Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

mPensjonat

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: MatSol
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.12.2010
Rozmiar: 10.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 210

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis mPensjonat

mPensjonat to program pomyślany z myślą o branży hotelowej. Przyda się menadżerom i właścicielom pensjonatów, moteli i oczywiście hoteli. Co ważne, można wypróbować go w działaniu przed zakupem – wszystko dzięki wersji demonstracyjnej, którą można pobrać z tej właśnie strony. Jako że powstał w odpowiedzi na potrzeby właścicieli takich placówek, jest przystosowany do wszystkich wymagań. Znajdziemy tu więc takie elementy, jak rezerwacja online, obsługę recepcji, grafik dostępnych pokoi, edycję rezerwacji, a także dużą bazę danych, którą oczywiście można edytować.

mPensjonat dostępny jest w trzech różnych wersjach – w zależności od liczby modułów, jakie zawiera. Pełna ich lista to dwadzieścia trzy pozycje – znajduje się tu dosłownie wszystko, co potrzeba do prowadzenia tego typu miejsca, dlatego tez program jest idealnym pomocnikiem, który znacznie odciąży właściciela i pracowników, ułatwiając im pracę. Położono tu też duży nacisk na finanse, dlatego możemy dzięki tej aplikacji przygotowywać i wystawiać dokumenty różnego typu -- jak rachunki, faktury zaliczkowe, pro-forma, a także paragony. Dokumenty można następnie zapisać (np. jako PDF) lub też od razu wysyłać e-mailem.

Wszystko to pokaże wersja demo mPensjonat. Jej pobrania nie kosztuje oczywiście ani grosza, dlatego też zachęcamy do zapoznania się z nią. Warto też dodać, że program jest cały czas rozwijany , zaś dla posiadaczy pełnej wersje wszelkie aktualizacje wykonywane są za darmo. Na koniec wypada dodać, że program w zależności od wersji obsługuje do 30 pokoi, a w bardziej zaawansowanych wydaniach nieograniczoną ich ilość.

Podobne Zarządzanie firmą

 • RAKSSQL dla Małej i Średniej Firmy

  RAKSSQL dla Małej i Średniej Firmy jest narzędziem, które rejestruje wszystkie zdarzenia gospodarcze zachodzące w firmie, pokazując pełny obraz działalności operacyjnej i finansowej przedsiębiorstwa.

 • AuditPro

  AuditPro to aplikacja czeskiego producenta służąca przede wszystkim do zarządzania licencjami oraz ewidencjonowania różnego rodzaju zasobów komputerowych,

 • Asystent HRM

  Dostępny po polsku Asystent HRM 2011 11.9.15 to użyteczne narzędzie, przeznaczone do zarządzania zasobami ludzkimi – stąd też skrót HRM (Human Resource Management).

 • Madar 7

  Madar 7 to oprogramowanie ERP o bardzo dużych możliwościach. Może znacznie wspomóc pracę małych oraz średnich firm.

 • CMMS Maszyna NG

  Program CMMS Maszyna stworzony przez polską firmę Neuron pozwala użytkownikowi na sprawne zarządzanie parkiem maszyn w przedsiębiorstwie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: mPensjonatAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie