Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GoNet CRM Support System 5.81

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: KiM Group
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Data modyfikacji: 16.05.2013
Rozmiar: 52,6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7, 8
Liczba pobrań: 243

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis GoNet CRM Support System 5.81

GO-NET CRM Support System to narzędzie pozwalające na usprawnienie procesów biznesowych Państwa firmy.

Dbamy o to, by GO-NET CRM Support System odpowiadał na potrzeby naszych Klientów. Chcemy aby przy pomocy GO-NET CRM Support System budowanie trwałych relacji z Klientami było łatwe i przynosiło wymierne korzyści Państwa firmie.

Dziś, o przewadze konkurencyjnej firm, stanowi profesjonalna obsługa Klienta. Aby sprostać temu wyzwaniu nowoczesne firmy zgłębiają wiedzę z zakresu zarządzania informacją z różnych obszarów funkcjonowania organizacji.
Niezbędny staje się szybki i łatwy dostęp do bazy, gdzie zgromadzone są:

kompleksowe informacje o klientach,
bieżąca kontrola jakość obsługi klienta,
kompleksowe zarządzanie korespondencją,
informacje o organizowanych akcjach marketingowych,
narzędzia efektywnego zarządzania czasem pracy.

Podobne Zarządzanie firmą

 • GTplan

  GTplan jest programem, który umożliwia tworzenie zaawansowanych biznes-planów. Stworzony został z myślą przede wszystkim o początkujących przedsiębiorcach, którzy starają się o dotacje lub kredyty i potrzebują odpowiednio opracowanego planu prowadzonej działalności.

 • Asystent Stowarzyszenie

  Asystent Stowarzyszenie 2011 to aplikacja stworzona z myślą o wszelkich stowarzyszeniach oraz organizacjach, skupiających w swoich szeregach sporą liczbę członków.

 • CRM Berberis Minima

  CRM Berberis Minima 5.0.5.10 jest bezpłatną wersją programu przeznaczonego do zarządzania przedsiębiorstwami – System Berberis. Jego wersja demo wraz z opisem znajduje się na osobnej stronie naszego portalu, a czym się różni bezpłatna edycja?

 • STREAMSOFT PRO

  STREAMSOFT PRO jest systemem przeznaczonym dla przedsiębiorstw używających do rozliczeń pełnej księgowości. Polecamy go szczególnie dużym przedsiębiorstwom, gdyż radzi sobie bez trudu z ponad 200 stanowiskami – wszystkie pracują na jednej bazie danych!

 • Elfin Mała Firma

  Proste w użyciu i bardzo praktyczne narzędzie przeznaczone do zarządzania małą firmą lub przedsiębiorstwem o niemal dowolnym profilu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GoNet CRM Support System 5.81Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie