Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Infor System

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: dGCS S.A.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.12.2010
Rozmiar: 189 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 277

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Infor System

Infor System to aplikacja przeznaczona do zarządzania firmą, która powstała na potrzeby polskich przedsiębiorstw. Składa się ona z licznych modułów, jak na przykład Księga Przychodów, Magazyn, Płace czy Biznes. Można przekonać się samemu o możliwościach aplikacji, ponieważ jest możliwy download aplikacji Infor System w wersji testowej. Pozwoli on przekonać się o korzyściach płynących z posiadania tego programu.

Wśród oferowanych w prezentowanej wersji modułów znajdziemy między innymi Infor System KPiR, Infor System Delegacje, czy też Infor System Fakturowanie.  Pełna wersja zawiera też szeroki wachlarz wzorów deklaracji podatkowych: CIT-2, CIT-2/0, o NIP-1, o PIT-4, PIT-4R, PIT-5, PIT-5L, PIT-11, PIT-40, PIT-28, PIT-28/A, PIT-28/B, PIT-2K, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT/B, PIT/D, PIT/M, PIT/O, PIT/Z, PIT/ZG, SSE-R, o VAT-7, VAT-7D, VAT-7K, VAT-8, VAT-9, VAT-10, VAT-11, VAT-12, VAT-UE, VAT-UE/A, VAT-UE/B, VAT-UEK, o ZAW-E1, ZAW-E2. Z pewnością odciąży to znacznie księgowość firmy czy przedsiębiorstwa.

Warto dodać, że aplikacja współpracuje z kasami fiskalnymi, czytnikami kodów kreskowych i drukarkami fiskalnymi. Infor System umożliwia także pracę w sieci. Wydawca oferuje również rozwiązania indywidualne, dostosowane do wymagań klienta. Można więc na przykład zamówić mobilną wersję programu, która idealnie pasuje przedstawicielom terenowym. 

Infor System jest programem bardzo łatwym w obsłudze i nie jest wymagane jakieś specjalne szkolenie, aby się nim posługiwać. Dlatego też może stanowić naprawdę dużą, ułatwiającą życie pomoc w każdej firmie, która prowadzi księgowość i rozwija się. Pełna wersja aplikacji jest do nabycia bezpośrednio u producenta.  A wersja demo pokaże, czy warto się nią zainteresować.

Podobne Zarządzanie firmą

 • OKAY CRM

  OKAY CRM to jeden z najlepszych polskich programów do zarządzania relacjami z klientem, który znajdzie zastosowanie w praktycznie każdej firmie, która chce profesjonalnie podchodzić do kontaktów ze swoimi klientami.

 • MENEDŻER POJAZDÓW PL+

  MENEDŻER POJAZDÓW PL+ to prosty w obsłudze program, który pomoże w zarządzaniu pojazdami w małych oraz średnich firmach.

 • CMMS Maszyna NG

  Program CMMS Maszyna stworzony przez polską firmę Neuron pozwala użytkownikowi na sprawne zarządzanie parkiem maszyn w przedsiębiorstwie.

 • EWIDENCJA WYPOSAŻENIA PL+

  EWIDENCJA WYPOSAŻENIA PL+ to oprogramowanie polskiego producenta, które pomoże w zarządzaniu firmą, w której znajduje się sprzęt elektroniczny bądź komputerowy.

 • e-Audytor

  e-Audytor to zaawansowany zestaw narzędzi wspierających zarządzanie zasobami IT, który został przygotowany z myślą o wszystkich tych użytkownikach, którzy szukają oszczędności w obszarze IT.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Infor SystemAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie