Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

OKAY CRM 2

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Clix Software Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.08.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 150

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis OKAY CRM 2

OKAY CRM to jeden z najlepszych polskich programów do zarządzania relacjami z klientem, który znajdzie zastosowanie w praktycznie każdej firmie, która chce profesjonalnie podejść do kontaktów ze swoimi klientami. Aplikacja może także znacznie ułatwić pracodawcom zarządzanie zasobami ludzkimi, a także pozytywnie wpłynąć na rozwój danej firmy lub przedsiębiorstwa. Główną funkcją programu jest możliwość stworzenia kompleksowej bazy danych o kontrahentach, która będzie zawierała wszystkie niezbędne w obustronnej współpracy dane. Mowa tutaj nie tylko o takich podstawowych informacjach, jak dane kontaktowe czy informacje tele-adresowe, ale również o historii prowadzonych z klientem kontaktów, czy też zbiorze dokumentów związanych z dana osobą, a więc notatek, protokołów ze spotkań czy umów, w formie elektronicznej. Do każdej osoby znajdującej się w bazie programu można przypisać nieograniczoną liczbę dokumentów, które mogą być w dowolnym momencie przeglądane, edytowane, a także drukowane.

Kolejną ciekawą funkcją programu jest możliwość zdefiniowania, tzw. wzorcowych dokumentów, a więc tych druków, które są najczęściej w danej firmie używane, a następnie ich automatyczne uzupełnianie na podstawie bazy i historii kontaktów z klientem. Ponadto OKAY CRM umożliwia również profesjonalne zarządzanie różnego rodzaju kampaniami marketingowymi, projektami, a także listami, pozwalając, np. na masową korespondencję z klientami za pośrednictwem poczty elektronicznej. Aplikacja może zostać zintegrowana z klientem poczty Microsoft Outlook, pozwalając na szybkie przeniesienie wszystkich kontaktów z klienta do bazy programu oraz importowanie wiadomości ze skrzynki pocztowej. Program posiada także szereg innych narzędzi, które znacznie przyspieszają zarządzanie kontaktami z klientem, dlatego warto pobrać OKAY CRM i na własnej skórze przekonać, się o możliwościach tego profesjonalnego programu dla firm.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Project+

  Jeżeli szukasz darmowego programu, który umożliwia zarządzanie projektami w oparciu o najnowsze trendy metodyki Łańcucha Krytycznego, program Project+ jest opcją właśnie dla Ciebie.

 • CPK Skan

  Program CPK Skan Logisoftu to aplikacja umożliwiająca rejestrowanie i prowadzenie ewidencji czynności kierowców takich jak rozliczanie czasu pracy (dobowo, tygodniowo czy za przyjęty okres rozliczeniowy).

 • GTplan

  GTplan jest programem, który umożliwia tworzenie zaawansowanych biznes-planów. Stworzony został z myślą przede wszystkim o początkujących przedsiębiorcach, którzy starają się o dotacje lub kredyty i potrzebują odpowiednio opracowanego planu prowadzonej działalności.

 • Madar 7

  Madar 7 to oprogramowanie ERP o bardzo dużych możliwościach. Może znacznie wspomóc pracę małych oraz średnich firm.

 • Asystent Kancelaria Prawnicza

  Wydany po polsku program Asystent Kancelaria Prawnicza 2011 11.5.27 to użyteczna aplikacja do prowadzenia Kancelarii radców prawnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: OKAY CRM 2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie