Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ILUO Biznes 4.0.62

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: ILUO
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.01.2014
Data modyfikacji: 20.01.2014
Rozmiar: 365.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 89

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ILUO Biznes 4.0.62

ILUO Biznes to profesjonalny program, którego zadanie polega na kompleksowym wsparciu działalności małych oraz średnich firm.

 Do jego podstawowych funkcji należą między innymi:

- zarządzanie zamówieniami klientów,
- zarządzanie systemem sprzedażowym oraz zakupami,
- możliwość współpracy z innymi systemami finansowymi oraz księgowymi,
- zarządzanie magazynem,
- wsparcie dla wszelkich procesów produkcji,
- pomoc w systemie relacji z klientem.

ILUO Biznes łączy w sobie cechy kilku różnych programów (handlowego, magazynowego oraz zarządzającego). Pomimo szerokiej gamy możliwości całość jest niezwykle prosta w obsłudze. To przede wszystkim dzięki intuicyjnemu menu w języku polskim. Warto dodać, że oprogramowanie dostępne jest w kilku wersjach (START, KOMFORT, PREMIUM, ULTIMA), każdy więc może dostosować je do indywidualnych potrzeb. Twórcy obiecują również możliwość integracji z dowolnym programem księgowym. ILUO Biznes bez problemu może współpracować z drukarkami fiskalnymi takich firm, jak Elzab, Farex, Innova, Novitus oraz Posnet. Aplikacja pracuje lokalnie lub przez internet (w chmurze Microsoft). Przy pracy w chmurze jako jedyna na polskim rynku posiada specjalny tryb OFFLINE pozwalający na kontynuowanie pracy podczas awarii internetu. 

System ILUO Biznes otrzymał 1 miejsce w konkursie organizowanym przez firmę Microsoft: "Twoja Firma, Twoja szansa na sukces" dla aplikacji pracującej w środowisku chmury.

Podobne Zarządzanie firmą

 • EuroFirma Mini Monitoring

  Euro Firma Mini Monitoring to aplikacja, która umożliwia dyskretne kontrolowanie działalności użytkowników na wybranych komputerach.

 • Kalkulator Amortyzacji

  Kalkulator Amortyzacji to program umożliwiający szybkie i profesjonalne naliczanie amortyzacji według najpopularniejszych metod – liniowej oraz degresywnej.

 • Asystent CRM

  Dostępny po polsku Asystent CRM to profesjonalne narzędzie klasy CRM (ang. Customer Relationship Management), które zawieraj takie funkcje jak na przykład: pełna obsługa danych kontaktowych osób i kontrahentów (klientów); możliwość tworzenia grup i przypisywania do nich klientów; planowanie zadań i zlecanie ich innym użytkowników systemu.

 • Project+

  Jeżeli szukasz darmowego programu, który umożliwia zarządzanie projektami w oparciu o najnowsze trendy metodyki Łańcucha Krytycznego, program Project+ jest opcją właśnie dla Ciebie.

 • uplook

  uplook to jeden z najpopularniejszych polskich programów służących do zarządzania oprogramowaniem w firmie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ILUO Biznes 4.0.62Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie