Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CRM Berberis Minima 5.0.5.10

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: BMS Creative
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 21.12.2010
Rozmiar: 78.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 224

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis CRM Berberis Minima 5.0.5.10

CRM Berberis Minima 5.0.5.10 jest bezpłatną wersją programu przeznaczonego do zarządzania przedsiębiorstwami – System Berberis. Jego wersja demo wraz z opisem znajduje się na osobnej stronie naszego portalu, a czym się różni bezpłatna edycja? Jest ona nieco ograniczona, jednak nie trzeba za nią płacić ani grosza. A co tu znajdziemy?

CRM Berberis Minima 5.0.5.10 oferuje zintegrowane moduły do zarządzania przedsiębiorstwem i produkcją. Mamy tu między innymi moduł kontaktów. Umożliwia on ewidencję kontrahentów, hierarchiczną wizualizację struktury przedsiębiorstw, możliwość ustalania powiązań między firmami i osobami i inne opcje. Kolejny moduł rejestruje zdarzenia – włącznie z rejestrowaniem notatek głosowych i rejestrowanie czasu pracy. Dodatkowo mamy tu wygodny przypominacz, dzięki czemu nie ma szans na przeoczenie jakiegoś ważnego wydarzenia. Oczywiście wszystkie zdarzenia można pogrupować w najwygodniejszy dla użytkownika sposób. CRM Berberis Minima ułatwia tez pracę poprzez funkcję wysyłania korespondencji seryjnej – obsługuje zarówno pocztę elektroniczną, jak i tradycyjną.

To jeszcze nie koniec zalet programu. Wypada dodać, że  współpracuje on ze Skype (który jest na naszych stronach do pobrania za darmo), dzięki czemu można dokonać automatycznej inicjacji połączeń telefonicznych oraz zidentyfikować osobę dzwoniącą. To wszystko umożliwi download programu z naszej strony. Prócz pobrania pliku instalacyjnego niezbędna jest także darmowa rejestracja u producenta – ale to żaden minus. Wypada też dodać na koniec, że z tej bezpłatnej wersji można płynnie przejść na płatną – zachowywane są wszystkie wprowadzone dane.

Jak więc widać, mimo tego, iż jest to system darmowy, ma on mnóstwo użytecznych funkcji, które przydadzą się każdej firmie.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Ramzes

  Ramzes to najwyższej jakości zintegrowany system wspomagający zarządzanie małych i średnich przedsiębiorstw. Stworzony został z myślą o dynamicznych, nowoczesnych firmach.

 • STREAMSOFT PRO

  STREAMSOFT PRO jest systemem przeznaczonym dla przedsiębiorstw używających do rozliczeń pełnej księgowości. Polecamy go szczególnie dużym przedsiębiorstwom, gdyż radzi sobie bez trudu z ponad 200 stanowiskami – wszystkie pracują na jednej bazie danych!

 • ILUO Biznes

  ILUO Biznes to profesjonalny program, którego zadanie polega na kompleksowym wsparciu działalności małych oraz średnich firm.

 • Madar 7

  Madar 7 to oprogramowanie ERP o bardzo dużych możliwościach. Może znacznie wspomóc pracę małych oraz średnich firm.

 • e-Audytor

  e-Audytor to zaawansowany zestaw narzędzi wspierających zarządzanie zasobami IT, który został przygotowany z myślą o wszystkich tych użytkownikach, którzy szukają oszczędności w obszarze IT.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CRM Berberis Minima 5.0.5.10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie