Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CPK Skan 5.415

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Logisoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 31.08.2011
Rozmiar: 10,55 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 446

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CPK Skan 5.415

Program CPK Skan Logisoftu to aplikacja umożliwiająca rejestrowanie i prowadzenie ewidencji czynności kierowców takich jak rozliczanie czasu pracy (dobowo, tygodniowo czy za przyjęty okres rozliczeniowy). Istotną funkcją jest porównywanie stanu de iure czasu pracy kierowcy z wymaganiami prawnymi, które wynikają z obowiązujących w Polsce przepisów.

Inne funkcjonalności Programu CPK Stan to między innymi: monitorowanie ciągłości stanu licznika, doświadczenia kierowcy oraz możliwość importowania danych za pośrednictwem obrazów zeskanowanych tarcz tachografów. Oczywiście dane wprowadzać można również ręcznie. Szczegółowe instrukcje wprowadzania danych do systemu umieszczone są na witrynie Logisoftu.

Do pobrania za pośrednictwem naszego serwisu oferujemy wersję testową (trial) programu. CPK Stan jest plikiem niewielkim (10,55 MB), w związku z czym nie ma problemu z pobraniem go na dysk twardy komputera nawet w przypadku wolniejszych łączy internetowych. Problemów z użytkowaniem aplikacji nie będą mieli również posiadacze większości rodzajów systemów operacyjnych typu Windows, ponieważ działa ona bez zarzutu pod następującymi „OS'ami”: Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / Vista / 7.

Podobne Zarządzanie firmą

 • EWIDENCJA WYPOSAŻENIA PL+

  EWIDENCJA WYPOSAŻENIA PL+ to oprogramowanie polskiego producenta, które pomoże w zarządzaniu firmą, w której znajduje się sprzęt elektroniczny bądź komputerowy.

 • Fama Pro

  Jeśli potrzebujesz dla swojej firmy sprawnego programu do wystawiania różnego rodzaju faktur z możliwością zarządzania magazynem oraz prowadzeniem kartotek towarów i kontrahentów, to jak najszybciej pobierz Fama Pro!

 • e-Audytor

  e-Audytor to zaawansowany zestaw narzędzi wspierających zarządzanie zasobami IT, który został przygotowany z myślą o wszystkich tych użytkownikach, którzy szukają oszczędności w obszarze IT.

 • FITasystent

  FITasystent to niezastąpiony program do kompleksowego zarządzania siłowniami, salonów urody, fitness klubów, salonów odnowy biologicznej oraz wszelkiego rodzaju innych kompleksów rekreacyjnych / typu spa.

 • Asystent Rejestr Umów

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27 to program do zarządzania umowami zawartymi z różnymi podmiotami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CPK Skan 5.415Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie