Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

e-Audytor 3.6

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: BTC Sp. z o.o.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.07.2011
Data modyfikacji: 29.12.2011
Rozmiar: 771 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 164

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis e-Audytor 3.6

e-Audytor to zaawansowany zestaw narzędzi wspierających zarządzanie zasobami IT, który został przygotowany z myślą o wszystkich tych użytkownikach, którzy szukają oszczędności w  obszarze IT. Program składa się z kilku głównych komponentów, które odpowiadają za zarządzanie licencjami, sprzętem, serwisem, finansami, zmianami, wydrukami, wiadomościami, a także pozwalają na monitorowanie WWW oraz Dziennika Zdarzeń. Z najważniejszych funkcji programu, warto wymienić przede wszystkim możliwość profesjonalnego inwentaryzowania sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz wszelkiego rodzaju licencji, a także monitorowanie oraz katalogowanie stron WWW. Ponadto download e-Audytor otwiera dostęp do licznych narzędzi pozwalających na tworzenie zestawień kosztów, np. zakupu urządzeń, licencji, bądź też serwisu, a także pozwala na obsługę magazynów IT.

Program został wyposażony w specjalny moduł, o nazwie e-Inventory, który umożliwia przeprowadzanie inwentaryzacji przy wykorzystaniu kodów kreskowych. e-Audytor umożliwia nie tylko ich wydruk, ale również generowanie kodów paskowych oraz określanie ich typów, a także standardów. Aplikacja jest dostępna w języku polskim i charakteryzuje się czytelnym interfejsem, z którego obsługą nie powinno być żadnych problemów. Program jest kompatybilny z Windows Vista oraz Windows 7 i można go przetestować dzięki wersji demonstracyjnej. Jeśli szukasz profesjonalnego programu do zarządzania infrastrukturą IT, to pobierz e-Audytor i sprawdź go w akcji. Szczegółowe informacje o funkcjach programu można znaleźć na oficjalnej stronie projektu. 

Podobne Zarządzanie firmą

 • uplook

  uplook to jeden z najpopularniejszych polskich programów służących do zarządzania oprogramowaniem w firmie.

 • EuroFaktura Plus

  EuroFaktura Plus to rozbudowana wersja darmowego programu EuroFaktura Start. Całość jest niezwykle pomocna przy zarządzaniu zarówno małą firmą, jak i dużym przedsiębiorstwem o złożonej strukturze, gdzie zatrudnionych jest często nawet kilkaset osób.

 • CMMS Maszyna NG

  Program CMMS Maszyna stworzony przez polską firmę Neuron pozwala użytkownikowi na sprawne zarządzanie parkiem maszyn w przedsiębiorstwie.

 • Kalkulator Amortyzacji

  Kalkulator Amortyzacji to program umożliwiający szybkie i profesjonalne naliczanie amortyzacji według najpopularniejszych metod – liniowej oraz degresywnej.

 • Asystent CRM

  Dostępny po polsku Asystent CRM to profesjonalne narzędzie klasy CRM (ang. Customer Relationship Management), które zawieraj takie funkcje jak na przykład: pełna obsługa danych kontaktowych osób i kontrahentów (klientów); możliwość tworzenia grup i przypisywania do nich klientów; planowanie zadań i zlecanie ich innym użytkowników systemu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: e-Audytor 3.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie