Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CRM Berberis Minima 5

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: BMS Creative
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.12.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 415

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CRM Berberis Minima 5

CRM Berberis Minima to jednostanowiskowy składnik pakietu CRM Berberis służącego do obsługi przedsiębiorstwa. CRM Berberis Minima służy do zarządzania kontaktami handlowymi w małych przedsiębiorstwach, w tym prowadzenie ewidencji kontrahentów, rejestrowanie i planowanie działań, tworzenie grup marketingowych czy wysyłanie korespondencji seryjnej. Jeśli uznasz, że CRM Berberis Minima 5 jest tym, czego potrzebujesz, możesz dodawać kolejne, płatne elementy CRM Berberis, które służą do obsługi gospodarki magazynowej, procesów serwisowych, wystawiania faktur i wielu innych. Rozbudowanie pakietu jest możliwe w dowolnej chwili i gwarantuje bezpieczeństwo wprowadzonych wcześniej danych. Zapoznaj się z CRM Berberis Minima 5 za free już teraz.

CRM Berberis Minima 5 działa po polsku i posiada bogaty wachlarz opcji ewidencjonowania kontrahentów handlowych oraz innych podmiotów. CRM Berberis Minima 5 pozwala gromadzić informacje o osobach, firmach, działach i pracownikach oraz tworzyć wizualizacje struktury przedsiębiorstw z możliwością definiowania powiązań pomiędzy podmiotami i przyporządkowania podmiotom dowolnych atrybutów. Listy można filtrować, przeszukiwać oraz eksportować.

Dzięki CRM Berberis Minima 5 za darmo możesz prowadzić rejestr zdarzeń takich jak kontakty handlowe. Program pozwala gromadzić takie informacje, opatrywać je komentarzami (w tym głosowymi), sporządzać wizualizacje sekwencji procesów. Dodatkowo CRM Berberis Minima 5 sprawdza się jako terminarz gdyż przypomina o zaplanowanych sprawach oraz tworzy wygodne kalendarium. Analogicznie można postępować z projektami, sprawami – przechowywać informacje, filtrować je, przeszukiwać, dołączać do nich komentarze. Przetestuj CRM Berberis Minima 5 – pobierz i używaj za darmo.

CRM Berberis Minima 5 pozwala prowadzić korespondencję seryjną, która łatwo wysłać do odpowiednich osób dzięki dowolnej konfiguracji grup klientów. Program pozwala tworzyć korespondencję elektroniczną i tradycyjną, a więc również drukować nagłówki listów i etykiet adresowych. CRM Berberis Minima jest wyposażony w klienta poczty elektronicznej wykorzystujący motor Gecko firmy Netscape. Klient ten oferuje łatwość obsługi, odporność na wirusy, automatyczną identyfikację nadawców, przekształcanie przychodzącej poczty w zdarzenia, poręczną książkę adresową oraz sprawdzanie pisowni (poprzez słowniki MS Office).

CRM Berberis Minima 5 sprawdza się jako baza do przechowywania i porządkowania wiedzy zgromadzonej w firmie. W programie można sporządzać notatki oraz dołączać załączniki w dowolnym formacie. Przeszukiwanie bazy ułatwiają słowa kluczowe oraz narzędzia zaawansowanego wyszukiwania. Atrakcyjnym dodatkiem jest współpraca ze Skype, w tym automatyczne wybieranie połączeń i identyfikacja osoby dzwoniącej. CRM Berberis Minima 5 do pobrania po kliknięciu w zielony przycisk.

Licencja Berberis Minima

Licencja, na jakiej rozpowszechniana jest CRM Berberis Minima 5 to freeware. Wypróbuj CRM Berberis Minima 5 – ściągnij i przetestuj a może zdecydujesz się na rozszerzenie pakietu o inne składniki CRM Berberis.

Wymagania systemowe

Najnowszy CRM Berberis Minima 5 działa na Windows Vista i Windows XP (SP 2 lub nowszy). Producent, firma BMS Creative, nie potwierdza kompatybilności z CRM Berberis Minima 5 Windows 7. BMS Creative jest firmą polską a więc CRM Berberis Minima 5 w wersji pl działa od momentu instalacji. Nie jest potrzebne dla CRM Berberis Minima 5 osobne spolszczenie.

UWAGA

program CRM Berberis Minima 5 jest przeznaczony do zarządzania kontaktami handlowymi na jednym stanowisku komputerowym a wraz z nim instalowana jest (lokalnie) pełna wersja serwera bazy danych PostgreSQL, co może zająć kilka lub kilkanaście minut. W pakiecie znajduje się instrukcja obsługi

Wypróbuj CRM Berberis Minima, ściągnij i używaj za darmo. Oprócz CRM Berberis Minima 5, oferujemy download innych programów służących do zarządzania przedsiębiorstwem.

CRM Berberis Minima 5 – download za darmo. Pobierz Berberis Minima służy do zarządzania kontaktami firmy. Berberis Minima działa po polsku i jest za free.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Asystent Wyciągi Bankowe

  Asystent Wyciągi Bankowe 2011 to aplikacja umożliwiająca tworzenie kartoteki wyciągów bankowych z kont oraz ich przetwarzanie z plików CSV. Program pozwala na tworzenie zestawień uznań i obciążeń bankowych, współpracując z wyciągami z takich banków, jak Inteligo, Millennium, MBank, Dotpay, PKO BP oraz Alior Bank

 • Kalkulator Amortyzacji

  Kalkulator Amortyzacji to program umożliwiający szybkie i profesjonalne naliczanie amortyzacji według najpopularniejszych metod – liniowej oraz degresywnej.

 • GTplan

  GTplan to aplikacja umożliwiająca tworzenie profesjonalnych biznes planów, która została stworzona z myślą o początkujących biznesmenach, starających się m.in. o dotacje czy kredyty, którzy potrzebują skutecznego i dobrze opracowanego planu własnej działalności.

 • GTplan

  GTplan jest programem, który umożliwia tworzenie zaawansowanych biznes-planów. Stworzony został z myślą przede wszystkim o początkujących przedsiębiorcach, którzy starają się o dotacje lub kredyty i potrzebują odpowiednio opracowanego planu prowadzonej działalności.

 • STREAMSOFT PRESTIŻ

  STREAMSOFT PRESTIŻ jest wielomodułowym systemem ERP, który przyda się w każdej firmie. Dlaczego? Odpowiada on za kontrolę procesów biznesowych firmy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CRM Berberis Minima 5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie