Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Madar 7

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Madar
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 30.05.2011
Rozmiar: 23 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 273

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Madar 7

Madar 7 to oprogramowanie ERP o bardzo dużych możliwościach. Może znacznie wspomóc pracę małych oraz średnich firm. Jedną z głównych cech wyróżniających to oprogramowanie oprócz dużej funkcjonalności jest możliwość dostosowania go do wymagań konkretnej firmy.

Dzięki możliwościom poszczególnych modułów, które składają się na pakiet Madar 7 aplikacja może wspomagać niemal wszystkie najważniejszy procesy w firmie. Dzięki możliwości automatyzacji wielu zadań sprawia to, że funkcjonowanie firmy, która zdecyduje się wdrożyć oprogramowanie Madar 7 staje się znacznie wydajniejsze.

Pakiet Madar 7 składa się z następujących modułów:

 • MRP – wszelkie kwestie związane z produkcją
 • Magazyn – kwestie magazynu oraz zaopatrzenia
 • Handel - fakturowanie, warunki współpracy, cenniki, zamówienia,
 • F-K - finanse, księgowość, rachunkowość zarządcza, środki trwałe,
 • CRM - kontakty z klientami, wspomaganie pracy grupowej
 • Kadry-Płace – zarządzanie kadrami
 • Kancelaria – wspomaganie korespondencji oraz obiegu dokumentów 

Podobne Zarządzanie firmą

 • System SPA

  System Spa – Jest to aplikacja komputerowa zaprojektowana w celu usprawnienia obsługi salonów kosmetycznych, SPA, salonów piękności, solariów, klubów fitness oraz szkół tańca. Program daje możliwość zarządzania bazą klientów i pracowników jak również oferowanymi usługami.

 • EWIDENCJA WYPOSAŻENIA PL+

  EWIDENCJA WYPOSAŻENIA PL+ to oprogramowanie polskiego producenta, które pomoże w zarządzaniu firmą, w której znajduje się sprzęt elektroniczny bądź komputerowy.

 • OKAY CRM

  OKAY CRM to jeden z najlepszych polskich programów do zarządzania relacjami z klientem, który znajdzie zastosowanie w praktycznie każdej firmie, która chce profesjonalnie podchodzić do kontaktów ze swoimi klientami.

 • drEryk

  drEryk to aplikacja przygotowana wspólnie przez programistów i specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Ich współpraca zaowocowała programem, który powinna mieć u siebie każda placówka medyczna.

 • Asystent Kancelaria Prawnicza

  Wydany po polsku program Asystent Kancelaria Prawnicza 2011 11.5.27 to użyteczna aplikacja do prowadzenia Kancelarii radców prawnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Madar 7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie