Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GoNet CRM Support System 5.81

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: KiM Group
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Data modyfikacji: 16.05.2013
Rozmiar: 52,6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7, 8
Liczba pobrań: 242

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis GoNet CRM Support System 5.81

GO-NET CRM Support System to narzędzie pozwalające na usprawnienie procesów biznesowych Państwa firmy.

Dbamy o to, by GO-NET CRM Support System odpowiadał na potrzeby naszych Klientów. Chcemy aby przy pomocy GO-NET CRM Support System budowanie trwałych relacji z Klientami było łatwe i przynosiło wymierne korzyści Państwa firmie.

Dziś, o przewadze konkurencyjnej firm, stanowi profesjonalna obsługa Klienta. Aby sprostać temu wyzwaniu nowoczesne firmy zgłębiają wiedzę z zakresu zarządzania informacją z różnych obszarów funkcjonowania organizacji.
Niezbędny staje się szybki i łatwy dostęp do bazy, gdzie zgromadzone są:

kompleksowe informacje o klientach,
bieżąca kontrola jakość obsługi klienta,
kompleksowe zarządzanie korespondencją,
informacje o organizowanych akcjach marketingowych,
narzędzia efektywnego zarządzania czasem pracy.

Podobne Zarządzanie firmą

 • CRM Berberis Minima

  CRM Berberis Minima 5.0.5.10 jest bezpłatną wersją programu przeznaczonego do zarządzania przedsiębiorstwami – System Berberis. Jego wersja demo wraz z opisem znajduje się na osobnej stronie naszego portalu, a czym się różni bezpłatna edycja?

 • Asystent Kancelaria Prawnicza

  Wydany po polsku program Asystent Kancelaria Prawnicza 2011 11.5.27 to użyteczna aplikacja do prowadzenia Kancelarii radców prawnych.

 • drEryk

  drEryk to aplikacja przygotowana wspólnie przez programistów i specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Ich współpraca zaowocowała programem, który powinna mieć u siebie każda placówka medyczna.

 • Project+

  Jeżeli szukasz darmowego programu, który umożliwia zarządzanie projektami w oparciu o najnowsze trendy metodyki Łańcucha Krytycznego, program Project+ jest opcją właśnie dla Ciebie.

 • Serwisant Standard

  Serwisant Standart 5.2.2 usprawni pracę serwisów kas fiskalnych we wszystkich czynnościach związanych z obsługą zleceń!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GoNet CRM Support System 5.81Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie