Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mała Firma

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Left Hand
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.12.2010
Rozmiar: 32.6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 172

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Mała Firma

Mała Firma to program przeznaczony do kierowania małymi i średnimi firmami. Jest on wyposażony we wszystko, co trzeba, aby skutecznie rozwijać własną działalność gospodarczą. Mamy tu więc możliwość prowadzenia rejestracji i dokumentacji VAT, zarządzanie magazynami firmy, różnego rodzaju typy faktur, czy też możliwość wystawiania paragonów druków fiskalnych. Nie jest to program darmowy – jego cena wynosi na dzień dzisiejszy 500 złotych, a czy warto tyle zapłacić? Na to pytanie odpowie wersja testowa tej aplikacji. Można ją pobrać bezpłatnie z naszej strony i używać aż przez sześćdziesiąt dni!

Ten program do obsługi małych firm został zbudowany w ten sposób, aby nikomu nie sprawiać trudności w obsłudze. Oczywiście otrzymujemy także instrukcję w formacie PDF, wiec w razie niejasności możemy poszukać wyjaśnień napotkanego problemu. Pytań może być sporo, ponieważ Mała Firma posiada wiele modułów. Prócz wymienionych należy także napomknąć o obsłudze środków trwałych czy ksiąg handlowych. Oczywiście wszystkie stawki i rozliczenia są zgodne ze stanem faktycznym, czyli spełniają wymogi ustawy o rachunkowości. Co ważne – program integruje się ze sklepami internetowymi, jeśli więc ktoś sprzedaje w ten sposób swoje wyroby, będzie mieć znacznie ułatwione zadanie. Na plus można policzyć również programowi i to, że może być on instalowany na wielu stanowiskach.

Jest to naprawdę dość udany program do zarządzania firmą, który z pewnością przyda się każdemu małemu przedsiębiorcy. Jednym z jego atutów jest dziesięcioletnie doświadczenie producenta, firmy Left Hand, w tworzeniu aplikacji sprzedażowych. Wersja testowa nic nie kosztuje, więc można ją w każdej chwili wypróbować, co też polecamy.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Serwisant Standard

  Serwisant Standart 5.2.2 usprawni pracę serwisów kas fiskalnych we wszystkich czynnościach związanych z obsługą zleceń!

 • drEryk

  drEryk to aplikacja przygotowana wspólnie przez programistów i specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Ich współpraca zaowocowała programem, który powinna mieć u siebie każda placówka medyczna.

 • Fama Pro

  Jeśli potrzebujesz dla swojej firmy sprawnego programu do wystawiania różnego rodzaju faktur z możliwością zarządzania magazynem oraz prowadzeniem kartotek towarów i kontrahentów, to jak najszybciej pobierz Fama Pro!

 • EuroFaktura Plus

  EuroFaktura Plus to rozbudowana wersja darmowego programu EuroFaktura Start. Całość jest niezwykle pomocna przy zarządzaniu zarówno małą firmą, jak i dużym przedsiębiorstwem o złożonej strukturze, gdzie zatrudnionych jest często nawet kilkaset osób.

 • GTplan

  GTplan to aplikacja umożliwiająca tworzenie profesjonalnych biznes planów, która została stworzona z myślą o początkujących biznesmenach, starających się m.in. o dotacje czy kredyty, którzy potrzebują skutecznego i dobrze opracowanego planu własnej działalności.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mała FirmaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie