Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EuroFirma Mini Monitoring

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Konsorcjum EuroFirma
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 27.07.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 332

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis EuroFirma Mini Monitoring

Euro Firma Mini Monitoring to aplikacja, która umożliwia dyskretne kontrolowanie działalności użytkowników na wybranych komputerach. Program został stworzony głównie z myślą o małych firmach i ma na celu umożliwić pracodawcom sprawdzenie poczynań swoich pracowników na danym komputerze, tak by dowiedzieć się, np. czy aby nie spędzają oni więcej czasu, choćby na portalach społecznościowych, niż na rzetelnej pracy. Oczywiście program działa w ukryciu, tak, że użytkownik komputera nie wie, że jego aktywność jest monitorowana. Euro Firma Mini Monitoring dokonuje zapisu wszelkich poczynań na komputerze, które potem można łatwo przeglądać i analizować, a składają się na nie takie elementy, jak zrzuty ekranu, wyświetlane okna, a także szczegółowa historia pracy na danym komputerze. Ponadto program umożliwia również zapis i przechwyt wszystkich znaków, które zostały wpisane na klawiaturze i ich dopasowanie do odpowiednich okien i programów. Jak widać jest to doskonałe narzędzie szpiegowskie, które w szybki i łatwy sposób pozwala skontrolować czas spędzany przez pracownika przy komputerze.

Dzięki licznym opcjom zawartym w programie, może być on również z powodzeniem używany w domu, choćby do kontroli rodzicielskiej, pozwalając na sprawdzenie, np. czy dzieci nie mają dostępu do nieodpowiednich treści, które przy użyciu Euro Firma Mini Monitoring mogą zostać skutecznie zablokowane. Najnowsza wersja programu wprowadza bowiem narzędzia umożliwiające blokadę nie tylko stron internetowych, ale również wybranych programów oraz gier, co może okazać się bardzo przydatne. Z innych funkcji programu warto jeszcze wspomnieć o możliwości ustawienia limitu czasowego, przypisanego konkretnemu użytkownikowi, na korzystanie z komputera oraz możliwość szybkiego  eksportu wszelkich danych zebranych przez program na zewnętrzny nośnik. Wszelkie informacje zebrane przez Euro Firma Mini Monitoring są przetrzymywane w specjalnie, ukrytym folderze, gdzie są zupełnie bezpieczne, a sam plik z historią jest do tego kodowany i aby uzyskać do niego dostęp niezbędny jest dodatkowy program nadzorczy. Dzięki temu, użytkownicy Euro Firma Mini Monitoring mogą być pewni, że monitorowane osoby nie dowiedzą się o kontroli komputera.

Jeżeli chodzi o interfejs programu to jest on bardzo czytelny i oczywiście w języku polskim, dlatego nikt nie powinien mieć żadnych problemów z jego konfiguracją. Wersja demonstracyjna programu pozwala na korzystanie z jego usług przez okres 7dni. 

Podobne Zarządzanie firmą

 • Terminarz Kontaktowy

  Terminarz Kontaktowy to fantastyczna aplikacja ułatwiająca nam gromadzenie danych dotyczących kontrahentów, terminów spotkań oraz wspomagająca zarządzanie kontaktami.

 • Meso CMMS

  Zaawansowany i inteligentny system wspierający utrzymanie ruchu oraz zarządzanie zarówno parkiem maszynowym, jak również pracownikami, magazynem itp.

 • Asystent Rejestr Umów

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27 to program do zarządzania umowami zawartymi z różnymi podmiotami.

 • e-Audytor

  e-Audytor to zaawansowany zestaw narzędzi wspierających zarządzanie zasobami IT, który został przygotowany z myślą o wszystkich tych użytkownikach, którzy szukają oszczędności w obszarze IT.

 • EuroFaktura Start

  EuroFaktura Start to polski program, który w znacznym stopniu ułatwi zarządzanie w niemal każdym przedsiębiorstwie. Całość, pomimo ogromnej funkcjonalności nie powinna sprawić nikomu problemu w obsłudze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EuroFirma Mini MonitoringAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie