Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent Wyciągi Bankowe 2011 11.5.27

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Meteoryt Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.06.2011
Rozmiar: 38.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 224

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Asystent Wyciągi Bankowe 2011 11.5.27

Asystent Wyciągi Bankowe 2011 to aplikacja umożliwiająca tworzenie kartoteki wyciągów bankowych z kont oraz ich przetwarzanie z plików CSV. Program pozwala na tworzenie zestawień uznań i obciążeń bankowych, współpracując z wyciągami z takich banków, jak Inteligo, Millennium, MBank, Dotpay, PKO BP oraz Alior Bank. Dzięki temu użytkownik może w szybki sposób przeglądać swoje wpłaty i wypłaty, a także prowadzić ich rejestr. Wbudowana wyszukiwarka pozwala na szybkie zlokalizowanie wyciągu bankowego i to po podaniu jedynie nazwy wpłacającego, numeru konta czy też kwoty. Wszelkie dostępne w bazie wyciągi mogą być dowolnie segregowane, a dodatkowo wzbogacone o odpowiedni komentarz.

Wszelkie dane zawarte w programie są bezpieczne, dzięki szyfrowaniu, a ponadto użytkownik ma zawsze możliwość wydrukowania najważniejszych dokumentów oraz zaznaczenia czy wybrana wpłata została zaksięgowana czy też nie. Asystent Wyciągi Bankowe 2011 to aplikacja prosta w obsłudze, która charakteryzuje się przyjaznym i nowoczesnym interfejsem. Program może być uruchamiany z urządzeń USB oraz jest dostępny w dwóch wersjach – Pro i Biznes.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Clear-Pro

  Program, który zapewnia spójny i zintegrowany wgląd w strategiczne dane firmy.

 • Serwisant Standard

  Serwisant Standart 5.2.2 usprawni pracę serwisów kas fiskalnych we wszystkich czynnościach związanych z obsługą zleceń!

 • Asystent Rejestr Umów

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27 to program do zarządzania umowami zawartymi z różnymi podmiotami.

 • Infor System

  Infor System to aplikacja przeznaczona do zarządzania firmą, która powstała na potrzeby polskich przedsiębiorstw. Składa się ona z licznych modułów, jak na przykład Księga Przychodów, Magazyn, Płace czy Biznes.

 • GoNet CRM Support System

  GO-NET CRM Support System to narzędzie pozwalające na usprawnienie procesów biznesowych Państwa firmy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent Wyciągi Bankowe 2011 11.5.27Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie