Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CRM Berberis 5.0.5.11

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: firma BMS Creative
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.12.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 405

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CRM Berberis 5.0.5.11

CRM Berberis 4.0.4 to program służący do obsługi przedsiębiorstwa. Odróżnia go od innych rozwiązań CRM to, że karta klienta nie jest fundamentalnym bytem systemu, lecz jednym z kilku widoków danych. Dzięki wielowymiarowej perspektywie gromadzonych informacji użytkownik może ustawiać odpowiednie przekroje, również na etapie operacyjnym. Specjalną rolę w CRM Berberis gra wspomaganie sprzedaży, dlatego organizacja kontaktów z klientem, gospodarka magazynowa i produkcja są tu szczególnie wspomagane. Architektura klient-serwer, na jakiej zbudowany jest CRM Berberis, pozwala na współpracę z serwerami baz danych: Oracle, bądź PostgreSQL. Program może obsługiwać różne rodzaje firm: handlowe, usługowe, produkcyjne i inne. CRM Berberis działa po polsku. Zapoznaj się z CRM Berberis – pobierz Berberis Minima całkowicie za darmo.

W skład systemu Berberis wchodzą następujące elementy: Tignum (kontakty z klientami, CRM operacyjny), Flos (sprzedaż), Radix (gospodarka magazynowa), Cortex (obsługa serwisowa), Ramus (produkcja), Spina (administracja), Folium (rozliczenia czasu pracy i kosztów), Bacca (analiza danych) oraz Querino (moduł finansowo-księgowy). Kompletny system Berberis pozwala na pełną ewidencję kontrahentów, rejestrację kontaktów handlowych i innych działań, organizację pracy i zarządzanie informacjami przestrzennymi (np. planowanie tras dostawców). Berberis jest kompatybilny z centralami telefonicznymi i programem Skype. Berberis umożliwia grupowanie zdarzeń w sprawy a spraw w projekty, zarządzanie korespondencją (wbudowany klient poczty e-mail), tworzenie baz danych, działania marketingowe (tworzenie cenników, zestawów promocyjnych itp.,), gospodarkę magazynową oraz zarządzanie sprzedażą, fakturowaniem i zobowiązaniami. CRM Berberis wypróbujesz za free pobierając Berberis Minima freeware.

Berberis umożliwia obsługę finansów, księgowości, serwisu, obiegu dokumentów, rozliczeń, raportów. Berberis współpracuje z systemami zewnętrznymi: Comarch (CDN), Sage Symfonia (Matrix.pl), T-Soft, Bielbit, MSM i innymi. Aby zapoznać się szczegółowo z system Berberis można przejrzeć szczegółowy, interaktywny przewodnik po systemie. (www.bms.krakow.pl/berberis_guide). Znajdują się tam szczegółowe opisy wszystkich składników systemu, wraz ze zrzutami ekranu i drobiazgowymi objaśnieniami funkcji. Próbny segment CRM Berberis, Berberis Minima do pobrania już teraz bezpłatnie.

Licencja Berberis Minima

Najlepiej zacząć praktyczne zapoznawanie się z systemem Berberis od programu Berberis Minima do zarządzania kontaktami handlowymi. CRM Berberis Minima to freeware, dostępny za darmo. Jeśli zaczniesz go używać na początkowym etapie rozwoju firmy, w miarę rozwoju będziesz mógł dodawać kolejne segmenty i w końcu stać się posiadaczem rozbudowanego systemu dostosowanego do dużego przedsiębiorstwa. CRM Berberis Minima to nie trial – nie jest ograniczona czasowo. Ściągnij CRM Berberis Minima za darmo.

Cena CRM Berberis

Nie sposób umieścić tu całego szczegółowego cennika rożnych konfiguracji systemu, aby zapoznać się z cenami poszczególnych składników wejdź na stronę producenta – bms.krakow.pl. Wraz z kupieniem systemu CRM Berberis, nabywca otrzymuje pakiet szkoleń wdrożeniowych, parametryzację i opiekę serwisową.

UWAGA

Berberis Minima to program do zarządzania kontaktami handlowymi na jednym stanowisku komputerowym. W pakiecie znajduje się instrukcja obsługi. Wraz z nim instalowana jest (lokalnie) pełna wersja serwera bazy danych PostgreSQL, co może zająć kilka lub kilkanaście minut.

Wymagania systemowe

CRM Berberis Minima 4.0.4., najnowszy program serii Berberis, współpracuje z systemem Windows Vista i Windows XP (SP 2 lub nowszy). Producent nie podaje informacji na temat kompatybilności CRM Berberis i Windows 7. Jak przystało na program polskiej produkcji, CRM Berberis w wersji pl działa od momentu instalacji. Dla CRM Berberis osobne spolszczenie nie jest wymagane.

Wypróbuj Berberis Minima, składnik CRM Berberis, ściągnij i używaj za darmo. Poza CRM Berberis Minima, oferujemy download innych programów służących do zarządzania przedsiębiorstwem.

Pobierz CRM Berberis Minima 4.0.4 za free. Berberis Minima służy do zarządzania kontaktami firmy, jest po polsku a download jest za darmo.

Podobne Zarządzanie firmą

 • ZadaniaDoWykonania

  Jesteś właścicielem małej lub średniej firmy? Potrzebujesz efektywnego narzędzia do zarządzania zadaniami realizowanymi przez pracowników? Oto ZadaniaDoWykonania to program dla Ciebie.

 • Kalkulator Amortyzacji

  Kalkulator Amortyzacji to program umożliwiający szybkie i profesjonalne naliczanie amortyzacji według najpopularniejszych metod – liniowej oraz degresywnej.

 • EuroFaktura Plus

  EuroFaktura Plus to rozbudowana wersja darmowego programu EuroFaktura Start. Całość jest niezwykle pomocna przy zarządzaniu zarówno małą firmą, jak i dużym przedsiębiorstwem o złożonej strukturze, gdzie zatrudnionych jest często nawet kilkaset osób.

 • Asystent Kancelaria Prawnicza

  Wydany po polsku program Asystent Kancelaria Prawnicza 2011 11.5.27 to użyteczna aplikacja do prowadzenia Kancelarii radców prawnych.

 • Asystent Rejestr Umów

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27 to program do zarządzania umowami zawartymi z różnymi podmiotami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CRM Berberis 5.0.5.11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie