Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CRM Berberis Minor 3.0.4.16

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: BMS Creative
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Rozmiar: 53.9 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 168

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis CRM Berberis Minor 3.0.4.16

Berberis Minor został stworzony z myślą głównie o małych przedsiębiorstwach rozpoczynających działalność gospodarczą. System spełnia wiele istotnych zadań podejmowanych przez firmę w różnych dziedzinach jej aktywności.


Poza typowymi funkcjami CRM, służącymi do sprawnego zarządzania kontaktami handlowymi, posiada także sprzedaż oraz magazyn. Dzięki temu umożliwia realizowanie zamówień, wystawianie dokumentów sprzedaży, monitorowanie należności klientów oraz skuteczne kierowanie gospodarką magazynową. Wspomaga prowadzenie kompleksowej i zindywidualizowanej obsługi klienta na polu handlowym.

Berberis Minor jest oprogramowaniem wygodnym w obsłudze, służącym do realizacji typowych zadań, oferowanym w przystępnej cenie. Wprowadzono w nim pewne ograniczenia funkcjonalne: nie wspiera procesów serwisowych ani produkcji, nie umożliwia dokonywania rozliczeń czasu pracy oraz dodatkowych kosztów, nie pozwala na wykonywanie złożonych analiz. Gospodarka magazynowa oparta jest o jeden magazyn, a sprzedaż może być realizowana wyłącznie w jednej walucie. Redukcji uległy także zaawansowane opcje konfiguracyjne.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Asystent Stowarzyszenie

  Asystent Stowarzyszenie 2011 to aplikacja stworzona z myślą o wszelkich stowarzyszeniach oraz organizacjach, skupiających w swoich szeregach sporą liczbę członków.

 • FITasystent

  FITasystent to niezastąpiony program do kompleksowego zarządzania siłowniami, salonów urody, fitness klubów, salonów odnowy biologicznej oraz wszelkiego rodzaju innych kompleksów rekreacyjnych / typu spa.

 • CRM Berberis Minima

  CRM Berberis Minima 5.0.5.10 jest bezpłatną wersją programu przeznaczonego do zarządzania przedsiębiorstwami – System Berberis. Jego wersja demo wraz z opisem znajduje się na osobnej stronie naszego portalu, a czym się różni bezpłatna edycja?

 • GTplan

  GTplan to aplikacja umożliwiająca tworzenie profesjonalnych biznes planów, która została stworzona z myślą o początkujących biznesmenach, starających się m.in. o dotacje czy kredyty, którzy potrzebują skutecznego i dobrze opracowanego planu własnej działalności.

 • Serwisant Standard

  Serwisant Standart 5.2.2 usprawni pracę serwisów kas fiskalnych we wszystkich czynnościach związanych z obsługą zleceń!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CRM Berberis Minor 3.0.4.16Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie