Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ILUO Biznes 4.0.62

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: ILUO
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.01.2014
Data modyfikacji: 20.01.2014
Rozmiar: 365.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 95

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ILUO Biznes 4.0.62

ILUO Biznes to profesjonalny program, którego zadanie polega na kompleksowym wsparciu działalności małych oraz średnich firm.

 Do jego podstawowych funkcji należą między innymi:

- zarządzanie zamówieniami klientów,
- zarządzanie systemem sprzedażowym oraz zakupami,
- możliwość współpracy z innymi systemami finansowymi oraz księgowymi,
- zarządzanie magazynem,
- wsparcie dla wszelkich procesów produkcji,
- pomoc w systemie relacji z klientem.

ILUO Biznes łączy w sobie cechy kilku różnych programów (handlowego, magazynowego oraz zarządzającego). Pomimo szerokiej gamy możliwości całość jest niezwykle prosta w obsłudze. To przede wszystkim dzięki intuicyjnemu menu w języku polskim. Warto dodać, że oprogramowanie dostępne jest w kilku wersjach (START, KOMFORT, PREMIUM, ULTIMA), każdy więc może dostosować je do indywidualnych potrzeb. Twórcy obiecują również możliwość integracji z dowolnym programem księgowym. ILUO Biznes bez problemu może współpracować z drukarkami fiskalnymi takich firm, jak Elzab, Farex, Innova, Novitus oraz Posnet. Aplikacja pracuje lokalnie lub przez internet (w chmurze Microsoft). Przy pracy w chmurze jako jedyna na polskim rynku posiada specjalny tryb OFFLINE pozwalający na kontynuowanie pracy podczas awarii internetu. 

System ILUO Biznes otrzymał 1 miejsce w konkursie organizowanym przez firmę Microsoft: "Twoja Firma, Twoja szansa na sukces" dla aplikacji pracującej w środowisku chmury.

Podobne Zarządzanie firmą

 • EWIDENCJA WYPOSAŻENIA PL+

  EWIDENCJA WYPOSAŻENIA PL+ to oprogramowanie polskiego producenta, które pomoże w zarządzaniu firmą, w której znajduje się sprzęt elektroniczny bądź komputerowy.

 • System SPA

  System Spa – Jest to aplikacja komputerowa zaprojektowana w celu usprawnienia obsługi salonów kosmetycznych, SPA, salonów piękności, solariów, klubów fitness oraz szkół tańca. Program daje możliwość zarządzania bazą klientów i pracowników jak również oferowanymi usługami.

 • GTplan

  GTplan jest programem, który umożliwia tworzenie zaawansowanych biznes-planów. Stworzony został z myślą przede wszystkim o początkujących przedsiębiorcach, którzy starają się o dotacje lub kredyty i potrzebują odpowiednio opracowanego planu prowadzonej działalności.

 • Infor System

  Infor System to aplikacja przeznaczona do zarządzania firmą, która powstała na potrzeby polskich przedsiębiorstw. Składa się ona z licznych modułów, jak na przykład Księga Przychodów, Magazyn, Płace czy Biznes.

 • NSEP - Ewidencja Pojazdów

  Jeśli do prowadzenia własnej działalności gospodarczej wykorzystujesz samochód lub inny pojazd silnikowy to z pewnością powinieneś zainteresować się programem NSEP - Ewidencja Pojazdów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ILUO Biznes 4.0.62Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie