Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent Serwis i Reklamacje 2014

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: NAOMISOFT
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.12.2013
Rozmiar: 31.1 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 78

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Asystent Serwis i Reklamacje 2014

Asystent Serwis i Reklamacje w wersji 2014 to kolejny już z serii NAOMISOFT, polskojęzyczny program, który ułatwi znacznie ułatwi prowadzenie serwisu (niezależnie od jego profilu). Całość pozwala na usystematyzowanie procesu przyjęcia produktów do serwisu lub na magazyn oraz wydawanie ich z magazynu. Nie zabrakło także funkcji wyszukiwania. Asystent Serwis i Reklamacje doskonale sprawdza się przy współpracy z różnego rodzaju sklepami internetowymi (możliwa pełna integracja).

Mamy tutaj także do czynienia z takimi opcjami, jak czytnik kodów QR oraz kreskowych, a w płatnej wersji Biznes z opcją umożliwiającą pracę sieciową z zewnętrznymi bazami danych w systemie MySQL, PostgreSQL, FireBird, MSSQL oraz Oracle. Prezentowany program jest do tego prosty w obsłudze, a jego intuicyjne menu nie powinno sprawić problemu nawet początkującym użytkownikom. Wersja Trial umożliwia przetestowanie wszystkich funkcjonalności Asystenta przez okres 30 dni. Po tym czasie, by móc dalej pracować, należy wykupić płatną licencję.

Podobne Zarządzanie firmą

 • STREAMSOFT PRO

  STREAMSOFT PRO jest systemem przeznaczonym dla przedsiębiorstw używających do rozliczeń pełnej księgowości. Polecamy go szczególnie dużym przedsiębiorstwom, gdyż radzi sobie bez trudu z ponad 200 stanowiskami – wszystkie pracują na jednej bazie danych!

 • Infor System

  Infor System to aplikacja przeznaczona do zarządzania firmą, która powstała na potrzeby polskich przedsiębiorstw. Składa się ona z licznych modułów, jak na przykład Księga Przychodów, Magazyn, Płace czy Biznes.

 • ILUO Biznes

  ILUO Biznes to profesjonalny program, którego zadanie polega na kompleksowym wsparciu działalności małych oraz średnich firm.

 • GTplan

  GTplan jest programem, który umożliwia tworzenie zaawansowanych biznes-planów. Stworzony został z myślą przede wszystkim o początkujących przedsiębiorcach, którzy starają się o dotacje lub kredyty i potrzebują odpowiednio opracowanego planu prowadzonej działalności.

 • Clear-Pro

  Program, który zapewnia spójny i zintegrowany wgląd w strategiczne dane firmy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent Serwis i Reklamacje 2014Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie