Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

drEryk

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Ericpol Telecom
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 16.11.2010
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 210

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis drEryk

drEryk to aplikacja przygotowana wspólnie przez programistów i specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Ich współpraca zaowocowała programem, który powinna mieć u siebie każda placówka medyczna. Nie jest to co prawda rzecz darmowa, ale można wykonać download drEryk w wersji demonstracyjnej, który pozwoli przetestować wiele spośród licznych opcji. Co zobaczymy?

Przede wszystkim mamy tu liczne usprawnienia dotyczące dokumentacji medycznej. drEryk pozwala na drukowanie recept na gotowych formularzach, tworzenie i edytowanie karty zdrowia pacjenta, wystawianie skierowań do szpitali i specjalistów, orzeczenia na potrzeby ZUS i KRUS, dokumentację medyczną, formularze dla instytucji i wiele, wiele innych. Oczywiście jest to wydanie drEryk pl, dlatego też łatwo nawigować po kolejnych funkcjach i korzystać z nich. Inną zaletą, która przyda się w każdej placówce badawczej, jest możliwość łatwego stwarzania statystyk dotyczących każdego aspektu działalności – od skierowań po choroby.

drEryk to także potężna baza leków. Jest tam ponad 20 tysięcy pozycji, a dodatkowo aplikacja jest cały czas aktualizowana pod tym kątem. Oprócz tego mamy tu świetne, ułatwiające pracę rozwiązania dla managerów i dyrektorów. Są to formularze i statystyki dotyczące pracowników, czasu ich pracy, urlopów i zwolnień. O to, aby dane nie zostały stracone w ten czy inny sposób, dba system automatycznego tworzenia kopii bezpieczeństwa.

Ostatnią z wielu rzeczy na jakie warto zwrócić uwagę w przypadku drEryk, są wymagania sprzętowe. Program posiada dość niskie, w związku z tym jego używanie nie wiąże się z koniecznością modernizacji sprzętu posiadanego przez placówkę. Dlatego też polecamy wypróbować – to naprawdę wielka pomoc i ułatwienie pracy dla każdego medyka!

Podobne Zarządzanie firmą

 • Asystent HRM

  Dostępny po polsku Asystent HRM 2011 11.9.15 to użyteczne narzędzie, przeznaczone do zarządzania zasobami ludzkimi – stąd też skrót HRM (Human Resource Management).

 • Asystent Wyciągi Bankowe

  Asystent Wyciągi Bankowe 2011 to aplikacja umożliwiająca tworzenie kartoteki wyciągów bankowych z kont oraz ich przetwarzanie z plików CSV. Program pozwala na tworzenie zestawień uznań i obciążeń bankowych, współpracując z wyciągami z takich banków, jak Inteligo, Millennium, MBank, Dotpay, PKO BP oraz Alior Bank

 • Ramzes

  Ramzes to najwyższej jakości zintegrowany system wspomagający zarządzanie małych i średnich przedsiębiorstw. Stworzony został z myślą o dynamicznych, nowoczesnych firmach.

 • Madar 7

  Madar 7 to oprogramowanie ERP o bardzo dużych możliwościach. Może znacznie wspomóc pracę małych oraz średnich firm.

 • GTplan

  GTplan jest aplikacją, która umożliwia tworzenie fachowych biznesplanów. Stworzona została przede wszystkim z myślą o początkujących przedsiębiorcach, którzy starają się na przykład o dotacje lub kredyty i w związku z tym potrzebują szczegółowego i profesjonalnego planu prowadzonej przez siebie działalności.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: drErykAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie