Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Elfin Mała Firma 2.4.2

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Elfin
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.05.2010
Rozmiar: 87.7 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 254

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Elfin Mała Firma 2.4.2

Elfin Mała Firma to proste w użyciu i praktyczne narzędzie do prowadzenia Twojej firmy. Wygoda i łatwość użytkowania. Program stworzony został specjalnie z myślą o małych i średnich firmach. Jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację i możesz od razu przystąpić do działania!
Kompleksowe podejście do zarządzania przedsiębiorstwem – magazyny, handel, finanse, księgowość, środki trwałe, pojazdy i inne w pełni zintegrowane moduły.

Doskonałe rozwiązanie dla małych firm - osób prowadzących działalność gospodarczą, spółek cywilnych, jawnych i komandytowych, płatników VAT i firm zwolnionych.
Idealne dopasowanie do Twoich potrzeb - w zależności od rodzaju i charakterystyki firmy program jest odpowiednio profilowany. Samodzielne prowadzenie rozliczeń – bez stresu i bez błędów. Wszystko to dzięki zawartej w programie wiedzy księgowej oraz specjalnym funkcjom dokonującym prawidłowych i szybkich rozliczeń. Skuteczne wsparcie serwisowe. W przypadku pytań lub wątpliwości możesz liczyć na pomoc naszego konsultanta - zarówno w sprawach technicznych jak i merytorycznych. Wygodne aktualizacje przez Internet – natychmiastowy dostęp do nowych wersji programu oraz bieżących informacji (wskaźników i stawek oraz biuletynów i alertów)

Wymagania techniczne:
system operacyjny: Windows 98, ME, 2000, NT, XP, 2003, Vista
procesor: Pentium 333 MHz lub szybszy
pamięć: 64 MB RAM (zalecane 128 MB lub więcej)
wolne miejsce na dysku: 200 MB
karta graficzna SVGA
napęd CD-ROM lub DVD-ROM
przeglądarka internetowa Internet Explorer 6.0 lub nowsza
Wyróżnienie w Konkursie Aplikacja Roku

Wersja demo pozwala na używanie programu przez 60 dni (maksymalna rozpiętość pomiędzy datami dokumentów). Aby skorzystać z programu wystarczy podczas instalacji wpisać słowo „demo” w miejsce numeru seryjnego. Wersja demo umożliwia zapoznanie się z funkcjami zarówno wersji Standard jak i Premium (przełącznik trybu pracy znajduje się w menu Narzędzia-Opcje).

Program została wyróżniony w Konkursie Aplikacja Roku.

Podobne Zarządzanie firmą

 • ILUO Biznes

  ILUO Biznes to profesjonalny program, którego zadanie polega na kompleksowym wsparciu działalności małych oraz średnich firm.

 • AuditPro

  AuditPro to aplikacja czeskiego producenta służąca przede wszystkim do zarządzania licencjami oraz ewidencjonowania różnego rodzaju zasobów komputerowych,

 • STREAMSOFT PRO

  STREAMSOFT PRO jest systemem przeznaczonym dla przedsiębiorstw używających do rozliczeń pełnej księgowości. Polecamy go szczególnie dużym przedsiębiorstwom, gdyż radzi sobie bez trudu z ponad 200 stanowiskami – wszystkie pracują na jednej bazie danych!

 • Asystent HRM

  Dostępny po polsku Asystent HRM 2011 11.9.15 to użyteczne narzędzie, przeznaczone do zarządzania zasobami ludzkimi – stąd też skrót HRM (Human Resource Management).

 • uplook

  uplook to jeden z najpopularniejszych polskich programów służących do zarządzania oprogramowaniem w firmie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Elfin Mała Firma 2.4.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie