Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Infor System

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: dGCS S.A.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.12.2010
Rozmiar: 189 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 277

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Infor System

Infor System to aplikacja przeznaczona do zarządzania firmą, która powstała na potrzeby polskich przedsiębiorstw. Składa się ona z licznych modułów, jak na przykład Księga Przychodów, Magazyn, Płace czy Biznes. Można przekonać się samemu o możliwościach aplikacji, ponieważ jest możliwy download aplikacji Infor System w wersji testowej. Pozwoli on przekonać się o korzyściach płynących z posiadania tego programu.

Wśród oferowanych w prezentowanej wersji modułów znajdziemy między innymi Infor System KPiR, Infor System Delegacje, czy też Infor System Fakturowanie.  Pełna wersja zawiera też szeroki wachlarz wzorów deklaracji podatkowych: CIT-2, CIT-2/0, o NIP-1, o PIT-4, PIT-4R, PIT-5, PIT-5L, PIT-11, PIT-40, PIT-28, PIT-28/A, PIT-28/B, PIT-2K, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT/B, PIT/D, PIT/M, PIT/O, PIT/Z, PIT/ZG, SSE-R, o VAT-7, VAT-7D, VAT-7K, VAT-8, VAT-9, VAT-10, VAT-11, VAT-12, VAT-UE, VAT-UE/A, VAT-UE/B, VAT-UEK, o ZAW-E1, ZAW-E2. Z pewnością odciąży to znacznie księgowość firmy czy przedsiębiorstwa.

Warto dodać, że aplikacja współpracuje z kasami fiskalnymi, czytnikami kodów kreskowych i drukarkami fiskalnymi. Infor System umożliwia także pracę w sieci. Wydawca oferuje również rozwiązania indywidualne, dostosowane do wymagań klienta. Można więc na przykład zamówić mobilną wersję programu, która idealnie pasuje przedstawicielom terenowym. 

Infor System jest programem bardzo łatwym w obsłudze i nie jest wymagane jakieś specjalne szkolenie, aby się nim posługiwać. Dlatego też może stanowić naprawdę dużą, ułatwiającą życie pomoc w każdej firmie, która prowadzi księgowość i rozwija się. Pełna wersja aplikacji jest do nabycia bezpośrednio u producenta.  A wersja demo pokaże, czy warto się nią zainteresować.

Podobne Zarządzanie firmą

 • STREAMSOFT PRO

  STREAMSOFT PRO jest systemem przeznaczonym dla przedsiębiorstw używających do rozliczeń pełnej księgowości. Polecamy go szczególnie dużym przedsiębiorstwom, gdyż radzi sobie bez trudu z ponad 200 stanowiskami – wszystkie pracują na jednej bazie danych!

 • Serwisant Standard

  Serwisant Standart 5.2.2 usprawni pracę serwisów kas fiskalnych we wszystkich czynnościach związanych z obsługą zleceń!

 • AuditPro

  AuditPro to aplikacja czeskiego producenta służąca przede wszystkim do zarządzania licencjami oraz ewidencjonowania różnego rodzaju zasobów komputerowych,

 • CPK Skan

  Program CPK Skan Logisoftu to aplikacja umożliwiająca rejestrowanie i prowadzenie ewidencji czynności kierowców takich jak rozliczanie czasu pracy (dobowo, tygodniowo czy za przyjęty okres rozliczeniowy).

 • mBiuro Plus

  Oprogramowanie mBiuro Plus jest niezwykle przydatne w zarządzaniu sprzedażą oraz magazynem w firmie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Infor SystemAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie