Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mała Firma

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Left Hand
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.12.2010
Rozmiar: 32.6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 177

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Mała Firma

Mała Firma to program przeznaczony do kierowania małymi i średnimi firmami. Jest on wyposażony we wszystko, co trzeba, aby skutecznie rozwijać własną działalność gospodarczą. Mamy tu więc możliwość prowadzenia rejestracji i dokumentacji VAT, zarządzanie magazynami firmy, różnego rodzaju typy faktur, czy też możliwość wystawiania paragonów druków fiskalnych. Nie jest to program darmowy – jego cena wynosi na dzień dzisiejszy 500 złotych, a czy warto tyle zapłacić? Na to pytanie odpowie wersja testowa tej aplikacji. Można ją pobrać bezpłatnie z naszej strony i używać aż przez sześćdziesiąt dni!

Ten program do obsługi małych firm został zbudowany w ten sposób, aby nikomu nie sprawiać trudności w obsłudze. Oczywiście otrzymujemy także instrukcję w formacie PDF, wiec w razie niejasności możemy poszukać wyjaśnień napotkanego problemu. Pytań może być sporo, ponieważ Mała Firma posiada wiele modułów. Prócz wymienionych należy także napomknąć o obsłudze środków trwałych czy ksiąg handlowych. Oczywiście wszystkie stawki i rozliczenia są zgodne ze stanem faktycznym, czyli spełniają wymogi ustawy o rachunkowości. Co ważne – program integruje się ze sklepami internetowymi, jeśli więc ktoś sprzedaje w ten sposób swoje wyroby, będzie mieć znacznie ułatwione zadanie. Na plus można policzyć również programowi i to, że może być on instalowany na wielu stanowiskach.

Jest to naprawdę dość udany program do zarządzania firmą, który z pewnością przyda się każdemu małemu przedsiębiorcy. Jednym z jego atutów jest dziesięcioletnie doświadczenie producenta, firmy Left Hand, w tworzeniu aplikacji sprzedażowych. Wersja testowa nic nie kosztuje, więc można ją w każdej chwili wypróbować, co też polecamy.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Asystent Rejestr Umów

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27 to program do zarządzania umowami zawartymi z różnymi podmiotami.

 • Asystent Wyciągi Bankowe

  Asystent Wyciągi Bankowe 2011 to aplikacja umożliwiająca tworzenie kartoteki wyciągów bankowych z kont oraz ich przetwarzanie z plików CSV. Program pozwala na tworzenie zestawień uznań i obciążeń bankowych, współpracując z wyciągami z takich banków, jak Inteligo, Millennium, MBank, Dotpay, PKO BP oraz Alior Bank

 • CPK Skan

  Program CPK Skan Logisoftu to aplikacja umożliwiająca rejestrowanie i prowadzenie ewidencji czynności kierowców takich jak rozliczanie czasu pracy (dobowo, tygodniowo czy za przyjęty okres rozliczeniowy).

 • Asystent CRM

  Dostępny po polsku Asystent CRM to profesjonalne narzędzie klasy CRM (ang. Customer Relationship Management), które zawieraj takie funkcje jak na przykład: pełna obsługa danych kontaktowych osób i kontrahentów (klientów); możliwość tworzenia grup i przypisywania do nich klientów; planowanie zadań i zlecanie ich innym użytkowników systemu.

 • FITasystent

  FITasystent to niezastąpiony program do kompleksowego zarządzania siłowniami, salonów urody, fitness klubów, salonów odnowy biologicznej oraz wszelkiego rodzaju innych kompleksów rekreacyjnych / typu spa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mała FirmaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie