Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CRM Berberis Minor 3.0.4.16

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: BMS Creative
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Rozmiar: 53.9 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 168

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis CRM Berberis Minor 3.0.4.16

Berberis Minor został stworzony z myślą głównie o małych przedsiębiorstwach rozpoczynających działalność gospodarczą. System spełnia wiele istotnych zadań podejmowanych przez firmę w różnych dziedzinach jej aktywności.


Poza typowymi funkcjami CRM, służącymi do sprawnego zarządzania kontaktami handlowymi, posiada także sprzedaż oraz magazyn. Dzięki temu umożliwia realizowanie zamówień, wystawianie dokumentów sprzedaży, monitorowanie należności klientów oraz skuteczne kierowanie gospodarką magazynową. Wspomaga prowadzenie kompleksowej i zindywidualizowanej obsługi klienta na polu handlowym.

Berberis Minor jest oprogramowaniem wygodnym w obsłudze, służącym do realizacji typowych zadań, oferowanym w przystępnej cenie. Wprowadzono w nim pewne ograniczenia funkcjonalne: nie wspiera procesów serwisowych ani produkcji, nie umożliwia dokonywania rozliczeń czasu pracy oraz dodatkowych kosztów, nie pozwala na wykonywanie złożonych analiz. Gospodarka magazynowa oparta jest o jeden magazyn, a sprzedaż może być realizowana wyłącznie w jednej walucie. Redukcji uległy także zaawansowane opcje konfiguracyjne.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Asystent Gabinet Lekarski

  Dostępny po polsku program Asystent Gabinet Lekarski 2011 11.9.15 to użyteczna aplikacja dla lekarzy prowadzących własne gabinety.

 • ZadaniaDoWykonania

  Jesteś właścicielem małej lub średniej firmy? Potrzebujesz efektywnego narzędzia do zarządzania zadaniami realizowanymi przez pracowników? Oto ZadaniaDoWykonania to program dla Ciebie.

 • MENEDŻER POJAZDÓW PL+

  MENEDŻER POJAZDÓW PL+ to prosty w obsłudze program, który pomoże w zarządzaniu pojazdami w małych oraz średnich firmach.

 • STREAMSOFT PRESTIŻ

  STREAMSOFT PRESTIŻ jest wielomodułowym systemem ERP, który przyda się w każdej firmie. Dlaczego? Odpowiada on za kontrolę procesów biznesowych firmy.

 • EuroFirma Mini Monitoring

  Euro Firma Mini Monitoring to aplikacja, która umożliwia dyskretne kontrolowanie działalności użytkowników na wybranych komputerach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CRM Berberis Minor 3.0.4.16Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie