwości pracy w sieci jest dobrą propozycją dla firm posiadających nawet kilkadziesiąt stanowisk komputerowych.

System zapewnia
zarządzanie łańcuchami dostawców i planowanie działalności przedsiębiorstwa na różnych poziomach. Koordynacja przepływów informacyjnych i gromadzenie ich w jednej, centralnej bazie danych, pozwala na sprawne zarządzanie nawet rozległym przedsiębiorstwem bez potrzeby przemieszczania się i dokonywania okresowej kontroli.

Moduły systemu
zostały przygotowane do funkcjonowania w realiach Unii Europejskiej. Wprowadzono możliwość wystawiania: dokumentów dostawy i nabycia wewnątrzwspólnotowego oraz ich korygowania, faktur wewnętrznych, faktur zaliczkowych i faktury końcowej.

System a firmy wieloodziałowe
Stała analiza potrzeb rynku, skierowała rozwój oprogramowania w stronę firm wielooddziałowych, umożliwiając pracę w czasie rzeczywistym komputerów centrali jak i oddziałów na wspólnej bazie danych. Rozwiązanie wykorzystuje mechanizm połączenia terminalowego, działającego wystarczająco sprawnie na niskonakładowych usługach teleinformatycznych typu DSL. Ten rodzaj pracy, minimalizując koszty informatycznej obsługi oddziałów, pozwala na ciągłą i kompleksową analizę danych zgromadzonych w całym systemie. Dostarcza niezbędnych informacji do podejmowania decyzji przez menedżerów oraz pozwala na analizę różnych wariantów przyszłych działań.

Technologia
PCBIZNES pro pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 2000/XP/Vista, z zachowaniem standardów obowiązujących w tym środowisku. Do przechowywania i przetwarzania danych gromadzonych w systemie zastosowano nowoczesną relacyjną bazę z interfejsem SQL, w architekturze klient-serwer. Użyta technologia pozwala na zainstalowanie serwera bazy danych na platformach Windows lub Linux.

Dostępne moduły:

 • Finanse i księgowość
 • Gospodarka magazynowa
 • Kadry i płace
 • Akwizycja, vanselling
 • Zarządzanie kontaktami
 • Raporty i formularze
 • Środki trwałe
 • Wyposażenie
 • Zamówienia internetowe
 • Serwis
 • Produkt
 • Moduł Administratora.

Podobne Zarządzanie firmą

 • mBiuro Plus Warsztat

  mBiuro Plus: Warsztat będzie pomocne każdej osobie, która zarządza warsztatem. Dzięki oferowanej funkcjonalności znacznie zwiększymy efektywność pracy.

 • EuroFirma Mini Monitoring

  Euro Firma Mini Monitoring to aplikacja, która umożliwia dyskretne kontrolowanie działalności użytkowników na wybranych komputerach.

 • drEryk

  drEryk to aplikacja przygotowana wspólnie przez programistów i specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Ich współpraca zaowocowała programem, który powinna mieć u siebie każda placówka medyczna.

 • EWIDENCJA WYPOSAŻENIA PL+

  EWIDENCJA WYPOSAŻENIA PL+ to oprogramowanie polskiego producenta, które pomoże w zarządzaniu firmą, w której znajduje się sprzęt elektroniczny bądź komputerowy.

 • Asystent Stowarzyszenie

  Asystent Stowarzyszenie 2011 to aplikacja stworzona z myślą o wszelkich stowarzyszeniach oraz organizacjach, skupiających w swoich szeregach sporą liczbę członków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PCBIZNES PRO 2.9.245.34

dodał: ~lech adamczyk , 22.03.2010

Dzięki temu systemowi usprawniłem działanie mojej firmy, dochody wzrosły znacznie dzięki usprawnieniu pracy, księgowa jest nie potrzebna bo mam idealny moduł księgowości.Choć początkowo byłem sceptyczny systemu okazał się strzałem w 10.

dodał: ~admin , 22.03.2010

Super program, dzięki niemu moja firma wreszcie ruszyła z kopyta

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie