Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent Stowarzyszenie 2011 11.5.27

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Meteoryt Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.06.2011
Rozmiar: 39.4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 124

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Asystent Stowarzyszenie 2011 11.5.27

Asystent Stowarzyszenie 2011 to aplikacja stworzona z myślą o wszelkich stowarzyszeniach oraz organizacjach, skupiających w swoich szeregach sporą liczbę członków. Program umożliwia tworzenie profesjonalnych kartotek wszystkich członków, zawierających oprócz podstawowych danych, takich jak imię i nazwisko, adres, płeć czy datę urodzenia, również inne przydatne informacje, jak np. czy dany członek zna języki obce lub jaki jest jego dorobek zawodowy. Dzięki temu użytkownicy zajmujący się zarządzaniem pracą stowarzyszenia mają ułatwiony dostęp do wszystkich niezbędnych w tej pracy danych.

Program został dodatkowo wyposażony w moduł finansowy, który umożliwia ewidencjonowanie i kontrolę składek członkowskich. Pozwala on na tworzenie szczegółowych raportów o wpłatach i wypłatach w danym miesiącu, a także sposobie rozliczania się ze wspólnej kasy.   Asystent Stowarzyszenie 2011 umożliwia ponadto rejestrowanie bieżących wydarzeń w stowarzyszeniu oraz planów na przyszłość. Program charakteryzuje się ponadto bardzo czytelnym i prostym interfejsem, a także możliwością tworzenie wydruków poszczególnych danych z pozycji programu. Aplikacja jest dostępna w dwóch wersjach – Pro i Biznes, różniących się ceną oraz możliwościami. 

Podobne Zarządzanie firmą

 • EuroFirma Mini Monitoring

  Euro Firma Mini Monitoring to aplikacja, która umożliwia dyskretne kontrolowanie działalności użytkowników na wybranych komputerach.

 • MENEDŻER POJAZDÓW PL+

  MENEDŻER POJAZDÓW PL+ to prosty w obsłudze program, który pomoże w zarządzaniu pojazdami w małych oraz średnich firmach.

 • OKAY CRM

  OKAY CRM to jeden z najlepszych polskich programów do zarządzania relacjami z klientem, który znajdzie zastosowanie w praktycznie każdej firmie, która chce profesjonalnie podchodzić do kontaktów ze swoimi klientami.

 • Madar 7

  Madar 7 to oprogramowanie ERP o bardzo dużych możliwościach. Może znacznie wspomóc pracę małych oraz średnich firm.

 • System Berberis Minor

  System Berberis Minor to kompleksowe narzędzie do obsługi firmy – wypróbuj je za darmo!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent Stowarzyszenie 2011 11.5.27Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie