Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Elfin Mała Firma 2.6.1

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: elfin.pl
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 15.10.2016
Rozmiar: 85,3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 1

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Elfin Mała Firma 2.6.1

Elfin Mała Firma to proste w użyciu i bardzo funkcjonalne narzędzie, za pomocą którego możemy swobodnie i bez wysiłku zarządzać małą firmą lub niemal dowolnym przedsiębiorstwem. Program dostępny jest w wersji testowej, zaś pełna edycja podzielona jest na kilka wariantów: Standard, Premium oraz PRO.

Do najważniejszych funkcji wersji Standard należy między innymi wygodna obsługa sprzedaży z możliwością tworzenia listy towarów, cenników i fakturowania. Oprócz tego dostępne jest wystawianie dokumentów handlowych i księgowych (z opcją kopiowania) oraz rozliczanie transakcji krajowych, odwrotnego obciążenia, procedury marży, wewnątrzwspólnotowych i pozaunijnych. Dostępne jest także prowadzenie ewidencji podatkowych: księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu, karty podatkowej, rejestrów VAT - w zależności od profilu firmy.

W programie Elfin Mała Firma w edycji Standard znajdziemy także automatyczne księgowanie przychodów i wydatków według wbudowanych w program zasad księgowych oraz szybkie i bezbłędne rozliczenie miesiąca kontrolowane przez program. Nie zabrakło również możliwości sporządzania deklaracji VAT-7/VAT-7K, VAT-27 i VAT-UE z wysyłką e-deklaracji, ZUS-DRA oraz formularzy zaliczek PDOF. W programie znajdziemy także opcje kontroli należności i zobowiązań, operacji bankowych i wystawiania przelewów, możemy także prowadzić ewidencję przebiegu i rozliczanie pojazdów (firmowych, prywatnych, w użytku mieszanym). Warto zaznaczyć, że w program wbudowana jest baza danych Microsoft SQL Server 2008 R2 Express.

W wersji Premium programu Elfin Mała Firma znajdziemy, oprócz funkcji odmiany Standard, również kilka innych elementów tj. obsługę wielu magazynów (prowadzenie ewidencji wg metod FIFO/ LIFO). Jest również funkcja wystawiania dokumentów magazynowych: PZ, WZ, PW, RW, MM oraz możliwość sprawdzania historii operacji magazynowych. Oprócz tego do rąk użytkowników oddano funkcję wystawiania dokumentów handlowych na podstawie magazynowych, automatyczne generowanie dok. Magazynowych. Jeśli zaś chodzi o edycję PRO, możemy za jej pomocą prowadzić dowolną liczbę firm.

W przypadku instalacji w trybie demonstracyjnym, w miejsce numeru seryjnego należy wpisać słowo "demo". W wersji testowej można zapoznać się zarówno z możliwościami wersji Standard, jak i Premium (przełącznik trybu pracy znajduje się w menu Narzędzia-Opcje).

Podobne Zarządzanie firmą

 • EuroFaktura Plus

  EuroFaktura Plus to rozbudowana wersja darmowego programu EuroFaktura Start. Całość jest niezwykle pomocna przy zarządzaniu zarówno małą firmą, jak i dużym przedsiębiorstwem o złożonej strukturze, gdzie zatrudnionych jest często nawet kilkaset osób.

 • GoNet CRM Support System

  GO-NET CRM Support System to narzędzie pozwalające na usprawnienie procesów biznesowych Państwa firmy.

 • Asystent Gabinet Lekarski

  Dostępny po polsku program Asystent Gabinet Lekarski 2011 11.9.15 to użyteczna aplikacja dla lekarzy prowadzących własne gabinety.

 • Asystent Serwis i Reklamacje

  Asystent Serwis i Reklamacje w wersji 2014 to kolejny już z serii NAOMISOFT, polskojęzyczny program, który ułatwi znacznie ułatwi prowadzenie serwisu (niezależnie od jego profilu).

 • Terminarz Kontaktowy

  Terminarz Kontaktowy to fantastyczna aplikacja ułatwiająca nam gromadzenie danych dotyczących kontrahentów, terminów spotkań oraz wspomagająca zarządzanie kontaktami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Elfin Mała Firma 2.6.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie