Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Belisama4crm

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: IT Company
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.03.2012
System operacyjny: Windows Vista, 7
Liczba pobrań: 233

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Belisama4crm

Belisama4crm jest oprogramowaniem typu CRM(Customer Relationship Management), przeznaczonym do kompleksowego wspierania i zarządzania relacji firm z ich klientami. Z racji szerokiego zastosowania aplikacje tego typu, stały się w ostatnim czasie elementem koniecznym sprawnie działających przedsiębiorstw. Producent Belisama4crm - IT Company - podstawową wersję udostępnia użytkownikom za darmo z możliwością rozszerzenia o dodatkowe (płatne) moduły.

­­­
Funkcjonalności wersji podstawowej:

 • strona główna - umożliwiająca podstawową personalizację programu oraz dodawanie  notatek, wyświetlanie spotkań i przypomnień
 • firmy – moduł do zarządzania danymi potencjalnych i obecnych klientów
 • osoby – moduł wspierający hierarchizację i zarządzanie pracownikami
 • kontakty
 • kalendarz
 • import danych – możliwość pobrania już istniejących danych firmy lub przeniesienia z innego systemu CRM
 • faktury – moduł fakturowania zintegrowany z bazą danych CRM

Moduły dodatkowe:
 • marketing – platforma e-mail marketingu odpowiedzialna za sprawną i profesjonalną organizację kontaktu z duża ilością  klientów. Udostępnia opcje takie jak: tworzenie grup mailowych, tworzenie i wysyłanie maili oraz monitorowanie całego procesu.
 • zadania – umożliwiająca nadzór nad poprawną realizacją zleceń w firmie.
 • rozliczenia – moduł monitorujący rozrachunki z kontrahentami pozwalający m.in. na obsługę wpłat i wystawianie faktur korygujących.


Według producenta program już w wersji podstawowej, w znaczącym stopniu ułatwia funkcjonowanie zarówno dużym, jak i małym przedsiębiorstwom.

Architektura aplikacji polega na będącym już standardem w tej dziedzinie modelu klient – serwer. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik ma zdalny dostęp do wszelkich potrzebnych danych oraz możliwość zarządzania z każdego miejsca, w którym obecnie się znajduje.

Podobne Zarządzanie firmą

 • CPK Skan

  Program CPK Skan Logisoftu to aplikacja umożliwiająca rejestrowanie i prowadzenie ewidencji czynności kierowców takich jak rozliczanie czasu pracy (dobowo, tygodniowo czy za przyjęty okres rozliczeniowy).

 • GTplan

  GTplan to aplikacja umożliwiająca tworzenie profesjonalnych biznes planów, która została stworzona z myślą o początkujących biznesmenach, starających się m.in. o dotacje czy kredyty, którzy potrzebują skutecznego i dobrze opracowanego planu własnej działalności.

 • Madar 7

  Madar 7 to oprogramowanie ERP o bardzo dużych możliwościach. Może znacznie wspomóc pracę małych oraz średnich firm.

 • System SPA

  System Spa – Jest to aplikacja komputerowa zaprojektowana w celu usprawnienia obsługi salonów kosmetycznych, SPA, salonów piękności, solariów, klubów fitness oraz szkół tańca. Program daje możliwość zarządzania bazą klientów i pracowników jak również oferowanymi usługami.

 • EuroFirma Mini Monitoring

  Euro Firma Mini Monitoring to aplikacja, która umożliwia dyskretne kontrolowanie działalności użytkowników na wybranych komputerach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Belisama4crmAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie