Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

mOSP

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: MatSol
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.12.2010
Rozmiar: 933 KB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 579

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis mOSP

mOSP to program, którego zadaniem jest kompleksowa obsługa jednostek straży pożarnej. Za jego powstanie odpowiada firma MatSol, znana z dostarczania rozwiązań dla różnych branż, a jak wyszedł jej ten produkt? Można się o tym przekonać, pobierając mOSP w wersji demo z tej właśnie strony. Mamy tu wszystko, czego jednostka straży pożarnej może potrzebować. Program składa się z siedmiu powiązanych ze sobą modułów. Mamy tu więc przede wszystkim listę strażaków wraz z danymi osobowymi, poczynając od stanowiska po długość pełnionej służby i termin badań lekarskich. Drugi moduł to lista wozów i sprzętu zmotoryzowanego na wyposażeniu placówki.

mOSP zawiera oczywiście także moduł rejestracji wyjazdów i interwencji, zużycia materiałów i czasu pracy. W Księdze Inwentarzowej znajdziemy natomiast wszystko, co trzeba do ewidencji środków trwałych i ruchomych. Oczywiście aplikacja mOSP wykonana jest w całości po polsku, więc wszystkie opcje i możliwości będą dla każdego zrozumiałe. Interfejs jest dziecinnie prosty w obsłudze, zaś edycja wszelkich danych prosta i szybka. Można przekonać się o tym, pobierając dostępną za darmo  wersję demo mOSP. Jej download to kwestia zaledwie kilku chwil, bowiem plik instalacyjny ma poniżej 1 MB.

Jeśli program spodoba się, można nabyć jego pełną wersję bezpośrednio u producenta. Cena mOSP to 550 złotych. A czy warto tyle wydać? Aplikacja zawiera wszystko, co jest potrzebne do zorganizowania sprawnej jednostki Straży Pożarnej, zaś wersja demonstracyjna udowadnia to. Nadto program jest cały czas rozwijany – dla jego posiadaczy aktualizacje są oczywiście bezpłatne.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Infor System

  Infor System to aplikacja przeznaczona do zarządzania firmą, która powstała na potrzeby polskich przedsiębiorstw. Składa się ona z licznych modułów, jak na przykład Księga Przychodów, Magazyn, Płace czy Biznes.

 • mBiuro Plus Warsztat

  mBiuro Plus: Warsztat będzie pomocne każdej osobie, która zarządza warsztatem. Dzięki oferowanej funkcjonalności znacznie zwiększymy efektywność pracy.

 • CRM Berberis Minima

  CRM Berberis Minima 5.0.5.10 jest bezpłatną wersją programu przeznaczonego do zarządzania przedsiębiorstwami – System Berberis. Jego wersja demo wraz z opisem znajduje się na osobnej stronie naszego portalu, a czym się różni bezpłatna edycja?

 • System Berberis Minor

  System Berberis Minor to kompleksowe narzędzie do obsługi firmy – wypróbuj je za darmo!

 • mBiuro Plus

  Oprogramowanie mBiuro Plus jest niezwykle przydatne w zarządzaniu sprzedażą oraz magazynem w firmie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: mOSPAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie