Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Faktura RR Small Business 1.0.15.2

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Mega-Tech
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.03.2011
Data modyfikacji: 22.06.2012
Rozmiar: 3.5 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 489

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Faktura RR Small Business 1.0.15.2

Program Faktura RR Small Business jest trochę mniej znanym oprogramowaniem, jednak mimo to istniejącym na polskim rynku. Przeznaczony jest tylko i wyłącznie do wystawiania dokumentów zakupu produktów od tak zwanych rolników ryczałtowych. Istnieje bardzo wiele możliwości danego programu. Jedną z nich jest na przykład ewentualność wystawienia faktury wpisując dane ręcznie i nie zapisując ich w bazie programu. Wystawione już faktury można w każdej chwili edytować w celu naniesienia wymaganych poprawek. Wpłaty na fundusz promocji może być naliczany automatycznie co stanowi możliwość i jednocześnie zaletę programu. Jeśli jakieś faktury nie zostaną zapłacone w terminie, program podświetli je na kolor czerwony. To w pewnym sensie takie przypomnienie i powiadomienie. Na wydruku faktury można umieścić logo swojej firmy. Program umożliwia przydzielanie towarów czy klientów do konkretnych grup. Przy użyciu jednego programu można obsługiwać kilka firm co nie będzie stwarzało problemów. Wypisując w taki sposób dokument można go później również wydrukować, bądź zachować w formie elektronicznej. Faktury można zapisać w pliku PDF, HTML, albo nawet JPG.


Podobne Zarządzanie firmą

 • RAKSSQL dla Małej i Średniej Firmy

  RAKSSQL dla Małej i Średniej Firmy jest narzędziem, które rejestruje wszystkie zdarzenia gospodarcze zachodzące w firmie, pokazując pełny obraz działalności operacyjnej i finansowej przedsiębiorstwa.

 • ILUO Biznes

  ILUO Biznes to profesjonalny program, którego zadanie polega na kompleksowym wsparciu działalności małych oraz średnich firm.

 • GTplan

  GTplan jest programem, który umożliwia tworzenie zaawansowanych biznes-planów. Stworzony został z myślą przede wszystkim o początkujących przedsiębiorcach, którzy starają się o dotacje lub kredyty i potrzebują odpowiednio opracowanego planu prowadzonej działalności.

 • drEryk

  drEryk to aplikacja przygotowana wspólnie przez programistów i specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Ich współpraca zaowocowała programem, który powinna mieć u siebie każda placówka medyczna.

 • Kalkulator Amortyzacji

  Kalkulator Amortyzacji to program umożliwiający szybkie i profesjonalne naliczanie amortyzacji według najpopularniejszych metod – liniowej oraz degresywnej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Faktura RR Small Business 1.0.15.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie