Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Faktura RR Small Business 1.0.15.2

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Mega-Tech
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.03.2011
Data modyfikacji: 22.06.2012
Rozmiar: 3.5 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 482

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Faktura RR Small Business 1.0.15.2

Program Faktura RR Small Business jest trochę mniej znanym oprogramowaniem, jednak mimo to istniejącym na polskim rynku. Przeznaczony jest tylko i wyłącznie do wystawiania dokumentów zakupu produktów od tak zwanych rolników ryczałtowych. Istnieje bardzo wiele możliwości danego programu. Jedną z nich jest na przykład ewentualność wystawienia faktury wpisując dane ręcznie i nie zapisując ich w bazie programu. Wystawione już faktury można w każdej chwili edytować w celu naniesienia wymaganych poprawek. Wpłaty na fundusz promocji może być naliczany automatycznie co stanowi możliwość i jednocześnie zaletę programu. Jeśli jakieś faktury nie zostaną zapłacone w terminie, program podświetli je na kolor czerwony. To w pewnym sensie takie przypomnienie i powiadomienie. Na wydruku faktury można umieścić logo swojej firmy. Program umożliwia przydzielanie towarów czy klientów do konkretnych grup. Przy użyciu jednego programu można obsługiwać kilka firm co nie będzie stwarzało problemów. Wypisując w taki sposób dokument można go później również wydrukować, bądź zachować w formie elektronicznej. Faktury można zapisać w pliku PDF, HTML, albo nawet JPG.


Podobne Zarządzanie firmą

 • Asystent Wyciągi Bankowe

  Asystent Wyciągi Bankowe 2011 to aplikacja umożliwiająca tworzenie kartoteki wyciągów bankowych z kont oraz ich przetwarzanie z plików CSV. Program pozwala na tworzenie zestawień uznań i obciążeń bankowych, współpracując z wyciągami z takich banków, jak Inteligo, Millennium, MBank, Dotpay, PKO BP oraz Alior Bank

 • System SPA

  System Spa – Jest to aplikacja komputerowa zaprojektowana w celu usprawnienia obsługi salonów kosmetycznych, SPA, salonów piękności, solariów, klubów fitness oraz szkół tańca. Program daje możliwość zarządzania bazą klientów i pracowników jak również oferowanymi usługami.

 • Asystent Kancelaria Prawnicza

  Wydany po polsku program Asystent Kancelaria Prawnicza 2011 11.5.27 to użyteczna aplikacja do prowadzenia Kancelarii radców prawnych.

 • e-Audytor

  e-Audytor to zaawansowany zestaw narzędzi wspierających zarządzanie zasobami IT, który został przygotowany z myślą o wszystkich tych użytkownikach, którzy szukają oszczędności w obszarze IT.

 • EuroFirma Mini Monitoring

  Euro Firma Mini Monitoring to aplikacja, która umożliwia dyskretne kontrolowanie działalności użytkowników na wybranych komputerach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Faktura RR Small Business 1.0.15.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie