Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

C2NetCalendars 1.0.2.10

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: CodeTwo
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 7.1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 306

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis C2NetCalendars 1.0.2.10

C2NetCalendars to kalendarz grupowy przeznaczony dla tych, którzy chcą usprawnić zarządzanie terminami oraz organizację pracy w swojej firmie. Program umożliwia wielu użytkownikom jednoczesną pracę na wspólnych kalendarzach znajdujących się na różnych komputerach w sieci lokalnej lub Internecie.


Użytkownicy mogą pracować z wieloma kalendarzami na jednym widoku. C2NetCalendars współdziała także z programem Microsoft Outlook pozwalając na udostępnianie pomiędzy użytkownikami kalendarzy Outlook'a bez konieczności posiadania serwera Exchange.
C2NetCalendars pozwoli Ci stworzyć elektroniczny odpowiednik kalendarza wieszanego na ścianach biur, przedstawiającego sytuację terminową i obłożenie wybranych pracowników na jednym widoku, umożliwiając ocenę sytuacji już na pierwszy rzut oka.

Poprzez graficzne przedstawienie terminów wybranych użytkowników na jednym widoku, program umożliwia:
- planowanie i przydzielanie zadań dla pojedynczych pracowników oraz grup projektowych
- rezerwowanie współdzielonych zasobów np. samochodów lub sprzętu przenośnego
- szacowanie obciążenia pracowników i zasobów
- rozliczanie czasu pracy
- synchronizowanie poprzez Internet pracy pomiędzy biurami zlokalizowanymi z dala od siebie
- publikowanie i edycję na jednym widoku kalendarzy stworzonych w programie Microsoft Outlook


Program pozwala:
- Tworzyć i zapisywać widoki złożone z wielu kalendarzy użytkowników znajdujących się na różnych komputerach w sieci lokalnej lub w Internecie.
- Zakładać nowe kalendarze i nadawać innym użytkownikom prawa dostępu do nich.
- Pracować z kalendarzami innych użytkowników prowadzonymi w Microsoft Outlook, dzięki temu możliwe jest udostępnianie pomiędzy użytkownikami kalendarzy Outlook'a bez kosztownego Exchange Server'a. Użytkownik uzyskujący dostęp do zdalnych kalendarzy Outlook'a sam nie musi mieć zainstalowanego programu Outlook, co pozwala na znaczne obniżenie kosztów.
- Pracować z kalendarzami w trybie bez połączenia, gdy komputer, na którym kalendarz został utworzony, jest niedostępny. Wszelkie zmiany zostaną zsynchronizowane po ponownym uzyskaniu połączenia ze zdalnym komputerem.
- Tworzyć i edytować w kalendarzach terminy wraz z ich szczegółowymi danymi, takimi jak: tytuł, czas trwania, lokalizacja, kategorie, itp.
- Przypisywać do terminów przypomnienia.
- Przypisywać terminom kolorowe kategorie.
- Tworzyć prywatne terminy, anonimowe dla innych użytkowników przeglądających Twój kalendarz.
- Drukować widoki zawierające dane z wielu kalendarzy różnych użytkowników.
W czasach, kiedy zarządzanie terminami i dokładne ich planowanie jest nieodzownym elementem kierowania firmą lub grupą pracowników, standardowe oprogramowanie nie oferuje nam zbyt wiele. Sam Outlook również nie rozpieszcza użytkownika w tej kwestii. Pozwala na tworzenie terminów głównie w prywatnym kalendarzu, a dopiero po zainstalowaniu kosztownego Exchange Server'a, pozwala na tworzenie terminów w kalendarzach innych użytkowników. Żaden z pakietów standardowych Office'a nie oferuje jednak możliwości przeglądania w jednym widoku czy drukowania kalendarzy wielu użytkowników. C2NetCalendars wypełnia właśnie tę lukę.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Infor System

  Infor System to aplikacja przeznaczona do zarządzania firmą, która powstała na potrzeby polskich przedsiębiorstw. Składa się ona z licznych modułów, jak na przykład Księga Przychodów, Magazyn, Płace czy Biznes.

 • GTplan

  GTplan jest programem, który umożliwia tworzenie zaawansowanych biznes-planów. Stworzony został z myślą przede wszystkim o początkujących przedsiębiorcach, którzy starają się o dotacje lub kredyty i potrzebują odpowiednio opracowanego planu prowadzonej działalności.

 • mBiuro Plus

  Oprogramowanie mBiuro Plus jest niezwykle przydatne w zarządzaniu sprzedażą oraz magazynem w firmie.

 • GTplan

  GTplan jest aplikacją, która umożliwia tworzenie fachowych biznesplanów. Stworzona została przede wszystkim z myślą o początkujących przedsiębiorcach, którzy starają się na przykład o dotacje lub kredyty i w związku z tym potrzebują szczegółowego i profesjonalnego planu prowadzonej przez siebie działalności.

 • CRM Berberis Minima

  CRM Berberis Minima 5.0.5.10 jest bezpłatną wersją programu przeznaczonego do zarządzania przedsiębiorstwami – System Berberis. Jego wersja demo wraz z opisem znajduje się na osobnej stronie naszego portalu, a czym się różni bezpłatna edycja?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: C2NetCalendars 1.0.2.10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie