Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

e-Audytor 3.6

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: BTC Sp. z o.o.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.07.2011
Data modyfikacji: 29.12.2011
Rozmiar: 771 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 164

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis e-Audytor 3.6

e-Audytor to zaawansowany zestaw narzędzi wspierających zarządzanie zasobami IT, który został przygotowany z myślą o wszystkich tych użytkownikach, którzy szukają oszczędności w  obszarze IT. Program składa się z kilku głównych komponentów, które odpowiadają za zarządzanie licencjami, sprzętem, serwisem, finansami, zmianami, wydrukami, wiadomościami, a także pozwalają na monitorowanie WWW oraz Dziennika Zdarzeń. Z najważniejszych funkcji programu, warto wymienić przede wszystkim możliwość profesjonalnego inwentaryzowania sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz wszelkiego rodzaju licencji, a także monitorowanie oraz katalogowanie stron WWW. Ponadto download e-Audytor otwiera dostęp do licznych narzędzi pozwalających na tworzenie zestawień kosztów, np. zakupu urządzeń, licencji, bądź też serwisu, a także pozwala na obsługę magazynów IT.

Program został wyposażony w specjalny moduł, o nazwie e-Inventory, który umożliwia przeprowadzanie inwentaryzacji przy wykorzystaniu kodów kreskowych. e-Audytor umożliwia nie tylko ich wydruk, ale również generowanie kodów paskowych oraz określanie ich typów, a także standardów. Aplikacja jest dostępna w języku polskim i charakteryzuje się czytelnym interfejsem, z którego obsługą nie powinno być żadnych problemów. Program jest kompatybilny z Windows Vista oraz Windows 7 i można go przetestować dzięki wersji demonstracyjnej. Jeśli szukasz profesjonalnego programu do zarządzania infrastrukturą IT, to pobierz e-Audytor i sprawdź go w akcji. Szczegółowe informacje o funkcjach programu można znaleźć na oficjalnej stronie projektu. 

Podobne Zarządzanie firmą

 • Ramzes

  Ramzes to najwyższej jakości zintegrowany system wspomagający zarządzanie małych i średnich przedsiębiorstw. Stworzony został z myślą o dynamicznych, nowoczesnych firmach.

 • Fama Pro

  Jeśli potrzebujesz dla swojej firmy sprawnego programu do wystawiania różnego rodzaju faktur z możliwością zarządzania magazynem oraz prowadzeniem kartotek towarów i kontrahentów, to jak najszybciej pobierz Fama Pro!

 • Asystent Kancelaria Prawnicza

  Wydany po polsku program Asystent Kancelaria Prawnicza 2011 11.5.27 to użyteczna aplikacja do prowadzenia Kancelarii radców prawnych.

 • STREAMSOFT PRO

  STREAMSOFT PRO jest systemem przeznaczonym dla przedsiębiorstw używających do rozliczeń pełnej księgowości. Polecamy go szczególnie dużym przedsiębiorstwom, gdyż radzi sobie bez trudu z ponad 200 stanowiskami – wszystkie pracują na jednej bazie danych!

 • CPK Skan

  Program CPK Skan Logisoftu to aplikacja umożliwiająca rejestrowanie i prowadzenie ewidencji czynności kierowców takich jak rozliczanie czasu pracy (dobowo, tygodniowo czy za przyjęty okres rozliczeniowy).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: e-Audytor 3.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie