Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FITasystent 3.0.2

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: forexsoft
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 16.08.2011
Rozmiar: 1.91 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 382

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis FITasystent 3.0.2

FITasystent to niezastąpiony program do kompleksowego zarządzania siłowniami, salonów urody, fitness klubów, salonami odnowy biologicznej oraz wszelkiego rodzaju innymi kompleksami rekreacyjnych / typu spa.  FITasystent to aplikacja przeznaczona dla wszystkich instytucji, gdzie dokonywane są rezerwacje na świadczone usługi a bezbłędne i szybkie zarządzanie danymi jest na wagę złota.

Co do funkcjonalności programu możemy wymienić: możliwość prowadzenia ewidencji zarówno ręcznie (samodzielnie wprowadzając kolejne rekordy) a także za pośrednictwem czytnika kodów kreskowych. Producenci oferują nam również możliwość rejestracji czasu pracy, tworzenia harmonogramów pracowników, zarządzania sklepem / barem klubowym, danymi klientów, ewidencjonowania historii faktur VAT, paragonów oraz rachunków, szybką obsługę kart zbliżeniowych, koordynowanie programów lojalnościowych czy mailingu do klientów. Program, tworzony przez zawodowców i bez wątpienia odpowiadający na niemal wszystkie wymagania i potrzeby, które pojawiają się w przypadku kierowania zarówno kameralnymi salonami urody, jak i prężnymi oraz ustrukturyzowanymi kompleksami rekreacyjnymi, stanowi godną uwagi alternatywę dla innych aplikacji tego typu.

Co istotne, FITasystent nie wymaga stałego dostępu do Internetu. Praca w trybie on-line jest niezbędna jedynie podczas przedłużania licencji oraz aktualizowania aplikacji. Użytkownicy programu mogą zapoznać się z kilkudziesięciostronicową instrukcją obsługi, przygotowaną przez producenta i poruszająca praktycznie wszystkie zagadnienia związane z instalacją i obsługą systemu (patrz: strona producenta).  Oferujemy możliwość pobrania wersji demonstracyjną FITasystenta a także link do formularza umożliwiającego zakup pełnej wersji bezpośrednio od producenta.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Asystent Gabinet Lekarski

  Dostępny po polsku program Asystent Gabinet Lekarski 2011 11.9.15 to użyteczna aplikacja dla lekarzy prowadzących własne gabinety.

 • EWIDENCJA WYPOSAŻENIA PL+

  EWIDENCJA WYPOSAŻENIA PL+ to oprogramowanie polskiego producenta, które pomoże w zarządzaniu firmą, w której znajduje się sprzęt elektroniczny bądź komputerowy.

 • NSEP - Ewidencja Pojazdów

  Jeśli do prowadzenia własnej działalności gospodarczej wykorzystujesz samochód lub inny pojazd silnikowy to z pewnością powinieneś zainteresować się programem NSEP - Ewidencja Pojazdów.

 • MENEDŻER POJAZDÓW PL+

  MENEDŻER POJAZDÓW PL+ to prosty w obsłudze program, który pomoże w zarządzaniu pojazdami w małych oraz średnich firmach.

 • EuroFaktura Plus

  EuroFaktura Plus to rozbudowana wersja darmowego programu EuroFaktura Start. Całość jest niezwykle pomocna przy zarządzaniu zarówno małą firmą, jak i dużym przedsiębiorstwem o złożonej strukturze, gdzie zatrudnionych jest często nawet kilkaset osób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FITasystent 3.0.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie