Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Meteoryt Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.03.2010
Rozmiar: 41.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 561

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27

Dostępny po polsku Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27 to program do zarządzania umowami zawartymi z różnymi podmiotami. Pozwala on w prosty i wygodny sposób rejestrować wszelkie niezbędne informacje na temat umów, takie jak: data zawarcia, data zakończenia, przedmiot umowy, szczególne warunki. Dodatkowo do każdego wpisu można dodać załączniki w postaci dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy, treść umowy, wszelkie aneksy i uwagi. Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27 pozwala szybko odnaleźć informacje na temat aktualnych warunków, wartości, czy o zbliżających się terminach końca umowy z danym kontrahentem.

Program Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27 pozwala również na pełną kontrolę zadań do wykonania - daje możliwość określenia postępu realizacji, wykonawcę, dodanie przypomnienia jednorazowego lub powtarzającego się oraz informuje o procentowym upływie czasu do założonego terminu realizacji. Jest możliwy download Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27  w wersji testowej – wykonaj go, aby poznać możliwości aplikacji w praktyce.

Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27 posiada budowany moduł danych kontaktowych. Pozwala to w łatwy sposób na zarządzanie kontaktami i dodanie do każdego załączników, przypisanie ich do grup. Program doskonale sprawdzi się w dziale kadrowym firmy, a także w jednostkach, które są (lub będą) związane różnego rodzaju umowami z innymi podmiotami. Pobierz więc Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27 w wersji demo i zobacz, czy przyda się on w Twej firmie.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Terminarz Kontaktowy

  Terminarz Kontaktowy to fantastyczna aplikacja ułatwiająca nam gromadzenie danych dotyczących kontrahentów, terminów spotkań oraz wspomagająca zarządzanie kontaktami.

 • CPK Skan

  Program CPK Skan Logisoftu to aplikacja umożliwiająca rejestrowanie i prowadzenie ewidencji czynności kierowców takich jak rozliczanie czasu pracy (dobowo, tygodniowo czy za przyjęty okres rozliczeniowy).

 • Asystent Gabinet Lekarski

  Dostępny po polsku program Asystent Gabinet Lekarski 2011 11.9.15 to użyteczna aplikacja dla lekarzy prowadzących własne gabinety.

 • Asystent Kancelaria Prawnicza

  Wydany po polsku program Asystent Kancelaria Prawnicza 2011 11.5.27 to użyteczna aplikacja do prowadzenia Kancelarii radców prawnych.

 • Ramzes

  Ramzes to najwyższej jakości zintegrowany system wspomagający zarządzanie małych i średnich przedsiębiorstw. Stworzony został z myślą o dynamicznych, nowoczesnych firmach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie