Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

OKAY CRM 2

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Clix Software Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.08.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 145

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis OKAY CRM 2

OKAY CRM to jeden z najlepszych polskich programów do zarządzania relacjami z klientem, który znajdzie zastosowanie w praktycznie każdej firmie, która chce profesjonalnie podejść do kontaktów ze swoimi klientami. Aplikacja może także znacznie ułatwić pracodawcom zarządzanie zasobami ludzkimi, a także pozytywnie wpłynąć na rozwój danej firmy lub przedsiębiorstwa. Główną funkcją programu jest możliwość stworzenia kompleksowej bazy danych o kontrahentach, która będzie zawierała wszystkie niezbędne w obustronnej współpracy dane. Mowa tutaj nie tylko o takich podstawowych informacjach, jak dane kontaktowe czy informacje tele-adresowe, ale również o historii prowadzonych z klientem kontaktów, czy też zbiorze dokumentów związanych z dana osobą, a więc notatek, protokołów ze spotkań czy umów, w formie elektronicznej. Do każdej osoby znajdującej się w bazie programu można przypisać nieograniczoną liczbę dokumentów, które mogą być w dowolnym momencie przeglądane, edytowane, a także drukowane.

Kolejną ciekawą funkcją programu jest możliwość zdefiniowania, tzw. wzorcowych dokumentów, a więc tych druków, które są najczęściej w danej firmie używane, a następnie ich automatyczne uzupełnianie na podstawie bazy i historii kontaktów z klientem. Ponadto OKAY CRM umożliwia również profesjonalne zarządzanie różnego rodzaju kampaniami marketingowymi, projektami, a także listami, pozwalając, np. na masową korespondencję z klientami za pośrednictwem poczty elektronicznej. Aplikacja może zostać zintegrowana z klientem poczty Microsoft Outlook, pozwalając na szybkie przeniesienie wszystkich kontaktów z klienta do bazy programu oraz importowanie wiadomości ze skrzynki pocztowej. Program posiada także szereg innych narzędzi, które znacznie przyspieszają zarządzanie kontaktami z klientem, dlatego warto pobrać OKAY CRM i na własnej skórze przekonać, się o możliwościach tego profesjonalnego programu dla firm.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Sizard

  Sizard jest programem, który przyda się w każdej firmie lub instytucji w której pracownicy pracują na zasadzie dyżurów. Oprogramowanie to znacznie ułatwia zarządzanie nimi.

 • NSEP - Ewidencja Pojazdów

  Jeśli do prowadzenia własnej działalności gospodarczej wykorzystujesz samochód lub inny pojazd silnikowy to z pewnością powinieneś zainteresować się programem NSEP - Ewidencja Pojazdów.

 • drEryk

  drEryk to aplikacja przygotowana wspólnie przez programistów i specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Ich współpraca zaowocowała programem, który powinna mieć u siebie każda placówka medyczna.

 • ILUO Biznes

  ILUO Biznes to profesjonalny program, którego zadanie polega na kompleksowym wsparciu działalności małych oraz średnich firm.

 • MENEDŻER POJAZDÓW PL+

  MENEDŻER POJAZDÓW PL+ to prosty w obsłudze program, który pomoże w zarządzaniu pojazdami w małych oraz średnich firmach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: OKAY CRM 2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie