Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Meteoryt Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.03.2010
Rozmiar: 41.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 560

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27

Dostępny po polsku Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27 to program do zarządzania umowami zawartymi z różnymi podmiotami. Pozwala on w prosty i wygodny sposób rejestrować wszelkie niezbędne informacje na temat umów, takie jak: data zawarcia, data zakończenia, przedmiot umowy, szczególne warunki. Dodatkowo do każdego wpisu można dodać załączniki w postaci dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy, treść umowy, wszelkie aneksy i uwagi. Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27 pozwala szybko odnaleźć informacje na temat aktualnych warunków, wartości, czy o zbliżających się terminach końca umowy z danym kontrahentem.

Program Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27 pozwala również na pełną kontrolę zadań do wykonania - daje możliwość określenia postępu realizacji, wykonawcę, dodanie przypomnienia jednorazowego lub powtarzającego się oraz informuje o procentowym upływie czasu do założonego terminu realizacji. Jest możliwy download Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27  w wersji testowej – wykonaj go, aby poznać możliwości aplikacji w praktyce.

Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27 posiada budowany moduł danych kontaktowych. Pozwala to w łatwy sposób na zarządzanie kontaktami i dodanie do każdego załączników, przypisanie ich do grup. Program doskonale sprawdzi się w dziale kadrowym firmy, a także w jednostkach, które są (lub będą) związane różnego rodzaju umowami z innymi podmiotami. Pobierz więc Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27 w wersji demo i zobacz, czy przyda się on w Twej firmie.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Asystent CRM

  Dostępny po polsku Asystent CRM to profesjonalne narzędzie klasy CRM (ang. Customer Relationship Management), które zawieraj takie funkcje jak na przykład: pełna obsługa danych kontaktowych osób i kontrahentów (klientów); możliwość tworzenia grup i przypisywania do nich klientów; planowanie zadań i zlecanie ich innym użytkowników systemu.

 • AuditPro

  AuditPro to aplikacja czeskiego producenta służąca przede wszystkim do zarządzania licencjami oraz ewidencjonowania różnego rodzaju zasobów komputerowych,

 • Kalkulator Amortyzacji

  Kalkulator Amortyzacji to program umożliwiający szybkie i profesjonalne naliczanie amortyzacji według najpopularniejszych metod – liniowej oraz degresywnej.

 • CMMS Maszyna NG

  Program CMMS Maszyna stworzony przez polską firmę Neuron pozwala użytkownikowi na sprawne zarządzanie parkiem maszyn w przedsiębiorstwie.

 • Modus ERP

  Bardzo funkcjonalny i wielozadaniowy program wspomagający zarządzanie zarówno niewielką firmą, jak również dużym i wielobranżowym przedsiębiorstwem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie