Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent Wyciągi Bankowe 2011 11.5.27

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Meteoryt Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.06.2011
Rozmiar: 38.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 214

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Asystent Wyciągi Bankowe 2011 11.5.27

Asystent Wyciągi Bankowe 2011 to aplikacja umożliwiająca tworzenie kartoteki wyciągów bankowych z kont oraz ich przetwarzanie z plików CSV. Program pozwala na tworzenie zestawień uznań i obciążeń bankowych, współpracując z wyciągami z takich banków, jak Inteligo, Millennium, MBank, Dotpay, PKO BP oraz Alior Bank. Dzięki temu użytkownik może w szybki sposób przeglądać swoje wpłaty i wypłaty, a także prowadzić ich rejestr. Wbudowana wyszukiwarka pozwala na szybkie zlokalizowanie wyciągu bankowego i to po podaniu jedynie nazwy wpłacającego, numeru konta czy też kwoty. Wszelkie dostępne w bazie wyciągi mogą być dowolnie segregowane, a dodatkowo wzbogacone o odpowiedni komentarz.

Wszelkie dane zawarte w programie są bezpieczne, dzięki szyfrowaniu, a ponadto użytkownik ma zawsze możliwość wydrukowania najważniejszych dokumentów oraz zaznaczenia czy wybrana wpłata została zaksięgowana czy też nie. Asystent Wyciągi Bankowe 2011 to aplikacja prosta w obsłudze, która charakteryzuje się przyjaznym i nowoczesnym interfejsem. Program może być uruchamiany z urządzeń USB oraz jest dostępny w dwóch wersjach – Pro i Biznes.

Podobne Zarządzanie firmą

 • RAKSSQL dla Małej i Średniej Firmy

  RAKSSQL dla Małej i Średniej Firmy jest narzędziem, które rejestruje wszystkie zdarzenia gospodarcze zachodzące w firmie, pokazując pełny obraz działalności operacyjnej i finansowej przedsiębiorstwa.

 • mBiuro Plus

  Oprogramowanie mBiuro Plus jest niezwykle przydatne w zarządzaniu sprzedażą oraz magazynem w firmie.

 • EWIDENCJA WYPOSAŻENIA PL+

  EWIDENCJA WYPOSAŻENIA PL+ to oprogramowanie polskiego producenta, które pomoże w zarządzaniu firmą, w której znajduje się sprzęt elektroniczny bądź komputerowy.

 • drEryk

  drEryk to aplikacja przygotowana wspólnie przez programistów i specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Ich współpraca zaowocowała programem, który powinna mieć u siebie każda placówka medyczna.

 • EuroFaktura Start

  EuroFaktura Start to polski program, który w znacznym stopniu ułatwi zarządzanie w niemal każdym przedsiębiorstwie. Całość, pomimo ogromnej funkcjonalności nie powinna sprawić nikomu problemu w obsłudze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent Wyciągi Bankowe 2011 11.5.27Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie