Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Clear-Pro 3.6.12

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: CLeAR s.c.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Data modyfikacji: 06.05.2016
Rozmiar: 3.6 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 342

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Clear-Pro 3.6.12

Clear-Pro to program, który zapewnia spójny i zintegrowany wgląd w strategiczne dane firmy. Zastosowanie źródeł opartych na języku SQL oraz technologii OLAP dało silne narzędzie dla szefa produkcji, technologa, zaopatrzeniowca, magazyniera, handlowca, analityka oraz pionu zarządzającego firmą. Całość dodatkowo spełnia wymagania dotyczące obowiązujących standardów i przepisów odnośnie obiegu dokumentów i raportów otrzymywanych z systemu. Jest źródłem agregowanych i spójnych danych dla księgowości.

Doskonale sprawdzi się podczas rozbudowy planowanej produkcji czy przeprowadzania różnego rodzaju analiz i generowania raportów dla zaopatrzenia. Nie zabrakło także możliwości tworzenia zamówień na podstawie przeprowadzonych wcześniej analiz. Warto dodać, że aplikacja pozwala na kierowanie dowolną ilością magazynów jednocześnie. Mamy tutaj także do czynienia z funkcjami ułatwiającymi pracę działu księgowego oraz działu sprzedaży - proste wystawianie faktur oraz przeprowadzania analiz sprzedaży. W najnowszej wersji twórcy udostępnili możliwość eksportowania danych do popularnego systemu księgowego Symfonia. Ponadto proste w obsłudze, polskie menu nie powinno stanowić problemu nawet dla nieco mniej zaawansowanych użytkowników.

Podobne Zarządzanie firmą

 • e-Audytor

  e-Audytor to zaawansowany zestaw narzędzi wspierających zarządzanie zasobami IT, który został przygotowany z myślą o wszystkich tych użytkownikach, którzy szukają oszczędności w obszarze IT.

 • CPK Skan

  Program CPK Skan Logisoftu to aplikacja umożliwiająca rejestrowanie i prowadzenie ewidencji czynności kierowców takich jak rozliczanie czasu pracy (dobowo, tygodniowo czy za przyjęty okres rozliczeniowy).

 • AuditPro

  AuditPro to aplikacja czeskiego producenta służąca przede wszystkim do zarządzania licencjami oraz ewidencjonowania różnego rodzaju zasobów komputerowych,

 • MENEDŻER POJAZDÓW PL+

  MENEDŻER POJAZDÓW PL+ to prosty w obsłudze program, który pomoże w zarządzaniu pojazdami w małych oraz średnich firmach.

 • FITasystent

  FITasystent to niezastąpiony program do kompleksowego zarządzania siłowniami, salonów urody, fitness klubów, salonów odnowy biologicznej oraz wszelkiego rodzaju innych kompleksów rekreacyjnych / typu spa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Clear-Pro 3.6.12Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie