Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Meso CMMS 2.2.8.563

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: RHO Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.09.2016
Rozmiar: 31,3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 0

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Meso CMMS 2.2.8.563

Meso CMMS to zaawansowany i inteligentny system wspierający utrzymanie ruchu oraz zarządzanie zarówno parkiem maszynowym, jak również pracownikami, magazynem itp. Program znacząco ułatwia i usprawnia pracę służb utrzymania ruchu. 

Za pomocą programu możemy znacząco usprawnić zarządzanie nie tylko parkiem maszynowym, ale również budynkami, magazynem oraz pracownikami. System proponuje różne rozwiązania w kierunku optymalnego serwisowania obiektów na bazie zbieranych informacji i logicznych powiązań. Oprócz tego sugeruje kolejne czynności serwisowe, jakie należy wykonać, jeśli takie w danym przypadku przewidziano. 

Program Meso CMMS umożliwia także zdefiniowanie harmonogramu przeglądów obiektów, powiadamia również o zbliżającym się terminie wykonania zdefiniowanych czynności, którym ustawiono odpowiednie powiadomienia, przykładowo wynikające z upływu czasu lub przebiegu maszyn. Jeśli jesteśmy przy temacie przebiegu, ten można zdefiniować na podstawie odczytu licznika. Na uwagę zasługuje także funkcja, dzięki której otrzymujemy zgłoszenia o awariach obiektów. 

Za pomocą programu Meso CMMS możemy sprawnie zarządzać budynkami należącymi do majątku firmy, jak również stosować odpowiednią prewencję w celu zapobieżenia ewentualnym zniszczeniom. System pozwala również szczegółowo analizować awaryjność maszyn i urządzeń dostarczając wielowymiarowe analizy kosztów, przestojów oraz wskaźniki awaryjności.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Ramzes

  Ramzes to najwyższej jakości zintegrowany system wspomagający zarządzanie małych i średnich przedsiębiorstw. Stworzony został z myślą o dynamicznych, nowoczesnych firmach.

 • e-Audytor

  e-Audytor to zaawansowany zestaw narzędzi wspierających zarządzanie zasobami IT, który został przygotowany z myślą o wszystkich tych użytkownikach, którzy szukają oszczędności w obszarze IT.

 • System SPA

  System Spa – Jest to aplikacja komputerowa zaprojektowana w celu usprawnienia obsługi salonów kosmetycznych, SPA, salonów piękności, solariów, klubów fitness oraz szkół tańca. Program daje możliwość zarządzania bazą klientów i pracowników jak również oferowanymi usługami.

 • Asystent Kancelaria Prawnicza

  Wydany po polsku program Asystent Kancelaria Prawnicza 2011 11.5.27 to użyteczna aplikacja do prowadzenia Kancelarii radców prawnych.

 • EuroFaktura Start

  EuroFaktura Start to polski program, który w znacznym stopniu ułatwi zarządzanie w niemal każdym przedsiębiorstwie. Całość, pomimo ogromnej funkcjonalności nie powinna sprawić nikomu problemu w obsłudze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Meso CMMS 2.2.8.563Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie