Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fama Pro 7.4

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Programer Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 34 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 73

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Fama Pro 7.4

Wystawianie dużej ilości faktur bez odpowiedniego oprogramowania może być niezwykle męczące i zajmować mnóstwo czasu. Z pomocą przychodzi tutaj program Fama Pro. Pozwala on zarówno na fakturowanie zwykłe, jak i seryjne, korygujące czy zaliczkowe. Nie zabrakło możliwości wystawiania zwykłych paragonów. Użytkownik w każdej chwili może dowolnie zmodyfikować zapisane szablony poprzez zmianę stawek, rodzaju towaru czy usługi.
Wydawca nie zapomniał zaimplementować obsługi popularnych urządzeń fiskalnych znanych marek:
- Innova,
- Novitus,
- Posnet.

Prezentowany program umożliwia prowadzenie rozliczeń nawet dla 35 różnych magazynów/sklepów. Pozwala również na wystawianie najpopularniejszych dokumentów magazynowych. Wersja trial umożliwia użytkownikowi 30 dniowe sprawdzenie funkcjonalności.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Asystent CRM

  Dostępny po polsku Asystent CRM to profesjonalne narzędzie klasy CRM (ang. Customer Relationship Management), które zawieraj takie funkcje jak na przykład: pełna obsługa danych kontaktowych osób i kontrahentów (klientów); możliwość tworzenia grup i przypisywania do nich klientów; planowanie zadań i zlecanie ich innym użytkowników systemu.

 • mBiuro Plus

  Oprogramowanie mBiuro Plus jest niezwykle przydatne w zarządzaniu sprzedażą oraz magazynem w firmie.

 • Sizard

  Sizard jest programem, który przyda się w każdej firmie lub instytucji w której pracownicy pracują na zasadzie dyżurów. Oprogramowanie to znacznie ułatwia zarządzanie nimi.

 • Ramzes

  Ramzes to najwyższej jakości zintegrowany system wspomagający zarządzanie małych i średnich przedsiębiorstw. Stworzony został z myślą o dynamicznych, nowoczesnych firmach.

 • GoNet CRM Support System

  GO-NET CRM Support System to narzędzie pozwalające na usprawnienie procesów biznesowych Państwa firmy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fama Pro 7.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie