Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CDN OPT!MA 14.0.1

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Comarch S.A.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Rozmiar: 227 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1318

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CDN OPT!MA 14.0.1

CDN OPT!MA - zawsze zgodny z przepisami program do zarządzania, obsługi sprzedaży, księgowości, kadr i płac. Program, który wspomaga prowadzenie małej i średniej firmy.

Dodatkowo dedykowany moduł Biuro Rachunkowe wspiera zarządzania biurem rachunkowym i kancelarią na wszystkich etapach obsługi klienta.
CDN OPT!MA pracuje w środowisku Microsoft Windows. Umożliwia pracę w wersji jednostanowiskowej, jak również pozwala na efektywną pracę w sieci.
Ergonomiczny i przyjazny interfejs programu ułatwia pracę z systemem nie tylko zaawansowanym użytkownikom, ale i rozpoczynającym pracę z CDN OPT!MA, którzy mogą korzystać z kontekstowej pomocy wbudowanej w program lub skorzystać z usługi CDN ASYSTA.

Budowa modułowa gwarantuje pełną intergrację i umożliwia elastyczne dopasowanie funkcjonalności programu do potrzeb każdej firmy. W miarę rozwoju firmy, program CDN OPT!MA można rozbudowywać o kolejne elementy.

Unikalną cechą jest możliwość wynajmowania programu przez Internet za pośrednictwem platformy ASP - CDN Online. (www.comarch.pl/cdnonline). Wybór CDN Online ułatwia nowoczesne zarządzanie firmą, a także pozwala ograniczyć koszty związane z informatyzacją firmy. Wykorzystując Internet Użytkownicy otrzymują dostęp do informacji o firmie przez 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca na świecie, dzięki czemu mogą oferować wyższą jakość świadczonych usług oraz sprawną obsługę klienta.

CDN OPT!MA umożliwia elektroniczną wymianę dokumentów z większością sieci handlowych przez dodatkową opcję eksportu dokumentów w formacie EDI/ECOD (Electronic Data Interchange).

Klienci CDN dodatkowo mogą zakupić po niższej cenie pakiet COMARCH ECOD Komunikacja (ECOD Organizer i ECOD Connector).
System współpracuje z urządzeniami zewnętrznymi typu: kasy fiskalne, drukarki fiskalne, drukarki etykiet i kodów kreskowych oraz panele dotykowe.

Technologia
Program CDN OPT!MA wyposażony jest w nowoczesną technologię Microsoft SQL Server 2000, zapewniającą bezawaryjność pracy i bezpieczeństwo danych.
CDN OPT!MA współpracuje również z Microsoft SQL Server 2005.

Podobne Zarządzanie firmą

 • mBiuro Plus

  Oprogramowanie mBiuro Plus jest niezwykle przydatne w zarządzaniu sprzedażą oraz magazynem w firmie.

 • Meso CMMS

  Zaawansowany i inteligentny system wspierający utrzymanie ruchu oraz zarządzanie zarówno parkiem maszynowym, jak również pracownikami, magazynem itp.

 • Asystent Serwis i Reklamacje

  Asystent Serwis i Reklamacje w wersji 2014 to kolejny już z serii NAOMISOFT, polskojęzyczny program, który ułatwi znacznie ułatwi prowadzenie serwisu (niezależnie od jego profilu).

 • ZadaniaDoWykonania

  Jesteś właścicielem małej lub średniej firmy? Potrzebujesz efektywnego narzędzia do zarządzania zadaniami realizowanymi przez pracowników? Oto ZadaniaDoWykonania to program dla Ciebie.

 • mBiuro Plus Warsztat

  mBiuro Plus: Warsztat będzie pomocne każdej osobie, która zarządza warsztatem. Dzięki oferowanej funkcjonalności znacznie zwiększymy efektywność pracy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CDN OPT!MA 14.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie