Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Netop Remote Control 9.5

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Danware Data A/S
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 18.09.2009
Rozmiar: 21.4
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 609

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Netop Remote Control 9.5

Każdego dnia administrator staje przed problemem zarządzania siecią, w której dążenie do korzystania z jednolitego sprzętu i oprogramowania pozostaje w sferze marzeń.

Rozwiązaniem jest NetOp Remote Control 9.5– bezpieczny program do zdalnej kontroli i administracji, spełniające szeroki wachlarz wymagań zróżnicowanych sieci komputerowych. NetOp Remote Control 9.5 za darmo można wypróbować tylko za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie dystrybutora www.netop.pl. Poświęć kilka chwil na rejestrację – uzyskaj dostęp do NetOp Remote Control 9.5 i pobierz plik trial.

NetOp Remote Control to najnowszy program obsługujący dowolną korporacyjną sieć komputerową, zapewniając dostęp do ponad 20-tu różnorodnych systemów operacyjnych. To jedyny program do zdalnej administracji oferujący scentralizowany system bezpieczeństwa. Oznacza to, że użytkownicy mogą nie tylko kontrolować autoryzację, lecz również uprawnienia do wykonywania określonych poleceń – z jednej centralnej lokalizacji. Zabezpieczenia programu NetOp Remote Control 9.5 za free obejmują wielokrotne hasła, kontrolę adresów IP, zamknięte grupy użytkowników, autoryzację, oddzwanianie (dla sieci komutowanych), ręczną kontrolę dostępu przez użytkownika oraz szyfrowanie. NetOp Remote Control 9.5 nie działa po polsku, jedynie w wersji angielskiej. Nie jest na razie dostępne dla programu NetOp Remote Control 9.5 spolszczenie.

Oprogramowanie składa się z dwóch podstawowych modułów:
Host - aplikacja udostępniająca zasoby komputera
Guest - aplikacja umożliwiająca nawiązanie zdalnej sesji

Licencja:
NetOp Remote Control 9.5 to aplikacja komercyjna. Istnieje możliwość pobrania darmowego NetOp Remote Control 9.5 w wersji trial. Aby uzyskać klucze testowe należy wejść nas stronę oficjalną dystrybutora NetOp Remote Control 9.5, do działu download (www.netop.pl). Pełny cennik z wykazem cen różnych wersji NetOp Remote Control 9.5 do pobrania, lub do wglądu jest również na stronie dystrybutora. NetOp Remote Control 9.5 nie jest freeware – należy zarejestrować program aby używać go bez ograniczeń. NetOp Remote Control 9.5 wersji pl nie posiada, działa w języku angielskim.

Wymagania systemowe:
NetOp Remote Control współpracuje z następującymi systemami operacyjnymi: Windows Server 2003 Standard, Enterprise und Web Edition, Windows XP Professional, Tablet PC Edition, Home Edition, Windows 2000 Server, Advanced Server, Windows 2000 Terminal Services, Windows 2000 Professional, Windows NT 4.0 Terminal Server (SP4), Windows NT Server 4.0 (SP4), Windows NT Workstation 4.0, (SP4), Windows ME, 98, 95, Windows CE. Nie ma na razie informacji producenta dotyczących kompatybilności NetOp Remote Control 9.2 z najnowszym Windows 7.

Zdecyduj się na NetOp Remote Control 9.5, ściągnij go z naszego serwisu. NetOp Remote Control 9.5 oraz inne programy czekają na ciebie w naszym dziale Programy.

Podobne Zarządzanie firmą

 • mBiuro Plus

  Oprogramowanie mBiuro Plus jest niezwykle przydatne w zarządzaniu sprzedażą oraz magazynem w firmie.

 • CRM Berberis Minima

  CRM Berberis Minima 5.0.5.10 jest bezpłatną wersją programu przeznaczonego do zarządzania przedsiębiorstwami – System Berberis. Jego wersja demo wraz z opisem znajduje się na osobnej stronie naszego portalu, a czym się różni bezpłatna edycja?

 • Sizard

  Sizard jest programem, który przyda się w każdej firmie lub instytucji w której pracownicy pracują na zasadzie dyżurów. Oprogramowanie to znacznie ułatwia zarządzanie nimi.

 • ILUO Biznes

  ILUO Biznes to profesjonalny program, którego zadanie polega na kompleksowym wsparciu działalności małych oraz średnich firm.

 • Modus ERP

  Bardzo funkcjonalny i wielozadaniowy program wspomagający zarządzanie zarówno niewielką firmą, jak również dużym i wielobranżowym przedsiębiorstwem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Netop Remote Control 9.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie