Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kalkulator Amortyzacji

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: ComSoft Radom
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.08.2011
Rozmiar: 2,06 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 435

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kalkulator Amortyzacji

Kalkulator Amortyzacji to program umożliwiający szybkie i profesjonalne naliczanie amortyzacji według najpopularniejszych metod. Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach, którzy zajmują się naliczaniem amortyzacji i chcą sprawdzić czy ich obliczenia są właściwe i zgodne z ze stanem prawnym. Kalkulator umożliwia naliczanie amortyzacji przy wykorzystaniu najpopularniejszej metody liniowej, która polega na odpisywaniu stałej raty takiego samego odsetka wartości środka trwałego. Metoda ta jest dostępna w wersji Standard programu, z której można korzystać zupełnie za darmo.

Po wykupieniu odpowiedniej licencji, program pozwala również na naliczanie amortyzacji według innych metod, a mianowicie degresywnej, a także 30 % w pierwszym roku w następnych latach, według metody liniowej oraz degresywnej. Wszelkie obliczenia i dane stworzone w programie mogą być eksportowane do Excela, bądź też wydrukowane, gdyż program oferuje wsparcie dla wydruków planu amortyzacji, dokumentów OT, LT oraz MT. Płatna wersja programu oferuje ponadto wsparcie dla szczegółowej klasyfikacji GUS, a więc Klasyfikacji Środków Trwałych, z wykazem obowiązujących stawek amortyzacyjnych na dzień 01.01.2007. Najnowsza wersja programu wprowadziła do niego szereg zmian, m.in. możliwość liczenia zwiększenia wartości środka trwałego, a także poprawę opcji drukowania. Warto jednak pamiętać, że została ona wypuszczona w 2008 roku i zapewne część danych w niej zawartych wymaga przy wyliczeniach ręcznej aktualizacji. 

Podobne Zarządzanie firmą

 • MENEDŻER POJAZDÓW PL+

  MENEDŻER POJAZDÓW PL+ to prosty w obsłudze program, który pomoże w zarządzaniu pojazdami w małych oraz średnich firmach.

 • ZadaniaDoWykonania

  Jesteś właścicielem małej lub średniej firmy? Potrzebujesz efektywnego narzędzia do zarządzania zadaniami realizowanymi przez pracowników? Oto ZadaniaDoWykonania to program dla Ciebie.

 • uplook

  uplook to jeden z najpopularniejszych polskich programów służących do zarządzania oprogramowaniem w firmie.

 • GTplan

  GTplan to aplikacja umożliwiająca tworzenie profesjonalnych biznes planów, która została stworzona z myślą o początkujących biznesmenach, starających się m.in. o dotacje czy kredyty, którzy potrzebują skutecznego i dobrze opracowanego planu własnej działalności.

 • Asystent Rejestr Umów

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27 to program do zarządzania umowami zawartymi z różnymi podmiotami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kalkulator AmortyzacjiAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie