Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PCBIZNES PRESTIŻ 2.9.245.34

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: StreamSOFT
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Rozmiar: 82,87 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 843

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PCBIZNES PRESTIŻ 2.9.245.34

PCBIZNES PRESTIŻ stanowi zintegrowany zbiór modułów, obsługujących wszystkie procesy biznesowe firmy.

Jest efektem wiedzy i bogatych doświadczeń firmy STREAM soft, w zakresie programowania aplikacji wspomagających pracę przedsiębiorstw. Elastyczność systemu sprawia, że dopasowuje się on do zmiennych warunków otoczenia zewnętrznego i rozwija wraz z rozwojem firm, które go wdrożyły. Pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 2000/XP/Vista, zachowując standardy obowiązujące w tym środowisku.

Wdrożenie
Modułowa budowa PCBIZNES PRESTIŻ umożliwia wdrażanie wszystkich bądź wybranych elementów równocześnie lub w odpowiedniej kolejności. System ten jest bardzo sprawnym i elastycznym narzędziem, z tego powodu czas jego wdrożenia jest optymalnie krótki. Wdrożenie stwarza okazję do uporządkowania i automatyzacji przebiegających w firmie procesów biznesowych.

Tylko w PCBIZNES PRESTIŻ dostępny jest moduł Zarządzania produkcją. Wspomaga on sterowanie produkcją w przedsiębiorstwie, śledzi stopień realizacji zleceń produkcyjnych, pozwala na planowanie zapotrzebowania materiałowego i zdolności produkcyjnych, umożliwia wykonanie analiz i zestawień specyficznych dla obszaru produkcji, zapewnia obsługę i kontrolę procesów technologicznych na każdym etapie.


Technologia
Do przechowywania i przetwarzania danych gromadzonych w systemie zastosowano nowoczesną relacyjną bazę z interfejsem SQL, w architekturze klient-serwer. Jest ona gwarancją wysokiej odporności bazy danych na wszelkie awarie stanowisk sieciowych. Umożliwia również znaczne zmniejszenie obciążenia sieci komputerowej, a co za tym idzie, wzrost prędkości pracy, pozwalający na sprawne przetwarzanie nawet bardzo dużych ilości danych. Dane zawarte w systemie PCBIZNES PRESTIŻ mogą być łatwo analizowane z wykorzystaniem aplikacji firmy Microsoft, np. Excel, Access, itp. oraz innych, korzystających z mechanizmów ODBC.

Wdrożenie systemu gwarantuje
Zwiększenie bezpieczeństwa pracy, stabilności i niezawodności.
Zapewnienie firmom wielooddziałowym pracy w czasie rzeczywistym.
Skrócenie cyklu produkcyjnego oraz zmniejszenie zapasów magazynowych.
Ujednolicenie procedur postępowania w całych przedsiębiorstwie.
Zapewnienie współdziałania wszystkich szczebli przedsiębiorstwa.
Wspomaganie procesu podejmowania decyzji w oparciu o zaawansowane zestawienia i analizy.
Zmniejszenie pracochłonności związanej z wprowadzaniem i przetwarzaniem danych.
Adaptacja do indywidualnych i unikalnych potrzeb klienta dzięki możliwości parametryzacji i konfiguracji.
Łatwość aktualizacji.
Zintegrowanie danych firmy w jednej zbiorczej bazie danych.

Dostępne moduły:

 • Zarządzanie produkcją
 • Finanse i księgowość
 • Gospodarka magazynowa
 • Akwizycja, Vanselling PRESELL
 • Kadry i płace
 • Zarządzanie kontaktami
 • Raporty i formularze
 • Środki trwałe
 • Wyposażenie
 • Zamówienia internetowe
 • Serwis
 • ABI Business Intelligence
 • Moduł Administratora.

Podobne Zarządzanie firmą

 • e-Audytor

  e-Audytor to zaawansowany zestaw narzędzi wspierających zarządzanie zasobami IT, który został przygotowany z myślą o wszystkich tych użytkownikach, którzy szukają oszczędności w obszarze IT.

 • CPK Skan

  Program CPK Skan Logisoftu to aplikacja umożliwiająca rejestrowanie i prowadzenie ewidencji czynności kierowców takich jak rozliczanie czasu pracy (dobowo, tygodniowo czy za przyjęty okres rozliczeniowy).

 • Asystent Rejestr Umów

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27 to program do zarządzania umowami zawartymi z różnymi podmiotami.

 • STREAMSOFT PRO

  STREAMSOFT PRO jest systemem przeznaczonym dla przedsiębiorstw używających do rozliczeń pełnej księgowości. Polecamy go szczególnie dużym przedsiębiorstwom, gdyż radzi sobie bez trudu z ponad 200 stanowiskami – wszystkie pracują na jednej bazie danych!

 • ILUO Biznes

  ILUO Biznes to profesjonalny program, którego zadanie polega na kompleksowym wsparciu działalności małych oraz średnich firm.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PCBIZNES PRESTIŻ 2.9.245.34Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie