Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CRM Berberis Minima 5.0.5.10

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: BMS Creative
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 21.12.2010
Rozmiar: 78.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 221

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis CRM Berberis Minima 5.0.5.10

CRM Berberis Minima 5.0.5.10 jest bezpłatną wersją programu przeznaczonego do zarządzania przedsiębiorstwami – System Berberis. Jego wersja demo wraz z opisem znajduje się na osobnej stronie naszego portalu, a czym się różni bezpłatna edycja? Jest ona nieco ograniczona, jednak nie trzeba za nią płacić ani grosza. A co tu znajdziemy?

CRM Berberis Minima 5.0.5.10 oferuje zintegrowane moduły do zarządzania przedsiębiorstwem i produkcją. Mamy tu między innymi moduł kontaktów. Umożliwia on ewidencję kontrahentów, hierarchiczną wizualizację struktury przedsiębiorstw, możliwość ustalania powiązań między firmami i osobami i inne opcje. Kolejny moduł rejestruje zdarzenia – włącznie z rejestrowaniem notatek głosowych i rejestrowanie czasu pracy. Dodatkowo mamy tu wygodny przypominacz, dzięki czemu nie ma szans na przeoczenie jakiegoś ważnego wydarzenia. Oczywiście wszystkie zdarzenia można pogrupować w najwygodniejszy dla użytkownika sposób. CRM Berberis Minima ułatwia tez pracę poprzez funkcję wysyłania korespondencji seryjnej – obsługuje zarówno pocztę elektroniczną, jak i tradycyjną.

To jeszcze nie koniec zalet programu. Wypada dodać, że  współpracuje on ze Skype (który jest na naszych stronach do pobrania za darmo), dzięki czemu można dokonać automatycznej inicjacji połączeń telefonicznych oraz zidentyfikować osobę dzwoniącą. To wszystko umożliwi download programu z naszej strony. Prócz pobrania pliku instalacyjnego niezbędna jest także darmowa rejestracja u producenta – ale to żaden minus. Wypada też dodać na koniec, że z tej bezpłatnej wersji można płynnie przejść na płatną – zachowywane są wszystkie wprowadzone dane.

Jak więc widać, mimo tego, iż jest to system darmowy, ma on mnóstwo użytecznych funkcji, które przydadzą się każdej firmie.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Fama Pro

  Jeśli potrzebujesz dla swojej firmy sprawnego programu do wystawiania różnego rodzaju faktur z możliwością zarządzania magazynem oraz prowadzeniem kartotek towarów i kontrahentów, to jak najszybciej pobierz Fama Pro!

 • Modus ERP

  Bardzo funkcjonalny i wielozadaniowy program wspomagający zarządzanie zarówno niewielką firmą, jak również dużym i wielobranżowym przedsiębiorstwem.

 • System Berberis Minor

  System Berberis Minor to kompleksowe narzędzie do obsługi firmy – wypróbuj je za darmo!

 • Asystent Wyciągi Bankowe

  Asystent Wyciągi Bankowe 2011 to aplikacja umożliwiająca tworzenie kartoteki wyciągów bankowych z kont oraz ich przetwarzanie z plików CSV. Program pozwala na tworzenie zestawień uznań i obciążeń bankowych, współpracując z wyciągami z takich banków, jak Inteligo, Millennium, MBank, Dotpay, PKO BP oraz Alior Bank

 • CPK Skan

  Program CPK Skan Logisoftu to aplikacja umożliwiająca rejestrowanie i prowadzenie ewidencji czynności kierowców takich jak rozliczanie czasu pracy (dobowo, tygodniowo czy za przyjęty okres rozliczeniowy).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CRM Berberis Minima 5.0.5.10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie